Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

labai paprasta 1 aki ismezgi 1 nukeli paliekant siula preis aki kita puse taippat
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...990525.jpg.html

ir šitas... gal kokią nuorodą ar paaiškint galėtumėt kokiu principu jis čia megztas? ne raštas, bet forma domina
Papildyta:
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 27, 11:29)
labai paprasta 1 aki ismezgi 1 nukeli paliekant siula preis aki kita puse taippat


bandžiau skraistei, bet pasiklydau verysad.gif
kai apsuki mezginį, antroj eilėj ta, kuri buvo nukelta turi būti išmegzta? ar ji vėl turi būti nukelta?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 10:21)
vis mąstau, kad gal reikėtų primegzt iš siūlų likučių puodkėlių kalėdoms  g.gif
bet man pačiai tos puodkėlės nelabai reikalingos, tai mąstau ar kiti jas naudotų...

Iš tikrųjų kaip kas mėgsta. Aš tai net užsakymų puodkėlių Kalėdoms turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 11:37)

bandžiau skraistei, bet pasiklydau  verysad.gif
kai apsuki mezginį, antroj eilėj ta, kuri buvo nukelta turi būti išmegzta? ar ji vėl turi būti nukelta?

ta kuri buvo nukelta ismezgi o ta kuri buvo ismegzta nukeli
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 27, 12:47)
ta kuri buvo nukelta ismezgi o ta kuri buvo ismegzta nukeli

na, pamėginsiu... ax.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 27, 09:29)




aciu uz rasteli clap_1.gif

o man puodkeles ne tik puodam kilot, bet ir tiem patiem puodam ant stalo padet. na kai po ranka staigiai nematau padeklelio, tai ciumpu puodkele ir padedu. ar puodeli pasidet, kad ant stalo neliktu ratu.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 10:21)
bet man pačiai tos puodkėlės nelabai reikalingos, tai mąstau ar kiti jas naudotų...

QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 27, 10:34)
man asneniškai pirštinės patogiau nei tos puodkėlės  ax.gif bet čia žinoma kiekvienam savaip.. o jei padovanosi tai gal ir naudos, arba gražiai virtuvėje pasikabins ir bus tiesiog dekoracija  smile.gif

man asmeniskai nepatinka tokie niekuciai ax.gif nenoreciau tokiu gauti dovanu, juolab kad naudoju pirstene bliekai istraukti, o dar ir netureciau kur ju pasikabini kaip dekoraciju schmoll.gif

Atsakyti
Man irgi puodkėlių nereik, o skardas (taip yra lietuviškai biggrin.gif ) išimu tiesiog su virtuviniu rankšluoščiu. Ir telefonų dėkliukai man kažkokia nesąmonė, ir megzti ir odiniai. Drabužėlius reikia iš siūlų galiukų gaminti, vot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 10 27, 16:10)
Man irgi puodkėlių nereik, o skardas (taip yra lietuviškai  biggrin.gif ) išimu tiesiog su virtuviniu rankšluoščiu. Ir telefonų dėkliukai man kažkokia nesąmonė, ir megzti ir odiniai. Drabužėlius reikia iš siūlų galiukų gaminti, vot  lotuliukas.gif


anksčiau kažkaip retai kas naudodavo tel įdėkliukus. Paskutiniu metu matau, kad aplink vis daugiau žmonių, kurie deda savo tel į dėkliukus (aš tai kaip ir anksčiau brūžinu savąjį kišenėse)
Atsakyti
Kiekvieno teise pasirinkti ar jam reikia kokiu graziu smulkmenu buiciai, ar uztenka ranksluoscio virtuveje. Jei jau jus, merginos, ju nenaudojat, tai parodykit kaip jus sunaudojat siulu likucius. wink.gif Labai smalsu paziureti i JUSU darbelius. wink.gif
Atsakyti
Aišku, kiekvienam pagal poreikį. Aš, pvz., gaminau tai, kuo tikrai bus naudojamasi. Suknelę sesei jau rodžiau anksčiau. O čia seniai jau nertas pledas-lovatiesė. Jau ir antrą nunerčiau, tiek galiukų prisitaupė doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 10 29, 19:24)
Aišku, kiekvienam pagal poreikį. Aš, pvz., gaminau tai, kuo tikrai bus naudojamasi. Suknelę sesei jau rodžiau anksčiau. O čia seniai jau nertas pledas-lovatiesė. Jau ir antrą nunerčiau, tiek galiukų prisitaupė  doh.gif



saunuole thumbup.gif kiek darbo ideta bigsmile.gif
Atsakyti