Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(meskius @ 2011 03 07, 22:35)
Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .

numirčiau turbūt po savaitės...
Mes tai miegalių šeimyna irgi, vyrui darbas nuo 10 o man reikia pasirodyt tarp 8 ir 10. Tai amelija apie 8 žadinam, ilgai ruošiasi, filmukus žiūri, tai apie 9 daržan nuvedam ax.gif Vakare miegučio apie 9-10 val einam. Savaitgaliais tik vėliau, nes tada pietų ilgai miega tai ir pavakarot gaunasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 07 kovo 2011 - 21:13
QUOTE(meskius @ 2011 03 07, 21:35)
Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .

nu jo... blink.gif 4u.gif
O tai darbe labai anksti reikia būti? Nes draugė Alytui gyvena, o Kaune dirba, tai 6:30 keliasi, kad 9 darbe būti (čia dar vaikus 2 į darželį nuveda). Ir spėja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2011 03 07, 20:35)
Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .

Kyla klausimas, kada guliesi, kad atsikeltum 3 val.O ka tu dirbi, kad toks grafikas? Gal televizijoj ar radijo stotyje? Ir iki keliu val. dirbi? Jauciu iki 12? g.gif Man sirdis sustotu, jeigu taip reiketu, uzjauciu.
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2011 03 07, 21:35)
Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .


25 km tai nekraupina. Vilniuje šimtai šeimų tokius atstumus kasrytą važiuoja. O va3 nakties keltis..tai itkrai- kraupu.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 08 kovo 2011 - 10:17
Labas rytas,
Su Tulpių diena VISAS wub.gif

Parodysiu savo raganaitę
user posted image
QUOTE(meskius @ 2011 03 07, 21:35)

Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .

Pakraupinai ... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2011 03 07, 00:37)
Tai dar anksti einat  tongue.gif  Aš saviškį kartais tik prieš pat 10 val. nuvedu  blush2.gif Atsikeliam apie 8 val., bet kol iš lovos išsiropščiam, kol apsirengiam, pavalgom, tai taip ir gaunasi  tongue.gif


mes keliames 7.30 val,o einam gult 23-24 val.. doh.gif .Bet keliasi palyginciau labi gerai..irgi miegodama sako,kad nenori i darzeli,o tik pasakai,kad simpsonus rodo,tai kaip agurkelis jau sedi ziuri....Jau tokia problema su tais multikais... unsure.gif Kai pradejom rodyt,tai norejosi pailset nors trumpam,o jau dabar norisi su ja pazaist ar kad ji pazaistu,tai reik per asaras nuo multiku atitraukt....Ir vis niekaip nenustatom multiku rodymo trukme...Reik susikaupt ir pradet mazint..Nes jau ziuriu vaikai i svecius ateina ir su tais multikus ziuri,o nezaidzia...
Atsakyti
sveikos 4u.gif
prijimsit i buri? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2011 03 09, 15:06)
sveikos 4u.gif
prijimsit i buri? biggrin.gif

Sveika,
žinoma, junkis drąsiai 4u.gif
Atsakyti
Labutis. Klausete, kur dirbu smile.gif, kad taip naktineju. Tai lekiu kepti, plakti, tepti visokiu saldziu dalykeliu. Veiksmas ne Lietuvoje.
Atsakyti
ale ziu aprime plepalai pas jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2011 03 09, 23:24)
Labutis. Klausete, kur dirbu smile.gif, kad taip naktineju. Tai lekiu  kepti, plakti, tepti visokiu saldziu dalykeliu. Veiksmas ne Lietuvoje.


Ai, kad ryte jau pusryčiams būtų patiekama prekybai šviežutėliai kepinukai. cool.gif
Dirbo mūsų pažystamas UK sumuštinių fabrike. Irgi- visada tik naktį.


QUOTE(jurginux @ 2011 03 13, 17:27)
ale ziu aprime plepalai pas jus smile.gif


aprimę..ir jau senokai.. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

gal kam nors pasirodys naudinga tokia informacija apie vaikų ligas iš seminaro su gydytoja. Informaciją rasite čia.
Atsakyti