Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Po truputį užsuka ir paklydėlės blush2.gif thumbup.gif

Na tikrai norėtųsi, kad atgytų temelė thumbup.gif

Kaip sekasi ruoštis newyear.gif ? Aš jau buvau beveik rami dėl dovanos Augustui, anksčiausiai užsisakiau iš UK, ir galtuniam variante po beveik 2 mėn anuliavo užsakymą fool.gif
Tai dabar teks po parduotuves vaikščiot, dairytis, o laiko tam trūksta... nors noras Augusto labai aiškus (Cars mašinėlės-herojai biggrin.gif ) , belieka rast biggrin.gif

Iš vis pas mus "Makvynligė" doh.gif darželio šventėj reikės būti nykštuku, o vaikas protestuoja, sako: noriu būti Žaibas Makvynas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 03 gruodžio 2011 - 10:07
QUOTE(Naktibalda @ 2011 12 02, 23:52)
Cioce kaip jūs augat,  bigsmile.gif , kaip broliai sutaria?

Nieko, neblogai augam. O kai abu broliai namie, tai stogas kilnojasi biggrin.gif Visa laimė, kad Rokas į darželį eina ir tik retkarčiais lieka namie, o tai man stogas nuvažiuotų doh.gif Šiaip abu sutaria labai gerai, bet kartais kai užeina šišas, tai Rokas visas savo mašinytes susigriebia ir neduoda, o tada mazgiui būtinai jų prireikia, ir rezultatas -mano kvadratinė galva tongue.gif O dažniausiai tai Rokas brolį visokių nesamonių moko, jei jau abu nurimsta kur nors, tai žinok, kad Rokas demonstruoja kaip ką daryt, o mazgius vykdo nurodymus doh.gif O paskui Rokas aiškina, kad čia ne aš, čia brolis lotuliukas.gif Nu žodžiu linksma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2011 12 12, 17:45)
Nieko, neblogai augam. O kai abu broliai namie, tai stogas kilnojasi  biggrin.gif Visa laimė, kad Rokas į darželį eina ir tik retkarčiais lieka namie, o tai man stogas nuvažiuotų  doh.gif  Šiaip abu sutaria labai gerai, bet kartais kai užeina šišas, tai Rokas visas savo mašinytes susigriebia ir neduoda, o tada mazgiui būtinai jų prireikia, ir rezultatas -mano kvadratinė galva  tongue.gif O dažniausiai tai Rokas brolį visokių nesamonių moko, jei jau abu nurimsta kur nors, tai žinok, kad Rokas demonstruoja kaip ką daryt, o mazgius vykdo nurodymus  doh.gif O paskui Rokas aiškina, kad čia ne aš, čia brolis  lotuliukas.gif Nu žodžiu linksma  biggrin.gif

lyg apie mus biggrin.gif
tik man dar pliusas, kad abu vaikai eina i darza, tai ta "geri" turiu tik savaitgaliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2011 12 12, 15:45)
Nieko, neblogai augam. O kai abu broliai namie, tai stogas kilnojasi  biggrin.gif Visa laimė, kad Rokas į darželį eina ir tik retkarčiais lieka namie, o tai man stogas nuvažiuotų  doh.gif  Šiaip abu sutaria labai gerai, bet kartais kai užeina šišas, tai Rokas visas savo mašinytes susigriebia ir neduoda, o tada mazgiui būtinai jų prireikia, ir rezultatas -mano kvadratinė galva  tongue.gif O dažniausiai tai Rokas brolį visokių nesamonių moko, jei jau abu nurimsta kur nors, tai žinok, kad Rokas demonstruoja kaip ką daryt, o mazgius vykdo nurodymus  doh.gif O paskui Rokas aiškina, kad čia ne aš, čia brolis  lotuliukas.gif Nu žodžiu linksma  biggrin.gif


