Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Tikrai mažytė.

Maniškė tai šiap ūgiu lenkia savo bendraamžius ir netgi pusmečiu vyresnius vaikus. Jos ūgis 117 cm ir apie 21 kg svoris. nail.gif
Atsakyti
aaa, mat kaip su ta Airija smile.gif

Mano 104 cm ir tik 15,5-16 kg
5 m standartas tai apie 110 cm, bet mes tiek nepasieksime.

Papildyta:
O užsiimt, tai nepasakyčiau, kad rimtai, pvz. kelionių metu mašinoje kalbamės, žaidžiam, prieš miegą vakarinių skaitymų metu pokalbiai su tėčiu, jis skaito rodo, o ji prisimena. Aš su maže vakare užsiėmus būnu smile.gif
Atsakyti
Mano mama irgi vis klausineja, ar nuo 6 m leisiu vaika i mokykla smile.gif Bet kai pagalvoju kad tada rudeni jau i paruosiamaja reiktu leist, manau, kad ankstoka jam dar g.gif Taigi manau eisim standartiskai nuo 7 metų ax.gif

Pasiskaicius tai panasus Augustas i kitus bendraamzius smile.gif Ir smalsumu, ir atmintimi, ir ugiu smile.gif
Apie gimtadieni jau irgi svajoja biggrin.gif Zino, kad gimes vasara, tai vis pasako, noreciau, kad jau rytoj butu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 23 vasario 2012 - 21:31
Sveikos gyvos smile.gif
Mes šiandien po poliklinikų, tai irgi ūgius žinom. Kaip visuomet, nesikeičia- prie didesnių 20 kg ir 118 cm ( o brolis - priešingai, prie coliukų). Tik bėda nutiko- kojos nagas įaugo, tai planinė operacija laukia verysad.gif Išėjau šią savaitę atostogų, galvojau, pabimbinėsiu, bet gaunasi, kad vos ne kasdien po poliklinikas lankomės.
Mažiukas - pasiutesnis už Vilių, triukšmo namie labai labai netrūksta doh.gif lotuliukas.gif Va kaip tik dabar keliom dienom mažius su vyru į uošviją išvažiavo, tai net keista, kaip namie tylu...
Atsakyti
Kaip smagu, kad tema po truputį atgyjo bigsmile.gif

Pasirodykit, kokie išaugę vaikučiai, smalsu pamatyt wub.gif

Ema tai kaip ir visąlaik labai santūri, rami, lanko darželio šokius, užsiima visokiais rankdarbiais namie, šoka, dainuoja. Kai vyresnioji visąlaik užsiėmus, tai ir mažoji bando derintis prie jos, bet ji didesnė nenuorama biggrin.gif Sėkmingai abi eina į darželį, o aš į darbą.

Ema apie 110 cm ir 17,5 kg.

user posted image
Atsakyti
Sveikos, ogo tikrai tema atgyja thumbup.gif ,

man ir nostalgija biggrin.gif siai temai wub.gif , o mes gyvenam gerai, Jonas lanko darzeli, raidziu nelabai pazysta, skaicius iki 10, bet viskas su laiku, lankom sachmatus, bus profesorius lotuliukas.gif Su sese kaip nesutare, taip ir nesutaria iki siol doh.gif meiles taip ir neatsirado doh.gif , tai kai abu namie, galima issprotet doh.gif lotuliukas.gif , bet va dar gyvenu thumbup.gif , sedziu namie, nedirbu, taip besedint gal dar ir trecia 2.gif prisedesim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
pas mane irgi tema Favorite'uose, tai iš kart pamačiau kad atgijo thumbup.gif labai smagu.
pasikeitė viskas, išėjo mamytės į darbą, kasdien atrodo nėr ką apie vaikiukus kalbėti. Pas ką atsirado antri leliukai (pvz aš) apie juo daugiau vsikas sukas. Didžioji darželyje, o su mažium visa diena namuos
tai ką gi - Lėja eina į darželį, lanko pramoginius šokius darželyje. Daugelį skaičių ir raidžių pažysta, kažkada sugalvojo ir suskaičiavo iki 100 biggrin.gif ypatingai su ja neužsiimame, auklėtojos kažką pamoko, maočiutės per atostogas smile.gif
Labar smagiausias "žaisliukas" - brolis - tampo, nešioja, žaislus atiminėja, auklėja.. nu žodž vargas mažiui su dviem mamom biggrin.gif bet myli be galo. Jei ateinu viena (be brolio) iš darželio pasiimt, pirmas klausimas - kur brolis?
Išmatavimai kaip ir Baltės smile.gif 104 cm ir apie 16 kg
Paieškojau foto, radau tik Kalėdines paskutines smile.gif pasirodom smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramuniokas: 24 vasario 2012 - 16:31
Sveikos gyvos smile.gif Čia ta pati aš, tik atsinaujinus smile.gif ir be istorijos, todėl su naujoko statusu smile.gif
O gal ištikrųjų atgaivinam temą, ką?
Kokie vaikučiai šaunuoliai, kokie sugebėjimai!!!
Džiugui kol kas įdomiausia sportas, mašinos ir motociklai, mokslai dar nerūpi, skaičius pažįsta, bet dar nerašo, neklauso dar rankelės, ir dėl to labai pyksta. Raides pažįsta tik kelias pagrindines: D (savo), T (tėčio), M (mamos) K (sesės vardo), A, O, I. Sėdėt ir mokytis nėr kada, baisiai daug veiklos namuose yra. Tad visi mokslai vyksta duše, piešiant ant aprasojusių veidrodžių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 25 vasario 2012 - 17:32
greit paieškojusi, aš irgi kalėdinę foto radau savo atžalų.

user posted image

O šiaip dabar mūsų mažė pas senelius vieši. Tai namuose taip tylu, net keista, negi gali viena keturmetė kelti tiek šurmulio... hihihi.gif Net brolis šiandien sako: kaip tylu kai sesės nėra..ir veikti nėra ką...
Atsakyti
Auges pritariu temos atgaivinimui wub.gif , kaip prisimenu, kad per dieną temą "sunaudodavom",

prekestolen gerai, kad iš vaikų galima atpažinti kas čia tokia slepiasi bigsmile.gif

kokie jau visi dideli thumbup.gif

Ramuniokas
na va ir brolį turit jau thumbup.gif sveikinam wub.gif
Atsakyti
Aha, pasikeiciau truputi... 4u.gif

Dėl temos atgaivinimo ar irgi labai už, nes dabar jau toks metas, kad vėl daug konsultacijų viena kitai suteikti galim, iš kokių knygelių geriau raideles mokytis, kur pigiau knygelių rasti, kokios įdomiausios, o kurios nevertos laiko gaišti...ir t.t.t
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2012 02 26, 01:23)
Auges pritariu temos atgaivinimui  wub.gif , kaip prisimenu, kad per dieną temą "sunaudodavom",

prekestolen gerai, kad iš vaikų galima atpažinti kas čia tokia slepiasi  bigsmile.gif

kokie jau visi dideli  thumbup.gif

Ramuniokas
na va ir brolį turit jau  thumbup.gif sveikinam  wub.gif

Aš irgi pitariu kad temą gaivinti reikia biggrin.gif
Dėkui už sveikinumus 4u.gif na bet ir bėga laikas, atrodo ką tik gimė mažylis, o jau ir metai beveik biggrin.gif
O aš vis galvojau kuri čia niką pasikeitė, tai paskutinę foto kai pamačiau, net ankstesnes žinutes paskaičiau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti