Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(Naktibalda @ 2011 02 28, 12:41)
būtų smagu,kad tema atsigautų, taip smagiai kažkada plepėjom  biggrin.gif , o dabar po dviejų metų pertraukos galima iš naujo pažindintis  lotuliukas.gif

balte jau finišas su antru pilvuku, kaip faina  wub.gif , gal žinot ką turėsit  ax.gif

Tikrai smagu būtų...

Aha, man jau nedaug liko - pats smagumas doh.gif . Nežinom kas bus, arba nerodo arba jei nemato, tai įtariu, jog mergytei nieko nesimato ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 03 01, 09:16)
Tikrai smagu būtų...

Aha, man jau nedaug liko - pats smagumas doh.gif . Nežinom kas bus, arba nerodo arba jei nemato, tai įtariu, jog mergytei nieko nesimato ten biggrin.gif

fainai mergytė, vyras pagerbtas bus tarp mylimų moteriškių wub.gif


šiaip pats skirtumas tarp vaikų tai ne koks, pati tokį turėjau, na bet su mergaitėm gal kitaip bus, jos rūpestingesnės smile.gif , bet įtariu visiems tas pats karo stovis hihihi.gif
Atsakyti
Kad tarp maniškių- 5 metų skirtumas- tai ir kaip kalbu, kartu žaidžiu, mokau meilės ir kantrybės-5 min nusisuku, o jie ima ir suskala- visas mano "darbas" kaip nuo žąsies vanduo. Vis "durne" "debile" žodžiais apsimėto ir patikėkit- mažoji netgi gerenė provokatorė ir pirmoji mušeika..
Kalbėjau anądien su dviem mamom, jos irgi po 2 atžalas augina- sakė ar maži ar dideli- barasi pykstasi mušasi ir spiegia- ar maži ar dideli.. lotuliukas.gif
Aš turiu giminaičius: 2 broliukai ir sesute, pametinukai. Nesu girdėjusi per visą gyvenimą , kad jie bartusi, muštusi prasivardžiuotų. Nu kaip ten jų mama taip mokėjo tokią šeimyninę tvarką įvesti- nesuprantu.. Nors šeima kaip ir visos. Eilinė kaimo šeimyna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prekestolen: 01 kovo 2011 - 10:40
prekestolen jo visi turbūt taip gyvena biggrin.gif , mano mažis labiausiai neperneša kaip jį erzina, o dičkis tyliai užsiima terorizmu ...........iš serijos, tu antras be be be , tu nemoki....tu negausi....tu nevažiuosi.....tavo kelnės negražios.........,o mažas dar tiek nėra žodiškai stiprus, bet jo smūgis blink.gif toks, kad dičkis bliauna, o tada kaltų mažai, dičkis kaip ir nemušė, bet prisiprašė biggrin.gif kas pirmas pradeda vėl nebeaišku kas kaltesnis nebeaišku, šiaip man nelabai patinka ,kad mažylis sprendžia visas bėdas kumščiu atrodo nemokau to, aiškinam, bet turbūt jam taip šviečia ir vsio unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Smagu, kad temutė atgijo 4u.gif
Pas mus naujienų didelių kol kas nėra smile.gif
Lėja eina į darželį, labai patinka, turi daug draugų, nepatinka tik ryte kai reikia keltis - tada visad sako - nenoriu įdarželį, bet čia kol veidukas nusiplauna ir dantukai išsivalo biggrin.gif O kai nueini pasiimti, kartais sako - anksti atėjai, dar noriu pažaisti smile.gif
O šiaip gudruolė, klausimų milijonas iškyla, skaitai vakare pasaką, tai jau prasidėjo - ką reiškia "apalpo" , "trapus" ir pan.. kartais jau ir pati pasaką pamiršti beaiškinant žodžius smile.gif
O vieną vakarą ji jau lovelėj, o aš dar skalbinius džiaunu, Lėja ir sako "mama skalbi džiauni, o paskui vėl lygint reiks" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniokas @ 2011 03 02, 10:37)

O vieną vakarą ji jau lovelėj, o aš dar skalbinius džiaunu, Lėja ir sako "mama skalbi džiauni, o paskui vėl lygint reiks"  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif oij geras bigsmile.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kaip smagu, kad pamažu tema "iš komos" atsigauna thumbup.gif
QUOTE(Ramuniokas @ 2011 03 02, 10:37)
Lėja eina į darželį, labai patinka, turi daug draugų, nepatinka tik ryte kai reikia keltis - tada visad sako - nenoriu įdarželį, bet čia kol veidukas nusiplauna ir dantukai išsivalo  biggrin.gif  O kai nueini pasiimti, kartais sako - anksti atėjai, dar noriu pažaisti  smile.gif

Pas mus lygiai tas pats drinks_cheers.gif Kai reikia iš lovos iškrapštyt, arba užsižaidusį jau kvieti batų autis, tai visadapareiškia, kad nenori į darželį biggrin.gif O kai nuvedi, tai vos spėji batus perauti-kaip vėjas į grupę pas draugus ir žaislus nušvilpia, o vakare irgi pastoviai nebaigtų darbų atsiranda lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 03 01, 10:04)
fainai mergytė, vyras pagerbtas bus tarp mylimų moteriškių  wub.gif
šiaip pats skirtumas tarp vaikų tai ne koks, pati tokį turėjau, na bet su mergaitėm gal kitaip bus, jos rūpestingesnės  smile.gif , bet įtariu visiems tas pats karo stovis hihihi.gif

Na, aš visada galvojau apie skirtumą, ne mažiau kaip 3 metai ir ne daugiau kaip 5 - taip ir gavosi. O kiek šeimų aplink, tai skirtumai tarp vaikų 7-10 m. man jau atrodo per didelis tarpas...

Mažoji irgi nenori keltis į darželį, nors ir vedu jau paskutinę iš grupės. Keliasi 7.50-8.00 ir iki 8.30 jau reikia būti grupėj, vos ne miegančią nuvedu. O jei tektų 8 val. darbe būt, tai nežinau, kaip tektų prikelt, nors ir miegot eina 9.00-9.30 val., bet keliasi sunkiai...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 03 06, 21:16)
Mažoji irgi nenori keltis į darželį, nors ir vedu jau paskutinę iš grupės. Keliasi 7.50-8.00 ir iki 8.30 jau reikia būti grupėj, vos ne miegančią nuvedu. O jei tektų 8 val. darbe būt, tai nežinau, kaip tektų prikelt, nors ir miegot eina 9.00-9.30 val., bet keliasi sunkiai...

Tai dar anksti einat tongue.gif Aš saviškį kartais tik prieš pat 10 val. nuvedu blush2.gif Atsikeliam apie 8 val., bet kol iš lovos išsiropščiam, kol apsirengiam, pavalgom, tai taip ir gaunasi tongue.gif
Atsakyti
Aš saviškę keliu 7 ryte. 7,50 jau turiu brolį būti nuvežusi į mokyklą- todėl tenka visiems anksčiau keltis.
O va broliui atostogos- tai miegojo sesutė iki visų pusės aštuonių. thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus atvirkščiai su atsikėlimu problemų nėra, bent jau Erikai lotuliukas.gif O va su mano išsikrapštymu doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na pakraupinsiu jus- keliuosi 3 nakties ir vaziuoju i darba 25 km. Taip 5 dienos per savaite verysad.gif . Taip kad teciui tenka ir aprengti ir kasytes supinti. Oj, kaip man tai nepatinka doh.gif . Tikiuosi , kad tai neilgam doh.gif .
Atsakyti