Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

QUOTE(juodauoga @ 2010 12 17, 15:39)

Aš taip pat siūlų likučius surankiojau kojinėms, bet vis tempiu gumą... blush2.gif .. man kojinių  mezgimas - tragedija doh.gif
oi, nepatinka jas megzt schmoll.gif

Ir man nepatikdavo jas megzt,kol nepradėjau jų megzt nuo pirštų....dabar visai kitas reikalas,galima sakyt įsimylėjau jų mezgimą wub.gif Kaip įrodymas,per kelias pastarąsias savaites numezgiau 8 poras :bigsmil Kai kam teks praktiškos dovanos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 12 17, 15:39)
Aš taip pat siūlų likučius surankiojau kojinėms, bet vis tempiu gumą... blush2.gif .. man kojinių  mezgimas - tragedija doh.gif
oi, nepatinka jas megzt schmoll.gif

Ir man nepatikdavo jas megzt,kol nepradėjau jų megzt nuo pirštų....dabar visai kitas reikalas,galima sakyt įsimylėjau jų mezgimą wub.gif Kaip įrodymas,per kelias pastarąsias savaites numezgiau 8 poras bigsmile.gif Kai kam teks praktiškos dovanos ax.gif

Dalis jų smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 17 gruodžio 2010 - 17:39
QUOTE(@asta @ 2010 12 17, 18:08)
Ir man nepatikdavo jas megzt,kol nepradėjau jų megzt nuo pirštų....dabar visai kitas reikalas,galima sakyt įsimylėjau jų mezgimą wub.gif  Kaip įrodymas,per kelias pastarąsias savaites numezgiau 8 poras  bigsmile.gif    Kai kam teks praktiškos dovanos  ax.gif

Dalis jų smile.gif

user posted image

Smagu pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 12 17, 17:08)
Ir man nepatikdavo jas megzt,kol nepradėjau jų megzt nuo pirštų....dabar visai kitas reikalas,galima sakyt įsimylėjau jų mezgimą wub.gif  Kaip įrodymas,per kelias pastarąsias savaites numezgiau 8 poras  bigsmile.gif    Kai kam teks praktiškos dovanos  ax.gif


Labai smalsu pasidare kaip cia mezgate nuo pirstu? g.gif
O cia ideja kur deti siulu likucius bigsmile.gif
user posted image

Atsakyti
@asta, fainos jūsų margutės kojinytės thumbup.gif bet nustebinot jūs čia mane... nuo pirštų mezgimas.. jei neužpatentuota mirksiukas.gif - pasidalinkite kaip tai daroma g.gif

Atsakyti
Kaip kojines megzt nuo pirštų,savo įkvėpimo ir pamokų šaltinius buvau įdėjus kojinių mezgimo temoje

http://www.supermama...?...&p=42308051

Kadangi po tiek numegztų porų galiu drąsiai save vadinti nebe naujoke kojinių mezgime,tai atradau kur ir kas man patogiau bei lengviau. Jeigu reikės konsultacijos,kreipkitės drinks_cheers.gif


Dar vienas būdas megzti kojines dviem virbalais.Paprasta,bet reikia atidumo,kad neprimegztum nereikalingo siūlo.Kadangi mezgu pakankamai standžiai tai man šis mezgimo būdas nelabai patogus,ypač mezgant iš storesnio siūlo.Iš čia aš pasiėmiau tik idėją kaip pradėti megzt,bet nededu pagalbinio siūlo,o paprasčiausiai surenku akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 17 gruodžio 2010 - 19:26
Fantastika, kokios kojinės bigsmile.gif , reiks tokį mezgimą būtinai išbandyt wub.gif
Atsakyti
@asta, ačiū už info... reiks išbandyti...


Atsakyti
O cia ideja kur deti siulu likucius bigsmile.gif
user posted image
[/quote]

sis puodelis stebuklingas!
Mergaites, gal kuri nors bandete megzti? as jau apmezgiau savo puodeli wub.gif .. bet.. iskilo problema.. nuo puodelio jis tiesiog smukineja.. jis nera per didelis, nei per mazas, taciau siulai nuo puodelio slysta.... ka daryti? gal turesite minciu, kaip sutvirtinti? ka padaryti,kad jis "priliptu" prie puodelio? unsure.gif
Atsakyti
Esu primezgus tokiu " rūbelių " puodeliams / indeliams wub.gif

user posted image

user posted image

Nebūtina tik ant puodelių dėti...tinka ir vazeles, uogienių stiklainius "aprengti " dovanojant ...atrodo įdomiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 12 13, 21:48)
is siulu likuciu nuneriau mazai senai tarybinei vandens sildyklei (mes vadinam pusle  biggrin.gif ) paslepti meskina, vis maloniau toki bus pasonej glausti  smile.gif  Dovana sunui  ax.gif


Fantastiskas daiktas gavosi bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=juodauoga,2010 12 18, 00:58]
Esu primezgus tokiu " rūbelių " puodeliams / indeliams wub.gif

user posted image

user posted image

Grazu smile.gif)

bet, kuomet uzdedi ant puodeliu siuos grozius, jie neslysta? imanoma gerti karsta arbata is jo ir nerizikuoti apsiplikyti? doh.gif maniskis slidineja kaip pamises.. nzn,kaip ji suvaldyti unsure.gif
Atsakyti