Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Rustė ir a.narus super idėjos ir labai gražios gumutės thumbup.gif
Atsakyti
Son, ir jūs parašykit, kaip gaminot tą savo juostuotą kaklo šildytuvą: labai praktiškas ir dailus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 27, 14:03)
Son, ir jūs parašykit, kaip gaminot tą savo juostuotą kaklo šildytuvą: labai praktiškas ir dailus darbelis 4u.gif

mezgiau is likuciu, uzsidejau 150akiu ir mezgiau i 4eiles geros akys, 4 eiles blogos akys, siulus keiciau kaip sove i galva, kuo margaiu tuo graziau.munezgus galiuka pradejau is sonu suimeinet po viena aki tai automatiskai siaurejo . mezgi iki norimo ilgio, sonus susiuvau.nors jis man per platus gavosi, galiu parduot uz simboline kainyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 02 24, 20:04)

prinėriau viščiuku Velykoms wink.gif


Fantastiški thumbup.gif
Atsakyti
Dizaineres Emmadim idejos.
user posted image
Atsakyti
Na ir Velykoms yra ideju!
user posted image
Atsakyti
toliau naikinu siulususer posted image
user posted image
Atsakyti
kokių grožių pridariusios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Darbelis iš siūlų likučių - apnertas muiliukas:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 03 02, 23:03)
kokių grožių pridariusios  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Darbelis iš siūlų likučių - apnertas muiliukas:




O kokia paskirtis tokio muiliuko? g.gif
Apsinėriau, pakabinau vonioje. Kvepėt nebejaučiu, kad kvepėtų, bandžiau maudytis, tai nepatiko g.gif
Atsakyti
Mano darbeliai, naikinant siūlų likučius, į darželį, Kaziuko mugei, plaukų gumytės mergytėms biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 03 03, 12:36)
O kokia paskirtis tokio muiliuko? g.gif
Apsinėriau, pakabinau vonioje. Kvepėt nebejaučiu, kad kvepėtų, bandžiau maudytis, tai nepatiko  g.gif


iš smalsumo apnėriau rolleyes.gif , tik keliolika minučių užtrukau smile.gif , jei bus nepraktiškas daiktas - išmesiu g.gif
Atsakyti
man jis net labai praktiškas. tik siūlus tinkamus reik pasirinkt. mėgstu vonioje gerai "nusišveist". tai man netinka visokios ale švelnios kempinukės. ir tėtis mano labai mėgsta tokias plaušines.
Atsakyti