Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(prekestolen @ 2012 02 25, 22:49)
Net brolis šiandien sako: kaip tylu  kai sesės nėra..ir veikti nėra ką...

biggrin.gif tai va kas tu tokia drinks_cheers.gif

Kai Karolina ivežu pas močiūtę savaitgaliui, Džiugas patoviai kankinasi:"mama ką man veikt, mama ką man dabar daryt". O kai ji grįžta, tada 10 minučių laimės ir po to valanda riksmų, peštynių ir t.t. kol man trūksta kantrybė ir vaikai išskiriami į atskirus kambarius. Tada jau abudu iš savo vietų: "mama na ką man dabar veikt?" doh.gif
Tokia pasaka be galo doh.gif
Aš dėja foto negaliu pasidalint paskutinėm, nes MB išvažiuodamas išsivežė ir fotiką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniokas @ 2012 02 26, 13:37)
Aš irgi pitariu kad temą gaivinti reikia  biggrin.gif
Dėkui už sveikinumus  4u.gif  na bet ir bėga laikas, atrodo ką tik gimė mažylis, o jau ir metai beveik  biggrin.gif
O aš vis galvojau kuri čia niką pasikeitė, tai paskutinę foto kai pamačiau, net ankstesnes žinutes paskaičiau  biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Gal pavyks ne tik temą., bet ir 5-rių metų birželinkų grandmytą suorganizuoti. bigsmile.gif Aš kaip visad plačiai ir optimistiškai žiūriu...
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2012 02 26, 12:47)
biggrin.gif  tai va kas tu tokia drinks_cheers.gif

Kai Karolina ivežu pas močiūtę savaitgaliui,


ir kur aš tai esu jau girdėjus ... lotuliukas.gif , nusirašinėjat ania biggrin.gif
QUOTE(prekestolen @ 2012 02 26, 22:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal pavyks ne tik temą., bet ir 5-rių metų birželinkų grandmytą suorganizuoti.  bigsmile.gif  Aš kaip visad plačiai ir optimistiškai žiūriu...

joooooooooooooooooo gathering.gif: geras reikalas, bet rimtai jau kiek laiko praėjo blink.gif , tie kurie tada šaudė iš lankų (metinukų broliai), tai dabar tokio amžiaus leliukai mūsų thumbup.gif . Kitų gal ir buvo vyrsnių , bet maniškiai tai būtent taip biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, koks pagyvėjimas thumbup.gif

O kaip paaugę, kai į savo vaiką žiūri tai ne taip matosi, o kai tiek laiko nemačiau kitų, tai ką tu kokie dičkiai 4u.gif

Aš tai net nežinau koks Erikos ūgis blush2.gif manyčiau apie kokį 110 cm, nėra iš aukštų, bet ir ne coliukė, o sveria tai 17,5 kg. Nu man jau sunki pakelt lotuliukas.gif Bet pas mus toks leliuko laikotarpis, tai nori būti nešiojama, pasupt reikia lotuliukas.gif O kitais momentais ji jau didelė - puošiasi rengiasi dažosi (kai mama neužmato doh.gif ), nepasikvėpinus neišeina iš namų, kelnių nemėgsta - nebent timpės, suknelės arba sijonai ir labai mėgsta lakinius batukus bigsmile.gif

Pasirodom ir mes:
user posted image

O čia "meniniai sugebėjimai" ant veido, kai nemačiau ką veikia lotuliukas.gif
user posted image

Atsiprašau už bardaką, mes vis dar kaip čigonai gyvenam, na bet jau neilgai, vakar surinkom baldus Erikos kambaryje, tai galbūt pavyks 2 savaičių bėgyje persikraustyti thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2012 02 27, 13:44)
O kitais momentais ji jau didelė - puošiasi rengiasi dažosi (kai mama neužmato doh.gif ), nepasikvėpinus neišeina iš namų, kelnių nemėgsta - nebent timpės, suknelės arba sijonai ir labai mėgsta lakinius batukus bigsmile.gif

Atsiprašau už bardaką, mes vis dar kaip čigonai gyvenam, na bet jau neilgai, vakar surinkom baldus Erikos kambaryje, tai  galbūt pavyks 2 savaičių bėgyje persikraustyti thumbup.gif