Bet tai isteis vaikams linksma kartu biggrin.gif Maniskis vis skundziasi, kad liudna vienam namuose zaisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja @ 2012 01 17, 11:54)
Bet tai isteis vaikams linksma kartu  biggrin.gif Maniskis vis skundziasi, kad liudna vienam namuose zaisti  unsure.gif

Tai jau bene užduotis tėveliams biggrin.gif

Šimtas metų šitoj temoj nebuvus... ax.gif
Atsakyti
Aš irgi..bet laikau ją Favorituose vistiek.. rolleyes.gif Matyt, nostalgija ir prisirišimas... wub.gif

O jei užėjau, parašysiu. Gyvenam mes gerai, labai daug kalba, nuolatos, viskuo domisi, visko klausinėja, pradedant tėčio darbo adresu ir telefonu, baigiant giminės vardais. Labai mėgsta kultūrintis- tad kino teatrą, spektakliukus lankom dažnai. Po to kelias dienas vyksta aptarimas: mama, kas tau patiko/nepatiko? Kodel? rolleyes.gif Knygas labai mėgsta. Skaitom kasvakrą net po kelias tenka. Pati varto ir iš atminties "skaito". Vienintelė bėdelė- dar netaria R ir Š, Ž.

Kaip ir priklauso mergaitei-jautri ir greit susigraudina,verkšlena. Kartais-"lygioj vietoj". Na bet kažkaip stengiamės to išvengti, užbėgti už akių.

Kaip ir visi vaikai labai laukia savo penktojo gimtadienio, planuoja ką kvies ko nekvies. Susipykus su broliu pareiškia, kad jo nekvies į savo gimtadienį. nail.gif. O šiaip brolį myli be galo, tik nelaiko jo autoritetu, greičiau tuom, kurį galima išprovokuoti padūkimui, peštynėms. Taip pat tas- kuris suteikia pagalbą užlipti ant sniego kalno, įjungti norimą filmuką, paskaityti knygelę. 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Ir pas amne favorituose mūsų tema, paskaitau.... ax.gif

Perkestolen (visa dar pratinuosi prie šio niko smile.gif ) beveik apie Eriką parašei, skaitom daug, jau pati bando skaityti, lengvus skiemenis sudėlioja, perskaito. Kai kurias raides dar pamiršta, kaip G, J. Vardą dažnai atbulai parašo - iš dešinės į kairę ir atbulom raidėm lotuliukas.gif Na įdomiai čia. Labai mėgsta karpyti - ypač snaiges, tai tik spėju rinkti šiukšles doh.gif Teatras ir kino teatras mėgstamiausi. Labai nori į tą Disney on Ice, tik kad kainos doh.gif kai susumuoji viską, vaje... rolleyes.gif
Taip pat graudinasi greitai, dažnai be rimtos priežasties, tai ir mokinamės mintis reikšti ramiai, bet isterijų. Šiaip jau situacija pagerėjusi, pradėjo daugiau valdytis.

Atsakyti
Labutis smile.gif . Na jei nors viena zinute i diena , tai jau didele pazanga musu temutej bigsmile.gif .
Maniske jau rugseji zygiuos i mokykla unsure.gif . Knygeliu skaitom daug. Bet skaiciuoja geriau ir su noru g.gif . Mes abu nelinke i tiksliuosius mokslus.
Atsakyti
Manoji irgi labai daug kalba, labai geras ir platus žodynas, jau perskaito kažką, skaičiuoja (pirštukų pagalba), moka antonimų žaidimus, vardinti žodžius iš pasirinktos raidės, turi kokias penkias enciklopedijas, moka didelę dalį Europos šalių (parodo kur), vardina žemynus, planetas, gyvūnų rūšis (be suklydimo). Savo vardą parašo ir daug visokių reikšmės neturinčių žodelių, o skaičius ne rašo, bet piešia lotuliukas.gif . Dainuoja ir šoka tautinius. Darželio grupėj, pasak auklėtojų, turi geriausią atmintį, eilėraštukai ir dainelės eina kaip iš pypkės (solo). O šiaip pati mažiausia - coliukė ji smile.gif
Graudinasi irgi labai greitai ir be svarios priežasties. rolleyes.gif
Svajoja apie nuosavą aquaparką, nori augintinio - šuniuko, labai nori jodinėt žirgu (buvom tik vieną kartą), tai pastoviai prašo dar biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(meskius @ 2012 02 22, 11:55)
Labutis smile.gif . Na jei nors  viena  zinute i diena  , tai jau didele pazanga musu temutej bigsmile.gif .
Maniske jau rugseji zygiuos i mokykla unsure.gif . Knygeliu skaitom daug. Bet skaiciuoja geriau ir su noru  g.gif . Mes abu nelinke i tiksliuosius mokslus.

