Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

QUOTE(Kiviukė @ 2010 09 22, 09:43)
schmoll.gif oi ne, mergytės, ne... paltinė medžiaga tikrai nepakeis veltinukinio pado  schmoll.gif  iš bėdos, žinoma, galima ir iš paltinės, bet medžiaga yra medžiaga, ji labai greitai susiploja ir gaunasi šnipštas... teko tokias nešioti...  rolleyes.gif

Gali būti... g.gif ...O jei iškirpus iš kokios nereikalingos odinės striukės odos padukus ir prisiuti ?... g.gif ....
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 09 22, 10:28)
Gali būti... g.gif ...O jei iškirpus iš kokios nereikalingos odinės striukės odos padukus ir prisiuti ?... g.gif ....

vat sitaip as dariau biggrin.gif bet snipstas gavos, nes oda emiau ta pigia (rankinuka papigiaiska panaikinau), kur slysta ant laminato kaip ciuozykloj doh.gif ir skaudziu avariju neisvengem, bet cia del odos pasirinkimo-kitos tikrai neslysta, minkstesnes, pasibandyt reikia pries panaudojant ax.gif
Atsakyti
g.gif o jei odą prisiūti ta šiurkštesne (vidine, ar "blogąja") puse į viršų g.gif gal tada neslystų (vis tik šioks toks sukibimas su paviršium turėtų būti) g.gif
Atsakyti
Gal bandyti kažką iš zomšinės medžiagos ( odos ) karpyti ?....turėtų būti neslidūs padukai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 22 rugsėjo 2010 - 14:14
Prasideda kalėdinis sezonas, pirmoji dovanėlė 4u.gif
user posted image
user posted image
pagrindas tie patys nelygūs naminiai lininiai siūlai, kraštai- siūlų likučių naikinimas biggrin.gif
Atsakyti
Idėjos :
user posted image
user posted image
Atsakyti
Idėjos -

user posted imageuser posted image

user posted imageuser posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 27 rugsėjo 2010 - 13:56
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Artėjančios Tarptautinės Mokytojų dienos proga auklėtojoms į darželį

user posted image
Atsakyti
user posted image
Superinė suknelė (beje kaip ir panelė) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 suknelė fantastiška bigsmile.gif
Atsakyti
Kokia suknelė bigsmile.gif thumbup.gif
gal turite kokią schemą ar aprašymą? Man kaip pradedančiai mezgėjai su rūbų modeliavimu dar ne kas blush2.gif Ir dabar supratau kad mano sesei kažkas panašaus būtų labai gera Kalėdų dovana ax.gif
Atsakyti