Oi, kokia jau panelė taviškė. O akys kuo tolyn tuo tik didyn.. wub.gif

Na gal ir bus mane smerkiančių mergaičių mamyčių, bet dėl dažymosi pas mus situacija kitokia. Kalėdų senelis padovanojo visą vaikiško makiažo rinkinį. Ir lūpų blizgis ir šešėliai ir netgi nagų lakas, kuris po karštu vandeniu nusiplauna.Ir kvepaliukus savo turi princesinius. Na pas mus mažoji dažosi su mano leidimu ir dar netgi pamokau. Žnoma į viešumą niekas neina išsidažius rolleyes.gif , bet namie darome grožio saloną ir žaidžiam visažistes. :nagaiNauda ta, kad mano lūpų blizgio nebetraukia iš rankinės..

Dukra irgi kategoriškai atsisako mautis kelnes. Tik sijonas arba sarafanas, suknelė. Per šalčius vos įkalbėdavau kombinzonines kelnes mautis... doh.gif Ir išvis pas mus problemėlė su rūbais: ji rengiasi tą, ką pati išsirenka. Yra nupirktų rūbų, kurie jai nepatinka ir nesirengia niekaip. O jei jau kur einam- tai traukia savo gipiūrines pėdkelnes, lakierkas ir tiulinę suknelę..nesvarbu, kad tai itk krepšinio varžybos Siemens arenoje... doh.gif

Saigma, tai puikios naujienos pas tave. thumbup.gif Tas kraustymasis tuom ir žavus, kad bus kažkas geriau, daugiau, plačiau.
Atsakyti
Oj, kokie vaikiukai paaugę wub.gif

QUOTE(prekestolen @ 2012 02 25, 21:49)
Net brolis šiandien sako: kaip tylu  kai sesės nėra..ir veikti nėra ką...

lotuliukas.gif Vaikai turbūt susitarę. Vilius irgi vieną rytą sako- mama, kaip ramu namie- Gytis kitur (kaime), aš kitur.... Niekas nesipyksta. Bet 10 kartų perd ieną- KADA brolis grįššš?

Ech, tik parašiau, apie planinę operaciją, o gavosi neplaninė- nuvažiavom penktadienį konsultacijai- iš karto paguldė ir išoperavo pirštuką. Šiandien pagaliau paleido namučių yahoo.gif Tik ryt dar važiuosim persirišt.

Vilius, kaip ir dauguma - skaičiuoja iki 10, kai kurias raides pažįsta. Tik kartais man sunkiau paaiškint, kaip rašyt, nes kairiarankis jis. Mėgsta visokias knygutes su lipdukais. Tai didžiausias džiaugsmas, kai per kalėdas gavo 1000 žvėrelių lipdukų knyga. Dar ne visa suklijuota ok.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2012 02 27, 15:56)
Oi, kokia jau panelė taviškė. O akys kuo tolyn tuo tik didyn.. wub.gif

Na gal ir bus mane smerkiančių mergaičių mamyčių, bet dėl dažymosi pas mus situacija kitokia. Kalėdų senelis padovanojo visą vaikiško makiažo rinkinį. Ir lūpų blizgis ir šešėliai ir netgi nagų lakas, kuris po karštu vandeniu nusiplauna.Ir kvepaliukus savo turi princesinius.  Na pas mus mažoji dažosi su mano leidimu ir dar netgi pamokau. Žnoma į viešumą niekas neina išsidažius rolleyes.gif , bet namie darome grožio saloną ir žaidžiam visažistes. :nagaiNauda ta, kad  mano lūpų blizgio nebetraukia iš rankinės..

Dukra irgi kategoriškai atsisako mautis kelnes. Tik sijonas arba sarafanas, suknelė. Per šalčius vos įkalbėdavau kombinzonines kelnes mautis... doh.gif  Ir išvis pas mus problemėlė su rūbais: ji rengiasi tą, ką pati išsirenka. Yra nupirktų rūbų, kurie jai nepatinka ir nesirengia niekaip. O jei jau kur einam- tai traukia savo gipiūrines pėdkelnes, lakierkas ir tiulinę suknelę..nesvarbu, kad tai itk krepšinio varžybos Siemens arenoje... doh.gif

Saigma, tai puikios naujienos pas tave.  thumbup.gif  Tas kraustymasis tuom ir žavus, kad bus kažkas geriau, daugiau, plačiau.