Ta prasme į paruošiamąją?
O kodėl taip anksti, juk vasarinukams dėkingas laikas, sueina šeši metukai prieš pat rugsėjį, galima sakyti. Mes nutarėm jokiu būdu neatimti vaikystės ir vaiko. Nes kelio atgal nėra (čia daug kas kalba apie tas patyčias, apie tai kad esi kitoks, nei visi... ir t.t.). Jei nesiseks eiti koja kojon su visais, tai juk nepaliksi antriems metams vaiko???
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2012 02 22, 10:36)
Labas 4u.gif
Ir pas amne favorituose mūsų tema, paskaitau.... ax.gif

Perkestolen (visa dar pratinuosi prie šio niko  ) beveik apie Eriką parašei, skaitom daug, jau pati bando skaityti, lengvus skiemenis sudėlioja, perskaito. Kai kurias raides dar pamiršta, kaip G, J. Vardą dažnai atbulai parašo - iš dešinės į kairę ir atbulom raidėm lotuliukas.gif Na įdomiai čia. Labai mėgsta karpyti - ypač snaiges, tai tik spėju rinkti šiukšles doh.gif Teatras ir kino teatras mėgstamiausi. Labai nori į tą Disney on Ice, tik kad kainos doh.gif  kai susumuoji viską, vaje...
Taip pat graudinasi greitai, dažnai be rimtos priežasties, tai ir mokinamės mintis reikšti ramiai, bet isterijų. Šiaip jau situacija pagerėjusi, pradėjo daugiau valdytis.


Tokio amžiaus vaikiukams labai būdingas veidrodinis rašymas. Tad nieko tokio, jau pirmoje klasėje vėliausia išsitaiso veidrodinis rašymas, nors mano trečiokas dar kartais pamiršta į kurią pusę turi būti trejetas... doh.gif

Karpyti maniškė irgi labai mėgsta. Tai irgi smulkių šiukšlelių- tik spėk rinkti.
Maniškė irgi labai nori į Disney on Ice, bet ir bilietų kainos doh.gif , o jei pigesnis, tai sėdėsi ten, kur nelabai ir ką bematysi. unsure.gif

Manoji irgi emocionali, jei nori ką papasakoti- skuba, painiojasi ir labai pyksta jei nesuprantu..



QUOTE(meskius @ 2012 02 22, 12:55)
Labutis smile.gif . Na jei nors  viena  zinute i diena  , tai jau didele pazanga musu temutej
Maniske jau rugseji zygiuos i mokykla . Knygeliu skaitom daug. Bet skaiciuoja geriau ir su noru  g.gif . Mes abu nelinke i tiksliuosius mokslus.


Oi kokia šaunuolė, maniškė tai neskaito pati, dar net raidelių nepažysta visų. Aš arba brolis jai skaitom, o ji atmintinai išmoksta ir žino, kur kas parašyta pagal paveikslėlį.


QUOTE(baltė @ 2012 02 22, 13:05)
Manoji irgi labai daug kalba, labai geras ir platus žodynas, jau perskaito kažką, skaičiuoja (pirštukų pagalba), moka antonimų žaidimus, vardinti žodžius iš pasirinktos raidės, turi kokias penkias enciklopedijas, moka didelę dalį Europos šalių (parodo kur), vardina žemynus, planetas, gyvūnų rūšis (be suklydimo). Savo vardą parašo ir daug visokių reikšmės neturinčių žodelių, o skaičius ne rašo, bet piešia lotuliukas.gif . Dainuoja ir šoka tautinius. Darželio grupėj, pasak auklėtojų, turi geriausią atmintį, eilėraštukai ir dainelės eina kaip iš pypkės (solo). O šiaip pati mažiausia - coliukė ji smile.gif
Graudinasi irgi labai greitai ir be svarios priežasties.  rolleyes.gif
Svajoja apie nuosavą aquaparką, nori augintinio - šuniuko, labai nori jodinėt žirgu (buvom tik vieną kartą), tai pastoviai prašo dar biggrin.gif
Papildyta:

Ta prasme į paruošiamąją?
O kodėl taip anksti, juk vasarinukams dėkingas laikas, sueina šeši metukai prieš pat rugsėjį, galima sakyti. Mes nutarėm jokiu būdu neatimti vaikystės ir vaiko. Nes kelio atgal nėra (čia daug kas kalba apie tas patyčias, apie tai kad esi kitoks, nei visi... ir t.t.). Jei nesiseks eiti koja kojon su visais, tai juk nepaliksi antriems metams vaiko???


Na tavo mergaitė tai labai unikali ir gabi. thumbup.gif Mano trečiokas dar tiek gal nemoka (imant europos šalis, planetas ir pan). Manau, labai su ja užsiimate.

Va dėl augintinių tai pas mus nėra bėdos. turime sąlygas laikyti ir šunį ir katę ir papūgos yra ir akvariumas planuose.

Meskius ne LT gyvena, todėl jos mergaitė į mokyklėlę taip anksti pradės eiti. mirksiukas.gif Ten privaloma jau nuo 5-rių.

Aš irgi sutinku su nuomone, kad geriausia į mokyklą nuo 7rių, bet draugės mergaitė buvo šiek tiek mažiau gabi už taviškę, bet į mokyklą pradėjo eiti 6-rių, nes tiesiog nuobodžiavo darželyje visom kryptim. Nebuvo mokykloje jokių problemų, dėl nepritapimo ar patyčių, šiuo metu ji netgi aukščiausia iš mergaičių. thumbup.gif . Mama labai džiaugiasi, kad leido ją į mokyklą 6rių. Tad manau, reikia labai gerai apsvarstyti, kartais vaikutį leisti į mokyklą 6rių netgi naudingiau, nei laikyti jį ir "sirpinti" iki 7-rių. Šiaip va todėl ir džiaugiuosi, kad maniškė nėra perdėm daug mokanti, ir neturim galvos skausmo 6 ar 7 rių leisti ją į mokyklą. smile.gif 4u.gif Eis kai sukaks 7 metukai ir thumbup.gif
Atsakyti
Taip ,mes airijoj. cia mokykla nuo 5 verysad.gif .
Papildyta:
Ji dabar paruosaimoj paskutinej darzelio grupej. 3.5 val. kasdien pamokeles. I paruosiamaja gali leist ,gali neleis.
Nuo 5 metu pradinese mokyklose 2 metai vadinami Juniorai. Mokykla nuo 9-13.5 su uniformomis, knygomis ir namu darbais. Sitie 2 metai laikomi kaip ir paruosiamieji. O jau nuo 7 prasideda tikroji pradine mokykla ir tik nuo tada skaitysis kaip 1 klase.
as tailabai skriaudziuosi,kad mes jau pradesim mokykla, kad ir nelabai rimta. O knygeles tai mes skaitom angliskai blush2.gif pradedantiems skaityti.
Atsakyti
Tiesa, maniske irgi l. mazute- pries kelias savaites matavau, tai buvo 1.03 m. Bet tar airiuku neissiskiria, o uz lietuviukus tai daug mazesne doh.gif .
Atsakyti