Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

QUOTE(Viksė @ 2010 11 17, 18:56)
dovana kolegei, kuri pamirsta palaistyti geles smile.gif


Faina labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 17, 17:56)
dovana kolegei, kuri pamirsta palaistyti geles smile.gif


thumbup.gif wub.gif Nuostabi gėlytė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus smile.gif
Atsakyti
Vikse: o gal butu galima tos gelytes schemute? Arba bent au nuorodele, kur galima butu kazka panasaus rasti? Buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
va ir mano darbukas blush2.gif tik į veidą nekreipiam dėmesio (fotografas bais netikęs tai aš pikts) blush2.gif
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif meskut- doh.gif eik tu sau kiek darbelio bigsmile.gif ...bet kaip grazuuuu wub.gif ..cia pati sugalvojai,ar kur shema radai? blush2.gif labai jau grazuuu mirksiukas.gif ''fantasy '' stilius bigsmile.gif...ir taip graziai ismegsta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 18 lapkričio 2010 - 19:29
meskute231: superinis megztukas! As ir is apvaluciu gimines. Tai galiu objektyviai ivertint, kad sis megztukas tau labai labai tinka ir net lieknina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 21:28)
bigsmile.gif meskut- doh.gif eik tu sau kiek darbelio bigsmile.gif ...bet kaip grazuuuu wub.gif ..cia pati sugalvojai,ar kur shema radai? blush2.gif labai jau grazuuu mirksiukas.gif ''fantasy '' stilius bigsmile.gif...ir taip graziai ismegsta thumbup.gif

ačiū. blush2.gif čia buvo schemutė internete. man užtai patiko kad nesovietinis ornamentas ir pan. tik ten buvo maikutė su dirželiu per kaklą o aš rankoves pritaisiau. dalį rašto nuėmiau nes jau daugoka būt buvę


Getira ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 18 lapkričio 2010 - 19:35
na, siulu likuciams suvartoti nieko nera geriau uz 'freeform' nerima bigsmile.gif
dar kelios idejos:
rankinukams, pagalvelems, kosmetinems, lovu galvugaliams:
user posted image
puodkelems:
user posted image

apkloteliams, pledukams, pagalvelems:

user posted image
user posted image

pagalvelems
user posted image
suknelems:
user posted image

o kur dar salikai, pirstines, vaiku rubeliai, kojines rolleyes.gif .....kad tik tu likuciu butu karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 11 18, 21:26)
va ir mano darbukas blush2.gif tik į veidą nekreipiam dėmesio (fotografas bais netikęs tai aš pikts) blush2.gif


Nerealiai gražu bigsmile.gif Ale ir fantazijos turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 11 18, 18:21)
Vikse: o gal butu galima tos gelytes schemute? Arba bent au nuorodele, kur galima butu kazka panasaus rasti? Buciau labai dekinga.  4u.gif


Schemos neturiu, nėriau "iš galvos" arba gal tiksliau iš visokių visur prisižiūrėtų vaizdelių smile.gif
O daug gėlių yra čia http://picasaweb.goo...rla2273/Flores#
Atsakyti
meskute-kaip sauniai isbangavai ten rastus,graziai atrodo... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
uups- lotuliukas.gif gera ideja siulams naudoti.. lotuliukas.gif
Atsakyti