Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Va, kur savo siūlų galiukus sudėjau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 03 12, 22:57)
Ruste: labai sauni ideja thumbup.gif Tik man biski neaisku, kaip ten viskas susijungia.. Gal schemute turi? ax.gif

schemos nėra, aš viską neriu "iš galvos"

esmė ta, kad nuneriu gėlytes, prineriu garbaną, tada neriu antrą dalį kita spalva.

tada nuneriu kitą gėlytę su garbana, ir likučiu siūlo, kurį specialiai palieku nuo pynutės-pakabuko, sujungiu gėlytes iš vidinės pusės, kad nesimatytų.
Atsakyti
Vikse, Naiste777, fainuoliškos suknytės.
Atsakyti
Ruste: aciu, labai aiskiai viska paaiskinai. Moku nerti ziuredama i foto. Tik tas sujungimas man kazkaip pasirode sunkus.. O pasirodo, kaip visada- viskas paprasta. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 03 14, 20:46)
Ruste: aciu, labai aiskiai viska paaiskinai. Moku nerti ziuredama i foto. Tik tas sujungimas man kazkaip pasirode sunkus.. O pasirodo, kaip visada- viskas paprasta. biggrin.gif

pasirodyk ką padarysi wink.gif

aš dedu dar 1 spalvos variantą.
nunėriau draugei, jos mašina šampaninės spalvos, salonas su mėlynais apmušalais.
tikiuosi derės ir jai patiks wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2011 03 12, 10:45)
kadangi iš likučių tai ir čia giriuosi  biggrin.gif
pledukas sūnui  biggrin.gif


Nu laaaaaaaaaaaabai gražus.
Nu tiesiog žodžių trūksta kaip gražu....
Atsakyti
apnėriau metalines dėžutes.

vinoje buvo sausainiai (kur su žydru), o kitoje AVON kremų rinkinys

čia va dėžutės analogas iš interneto

user posted image

o čia mano darbai

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ruste: fantastiskas antrasis dezuciu gyvenimas thumbup.gif Labai dailiai atrodo. smile.gif
Atsakyti
Labai mielos dėžutės, Ruste, taip ir įsivaizduoju ten katuką susirangiusį smile.gif
Atsakyti
Ruste, labai gražu, o kam čia skirtos?
Atsakyti
As jau kazkaip sumasciau, sakau gal Velykoms po trupuciuka ruostis... Va koki "kapka" nunarpliojau. (cia taip mano maziukas, 2 metuku, pauksciukus vadina) biggrin.gif Gal dar viena kita nuregsiu ir patupdysiu kur nors tarp marguciu. Vis bus linksmiau. smile.gif

O ideja radau kazkur internete. user posted image

Mano kopija:
user posted image user posted image
Atsakyti
http://images59.fotk...1225x300-vi.jpg[/img]

super ideja - rezervuoju i savo lobyna smile.gif))
p.s. labai grazi kopija - saunuole mirksiukas.gif
Atsakyti