Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Va čia tai super...
Idėja nuostabi thumbup.gif
Šaunuolė
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 22, 13:41)
tikras pavasaris smile.gif
wub.gif



QUOTE(juodauoga @ 2011 02 22, 13:45)
netikėtai, koks grožis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(valentinuke @ 2011 02 22, 14:52)
NETIKETAI- thumbup.gif siulu naikinimas,ir grazu begalo,ir vaikutis papuostas iskirtinai,labai grazu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif



QUOTE(aiwita @ 2011 02 22, 15:06)
Va čia tai super...
Idėja nuostabi  thumbup.gif
Šaunuolė

Ačiū visoms labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 11:56)
Siūlų naikinimo akcija.Vaizdeliai jūsų teismui.Sunaikinti tie siūlų galai kur lieka po metrą,du penkis ir pan.
4u.gif

thumbup.gif wub.gif Nepakartojami žavu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 11:56)
Siūlų naikinimo akcija.Vaizdeliai jūsų teismui.Sunaikinti tie siūlų galai kur lieka po metrą,du penkis ir pan

nerealiai grazu
Atsakyti
O čia mano siūlgalių naikinimo rezultatas-gumytės į plaukus... Mažutė nešis į darželį prekiauti per Kaziuko mugę...
user posted image
Atsakyti
O čia tai fainas variantas wub.gif Niekada nebuvau pagalvojus. O juk taip galima gumytes prie suknelių puikiai priderinti
Atsakyti
sveikos gyvos siūlų naikintojos. keliskart esu peržiūrėjusi jūsų visų darbus, galiu tik pagirti, nes užkrečiate tuo naikinimu ir kitas. Šaunuolės thumbup.gif
ir aš taip pasinėriau į naikinimą, kad sustoti negaliu. blush2.gif irgi Kaziukui priruošiau pieštukinių, ir dar vis norisi ir norisi nerti...... blink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2011 02 23, 14:39)
O čia mano siūlgalių naikinimo rezultatas-gumytės į plaukus... Mažutė nešis į darželį prekiauti per Kaziuko mugę...


Bet mintis tai superinė thumbup.gif
Atrodo taip paprasta, bet nebūčiau sugalvojusi
Papildyta:
QUOTE(zmirzlina @ 2011 02 23, 15:13)
sveikos gyvos siūlų naikintojos. keliskart esu peržiūrėjusi jūsų visų darbus, galiu tik pagirti, nes užkrečiate tuo naikinimu ir kitas. Šaunuolės thumbup.gif
ir aš taip pasinėriau į naikinimą, kad sustoti negaliu. blush2.gif irgi Kaziukui priruošiau pieštukinių, ir dar vis norisi ir norisi nerti...... blink.gif



Ir čia mintis gera thumbup.gif
Dukra sako: jau gali pradėti nerti biggrin.gif
Kas čia apnerta?

Atsakyti
QUOTE(a.narus @ 2011 02 23, 13:39)
O čia mano siūlgalių naikinimo rezultatas-gumytės į plaukus... Mažutė nešis į darželį prekiauti per Kaziuko mugę...
user posted image

puiki mintis, aš irgi tokias darau smile.gif

http://s215.photobuc...u... i plaukus/

puikiai sueina visi likučiai, svarbu derinti spalvas wink.gif

rožinė , aišku, einamiausia biggrin.gif

user posted image

bet pagudrauju ir kitomis spalvomis

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 23, 16:26)
Kas čia apnerta?

nupjauti skaidrūs "bambaliai". man iš viso tie plastmasiniai indai, medžiaga įvairiems darbams - superinė. thumbup.gif
Dar jei pritaisyti rankeną, gaunasi krepšiukas, tik tada jau naudoju didesnius 2 litrų ar dar didesnės talpos. Kai padarysiu tokių, įdėsiu foto.
Atsakyti
QUOTE(ANETELE @ 2010 12 17, 18:25)
Labai smalsu pasidare kaip cia mezgate nuo pirstu?  g.gif
O cia ideja kur deti siulu likucius  bigsmile.gif
user posted image

oi kokia pasaka tas puodelis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

dar nesu mačius tokių grožių.
šiandien aptikau šitą temą (nu toks įspūdis, kad forume pirma savaitė biggrin.gif ) , vartau nuo pirmo lapo.

mergaitės, kokias jūs auksarankės! negaliu nesižavėti!
Atsakyti
Idėja dėl gumyčių tai tikrai super. Bet va, Ruste, atskleiskite paslaptį, kaip ta gumytė per gėlytės viduriuką perveriama g.gif Žiūriu į nuotraukas, bet niekaip nesuprantu. blush2.gif
Atsakyti