Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

QUOTE(liepa50 @ 2010 08 15, 12:49)
Ir mes pasirodom savo kuklia suknyte;
user posted image  user posted image

user posted image  user posted image

thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolės visos mezgėjėlės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pasidalinsiu idėjomis, kurioms įgynedinti kažkaip vis nėr laiko... doh.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(less candles @ 2010 09 01, 00:34)


ACIU uz saunias idejas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles smile.gif
Stai ka nuneriau is siulu likuciu. Man dar truksta kruostumo aplikacijoms (kantrybe niekad nepasizymejau), bet gal kam patiks si ideja ir pasiseks graziau ja igyvendinti. smile.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
čia tai geras sumanymas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 09 01, 18:56)
Sveikos, mezgejeles smile.gif
Stai ka nuneriau is siulu likuciu. Man dar truksta kruostumo aplikacijoms (kantrybe niekad nepasizymejau), bet gal kam patiks si ideja ir pasiseks graziau ja igyvendinti. smile.gif
user posted image

user posted image

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vis mąstau kažką panašaus ir virbalams sukurpti... liuks idėja ir darbukas šaukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara2 @ 2010 08 30, 23:42)
o ten kaipo salikelis,net nzn kaip pavadint g.gif ?
uzsisega ant kakliuko

taip, kaip šalikėlis užsisega, kad kepurė nuo ausų nepabėgtų biggrin.gif tis stulpeliais megzta, tai toks mažutis atrodo, bet gražiai priglunda ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Getira @ 2010 09 01, 18:56)
Sveikos, mezgejeles smile.gif
Stai ka nuneriau is siulu likuciu. Man dar truksta kruostumo aplikacijoms (kantrybe niekad nepasizymejau), bet gal kam patiks si ideja ir pasiseks graziau ja igyvendinti. smile.gif
user posted image

user posted image

super, gražiausia dėtuvė kokią teko matyti thumbup.gif vis mąsčiau kažką panašaus pasidaryti, bet užsiprašiau, kad draugė nuveltų blush2.gif
Papildyta:
Mano naujausias nėrimo siūlų naikinimo rezultatas. Pagrindas iš lininių naminio verpimo labai nelygių siūlų doh.gif tik teks kitos vasaros laukti, kad panaudočiau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(less candles @ 2010 09 01, 02:34)
Šaunuolės visos mezgėjėlės  4u.gif  4u.gif  4u.gif
pasidalinsiu idėjomis, kurioms įgynedinti kažkaip vis nėr laiko...  doh.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Superines idejos thumbup.gif
Atsakyti
Mano naujausias nėrimo siūlų naikinimo rezultatas. Pagrindas iš lininių naminio verpimo labai nelygių siūlų doh.gif tik teks kitos vasaros laukti, kad panaudočiau biggrin.gif

Labai labai grazus terbiukas. Tikiuosi nesupyksit, jei nuotraukyte issisaugosiu, ir gal kada nors igyvendinsiu sau panasia ideja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2010 09 05, 12:59)
Mano naujausias nėrimo siūlų naikinimo rezultatas. Pagrindas iš lininių naminio verpimo labai nelygių siūlų  doh.gif  tik teks kitos vasaros laukti, kad panaudočiau  biggrin.gif

Labai labai grazus terbiukas. Tikiuosi nesupyksit, jei nuotraukyte issisaugosiu, ir gal kada nors igyvendinsiu sau panasia ideja.  thumbup.gif

Į sveikatėlę, kad tik patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vitcka @ 2010 09 05, 11:15)
Superines idejos thumbup.gif

Labai graži kirmėlė wub.gif wub.gif
Atsakyti