Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Na va, mano puodkėlė iš siūlų likučių. smile.gif Tokiems "daiktams" naudoju tik siūlų likučius. Primarginu, pribūnu ir gerai. thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2010 01 20, 15:28)
Na va, mano puodkėlė iš siūlų likučių.  smile.gif Tokiems "daiktams" naudoju tik siūlų likučius. Primarginu, pribūnu ir gerai.  thumbup.gif

user posted image

Sauni puodkele thumbup.gif Kad taip daugiau tu siulu butu like ir isejusios kelios puodkeles, jos, manau, visai puikiai tiktu serveteliu-padekliuku vaidmenyje, kaip kad nuotraukoje biggrin.gif

Mano likuciai siek tiek didesni, tad siuo metu narplioju kazkoki ruba,- visiska fantazijos laisve, nezinau dar kas gausis, bet jei ir neiseis, nebus gaila ismesti biggrin.gif
Atsakyti
mano Likuciu panaudojimas ax.gif ir prie jo dar riesines isejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 20, 15:36)
Sauni puodkele thumbup.gif Kad taip daugiau tu siulu butu like ir isejusios kelios puodkeles, jos, manau, visai puikiai tiktu serveteliu-padekliuku vaidmenyje, kaip kad nuotraukoje biggrin.gif

Mano likuciai siek tiek didesni, tad siuo metu narplioju kazkoki ruba,- visiska fantazijos laisve, nezinau dar kas gausis, bet jei ir neiseis, nebus gaila ismesti biggrin.gif


Super ideją tu čia sugalvojai. Man pačiai net nešovė galvon, turiu dar ne tokiu pačių, bet panašių spalvų siūliukų, reiks dar keletą nunarplioti ir tikrai bus šaunūs padėkliukai. Dėkui už tokią šaunią mintį. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 20, 18:06)
mano Likuciu panaudojimas  ax.gif  ir prie jo dar riesines isejo  ax.gif

Suknute tai turbut ne is likuciu, bet laaabai grazi (kaip ir kiti darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif )
Riesines taip pat thumbup.gif Spalvos man labai patiko, tiek riesiniu, tiek suknutes wub.gif
QUOTE(dodone @ 2010 01 20, 19:10)
Super ideją tu čia sugalvojai. Man pačiai net nešovė galvon, turiu dar ne tokiu pačių, bet panašių spalvų siūliukų, reiks dar keletą nunarplioti ir tikrai bus šaunūs padėkliukai. Dėkui už tokią šaunią mintį.  thumbup.gif

Oi, nera uz ka biggrin.gif 4u.gif

Ir mano likuciai:
user posted image

user posted image
Atsakyti
o štai mano siūlų likučiai ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=-Radė,2010 06 12, 16:29]
ir ideja grazi ir atlikimas geras, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
O cia mano smulmeneles buiciai is siulu likuciu. smile.gif
user posted image
Atsakyti
nemazai ideju virtuvei cia http://picasaweb.goo.../SKumiVirtuvei# , o cia dar viena mintis http://picasaweb.goo...647290918614418
Atsakyti
Ruosiuosi rudeniui smile.gif Trumpos kojines- tapkutes nertos vaseliu. smile.gif

user posted image
Atsakyti
idėjoms
mirksiukas.gif
Atsakyti
Darbai iš mano mezginių archyvo:

Megztiniai iš siūlų likučių:

Tunika * Žemės spalvos *

user posted image

Megztinis * Vakaro žara *

user posted image

Ilgas megztinis * Pasivaikščiojimas po pievą *

user posted image

Suknelė * Po lietaus lašais *

user posted image
Atsakyti