Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

man irgi labai liuks variantas cia pasirode thumbup.gif bet kaip cia su tuo padu ? 4u.gif
Atsakyti
VIKSE- bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif - ideja verta MILIJONO ....jei pasiekciau-isbuciuociau blush2.gif ..mano sunelis-kojiniu siaubas. doh.gif megsk is kokio nori siulo,kokio nori storio-ilgiau 2 sav. nesuplyse kojines ''neatlaike fronto''..jei nesuplysta kulnas-tai pirstai islenda-nu kazkoks siaubas.. unsure.gif ..(namie,su siltom kojinem,jis nevaiksto,jis CIUZINEJA blink.gif ..) o vat cia manau sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
Idėjos labai gražios 4u.gif

Kojinės super nuostabios thumbup.gif ...mintis paduką ant kojinių pritvirtinti - labai gera thumbup.gif ...
Galima iškirpti iš kokios nereikalingos storos paltinės medžiagos padukus ir prisiūti...irgi tinkamas sprendimas būtų... rolleyes.gif
Atsakyti
VIKSE, deduosi jūsų darbelį į artimiausiu metu įgyvendinamų sąrašą. Super sprendimas dėl paduko! thumbup.gif
Papildyta:
Radau keletą žaisliukų pavyzdžių, gal kam patiks smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Pagalvėlės
user posted imageuser posted image
Pledukas wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vikse super- ideja-ir koojine ir tapkute...ir grazu ir silta smile.gif
Elize-katinukai kaip balionukai faini... lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms smile.gif Džiaugiuosi, kad patiko mano idėja. O gimė ji iš tinginystės blush2.gif Vis pado nereikia megzti/nerti. Greičiau einasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 09 21, 13:00)
Ačiū visoms smile.gif Džiaugiuosi, kad patiko mano idėja. O gimė ji iš tinginystės  blush2.gif Vis pado nereikia megzti/nerti. Greičiau einasi smile.gif

na va topsecret.gif ,kaip mano tevelis sakydavo,ir vel pasitvirtina tiesa,sena kaip pasaulis-PATYS GERIAUSI DARBININKAI YRA patys DIDZIAUSI TINGINIAI biggrin.gif .jie viska stengiasi padaryti GREITAI IR GERAI,kad kuo daugiau liktu laiko tingeti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...kaip sakant-ir as esu TINGINYS iki kaulu smegenu cool.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 09 21, 12:59)
Vikse super- ideja-ir koojine ir tapkute...ir grazu ir silta smile.gif
Elize-katinukai kaip balionukai faini... lotuliukas.gif  thumbup.gif

Galvoju pagal tu katinukų pavyzdį savo žirniui pižamos dėtuvę gaminti, nors dar pagalvosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elize @ 2010 09 21, 15:42)
Galvoju pagal tu katinukų pavyzdį savo žirniui pižamos dėtuvę gaminti, nors dar pagalvosiu  g.gif

Kokia nuostabi mintis. Ir grazu ir funkcionalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 09 21, 15:46)
Kokia nuostabi mintis. Ir grazu ir funkcionalu  thumbup.gif

Dar tuos katinus galima ir kaip vaikiskas kuprinytes panaudot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 09 21, 12:27)
Galima  iškirpti iš kokios nereikalingos storos  paltinės medžiagos padukus ir prisiūti...irgi tinkamas sprendimas būtų... rolleyes.gif


schmoll.gif oi ne, mergytės, ne... paltinė medžiaga tikrai nepakeis veltinukinio pado schmoll.gif iš bėdos, žinoma, galima ir iš paltinės, bet medžiaga yra medžiaga, ji labai greitai susiploja ir gaunasi šnipštas... teko tokias nešioti... rolleyes.gif
Atsakyti
Mano tapkiukai iš nertiniais/megztais padukais, t.y. turiu ir tokias ir tokias. Puikiai nešiojasi 4u.gif
Galėsiu pafotkint.
Atsakyti