Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Kaklo papuosalas ant juodo golfo (likuciu naikinimas)

user posted image
Atsakyti
Siulgalių naikinimas... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
silsta: labai saunios vistytes. Gal butu galima schemute? Noreciau artimuosius tokiomis grazuolemis Velykoms pamaloninti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 04 10, 12:51)
Kaklo papuosalas ant juodo golfo (likuciu naikinimas)

[


labai grazus ir stilingas wub.gif toks neperkrautas, pats tas
Atsakyti
Paskutinių siūliukų sunaudojimas..
Megztas arkliukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 04 10, 18:30)
silsta: labai saunios vistytes. Gal butu galima schemute? Noreciau artimuosius tokiomis grazuolemis Velykoms pamaloninti. smile.gif



Getira, nėra schemų toms vištelėms. Kaip matai, jos visos ūgiu ir forma truputį skiriasi. Aš žiūrėjau į paveiksliuką ir nėriau... Nu pabandyk, gal ir tau gausis? Gausis, tikrai gausis...

user posted image
Atsakyti
Įsisukau į močiutės palikimą, labai senų ir ardytų siūlų naikinimas:
user posted image
Kelioninis krepšelis rankdarbiams
user posted image
Kilimėlis
Papildyta:
Romap, nuostabus arkliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 04 12, 09:07)
Getira, nėra schemų toms vištelėms. Kaip matai, jos visos ūgiu ir forma truputį skiriasi. Aš žiūrėjau į paveiksliuką ir nėriau... Nu pabandyk, gal ir tau gausis? Gausis, tikrai gausis...

user posted image

Kas belieka... Tiesiog tingejau nagrinet foto, bet dabar teks. lotuliukas.gif maniau, kad kaip nors pasiseks nuo to issisukti. biggrin.gif
Papildyta:
Romap: fantastiskas arkliukas. thumbup.gif
Elize: simpatiskas tasiukas. Su tokiu ne tik siulus veziotis, bet ir siai kur i zmones iseit galima. Kilimelis tai mano svajone.. smile.gif
Atsakyti
Kilimėlis man irgi labai patiko.Lieka koks galas siūlo,ir vėl primezgi...Ir siūlai nesimėto,ir visada bus ką megzt.
Atsakyti
Kilimėlio mintis labai gera thumbup.gif
Atsakyti
Iš tikro kilimėlis labai greitai pasigamino, nes siūlus sustorinau. Taip ir tvirtesnis gavosi ax.gif
Tik dabar nesumąstau ką iš likutinių prastų baltų siūlų padaryti, labai jau nepraktiška spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elize @ 2011 04 12, 20:53)
Iš tikro kilimėlis labai greitai pasigamino, nes siūlus sustorinau. Taip ir tvirtesnis gavosi  ax.gif
Tik dabar nesumąstau ką iš likutinių prastų baltų siūlų padaryti, labai jau nepraktiška spalva  g.gif


Aha, aš irgi turiu nemažai baltų siūlų ("kiliminių") užsilikusių - galvoju apie dekoratyvinę pagalvėlę:
http://www.etsy.com/...no-wool-cushion

arba rankinę (žiemai):
http://www.etsy.com/...ed-bag-shoulder
Atsakyti