Ačiū.
Tai aš ir nebariau, tik paaiškinau, kad ne taip reikia tepti. Šiaip pasijuokėm abi kad "prisimaliavojo" ir tiek. O lūpų blizgį turi savo - vaikišką, tada ir prie mano nelenda thumbup.gif

Dėl apragangos lyg apie Eriką parašei - kad galėtų per pusnis su lakierkom išeitų lotuliukas.gif

QUOTE(niuma @ 2012 02 27, 17:06)


Ech, tik parašiau, apie planinę operaciją, o gavosi neplaninė- nuvažiavom penktadienį konsultacijai- iš karto paguldė ir išoperavo pirštuką. Šiandien pagaliau paleido namučių yahoo.gif Tik ryt dar važiuosim persirišt.



Greičiau padarė, greičiau sugis mirksiukas.gif


Merginos pasidalinkite kur Kaune platus užuolaidų ir karnizų pasirinkimas - gerai būtų nebrangus. Na normaliom kainom, nes gerai būtų kad ir patart galėtų, todėl kad langai pas mus arkiniai plačios palangės. O aš nenoriu uždengti visko ir roletų nelabai noriu ax.gif Tai va net nežinau nuo kurio galo pradėti ieškoti
Atsakyti
oho kaip tema atigavo, smagu skaityti smile.gif
kokie visi vaikuciai pasikeite, ypac Ema, niekad nebuciau pazinusi smile.gif
As irgi Jori leisiu nuo 7 metu i mokykla, spes dar pasimokinti, o ir siaip jis toks prie zioplesniu pasirodo, kai paskaiciau kiek jusiskiai vaikai visko moka lotuliukas.gif
Gimtadienio laukia labai, planuoja ka kvies, koks tortas bus, labai nori buti piratu kapitonas per gimtadieni, tai teks temini daryti biggrin.gif si sestad brolio 2 metu gimtadienis, tai sake Joris padovanos savo betmeno kostiuma (o cia jo didziausias turtas, net nustebau, kad pats pasiule) nes jam jau ankstokas ir nupies robota lotuliukas.gif
Siaip Jorisyra gerokai didesnis uz bendraamzius, daug zmoniu klausia ar jau eina i pirma klase, bet klausia tie, kas negirdejo jo snekant lotuliukas.gif pasvepluoja, neistaria kai kuriu zodziu, o ir siaip dar vaikutis mazas wub.gif
pasirodau koks vyras jau uzaugo smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Joriukas- Tikra mamos kopija. rolleyes.gif

Maniškė irgi švepliuoja ir sudėtingesnių žodžių neištaria, bet pvz. labai gerai atsimena kokių ingridientų reikia keskiukams. Mes visada kartu juos kepam. Ko jau nenori- to neprisimins, o kas įdomu- prisimena tiksliai.

Sunkiausia būna, kai prisimena tai, kas vyko prieš kokį pusmetį, ir pasako to įvykio kokį smulkų epizodą, ir neduok diev aš irgi neprisimenu- tai pyksta labiausia, kad kaip čia aš to "berniuko su kapišonu kai buvom TEN" nepamenu... doh.gif

Atsakyti
Oooo kaip smagu... Tema atsigauna thumbup.gif

O mano mažoji kaip tik ramesnis vaikas, krpštukė tokia. Rugytė tik dabar su lėlėm pradeda žaist (ir tai iš reikalo), nes jai mašinos imponuoja, o mažiukei jau dabar lėlytės patinka. Ir piešti mažiukei patinka, ir groti (kol kas tik metalofoną padaužyt ir gitaros stygas pabraukyt). Gal keisis dar, bet visai kitas vaikas, ramuma, kol R daržely biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2012 02 28, 10:01)
pasirodau koks vyras jau uzaugo smile.gif

Oho, koks paaugęs bigsmile.gif Tikrai vyresnis bent iš foto atrodo bigsmile.gif Labai gražios foto 4u.gif

QUOTE(baltė @ 2012 02 28, 15:33)

Kokios panašios sesės wub.gif
Atsakyti
Anileva koks vyrukas wub.gif nerealios foto wub.gif
Balte, tave dar kart giriu biggrin.gif grazuolės mergytės wub.gif
Atsakyti