Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(saigma @ 2011 01 13, 18:38)
Aš ir čia kada pasižiūrėjau kada tema atidaryta doh.gif
Iš vis aš čia viena pati su savim pasišneku beveik tongue.gif
Tai ką jaučiu jei kada pabaigsim šią temą, naujos neatidarom unsure.gif
kaži kaip kiti mėnesiai... g.gif ainu pažiūrėsiu tongue.gif



Ai, atidarykim..nu svarbu ne kiekis o kokybe.. ax.gif Kas is to- jei rasysim bile ka ir stumsim temos puslapius. O dabar visad pakalbam konkreciai ir reikiamomis temomis.

O kaip kituose men? Irgi toks pat stilis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes nuo gruodžio 10 dienos neinam į daržą,nes serga doh.gif Nespėjom po naujako ir išeit,kaip ausų uždegimas prasidėjo doh.gif Tikiuosi pirmadienį jau nueisim, jei nesusirgs vėl blink.gif
Atsakyti
Armanix, Vilius po vaikų eglutės, kai susirgo, tai irgi vis dar neina į darželį doh.gif
Prasidėjo nuo ausų uždegimo, antibai per silpni buvo, persimetė į sinusitą (naujus su 39,5 tempa sutikinėjo), pakeitė į stprius antibus. Dabar visą savaitę pas močiutę atostogavo, šiendien grįš. Sakė, kosėt nustojo, bet sloga vis dar bėga. Svarstau galimybę iki pavasario jo neleist į darželį, nes abiejų vaikų gaila, kiek jie man nuo rugsėjo prasirgo, kai išėjo į kolektyvą. Jau nuo antibų nespėja imunitetas susiformuot. Lai namie sustiprėja, o paskui vėl leisiu, nes patinka jam daržely, ir dabar vis klausinėja, kada ten eis.
Atsakyti
niuma, ojei, sveikatos jums 4u.gif
Mums anų metų pradžia irgi bloga buvo, po 2 kartus abi AB sugėrė, nes plaučių, ausų uždegimas buvo. O va nuo šio rugsėjo, tfu tfu tfu, Ema neturėjo temperatūros, būna, kad pakosėja, bet praeina be jokių rimtesnių vaistų, užtenka homeopatinių žirniukų. Neleidau 2 kartus po savaitę į daržiuką, kad neįsisirgtų. Jaučiasi, kad po vasaros labai sustiprėjo imunitetas, stengėmės prie jūros, prie ežero kuo daugiau būt. O mažajai irgi kol kas tik sloga ir lengvas kosulys užeina. Tikiuosi, bent jai bus lengvesni pirmi metai darželyje.
Atsakyti
Na, darau išvadą, kad mūsų imunitetas geras, nes per visus metus daržely sirgo tik kokis tris kartus. Lopšely irgi beveik nesirgo smile.gif Antibų iš viso gal tik kartą gyvenime gavusi nestiprių. Dabar net pas gydytoją nevedu, kai tempa, nes jau išmokau susitvarkyt su ja. Ir nieko regis nedarom, nei lauke būnam, nei grūdinam, nei kažkuo ypatingu maitinam. Net pieno negeria (o gal tai ir gerai g.gif ). Ai, geria vitaminus Tedis arba panšius, daugiau nieko. Ir rengti nerengiu labai šiltai, neprituloju, bet laikos tai gerai. thumbup.gif

Galvoju, ką reikės daryt, kai antras išlys, kad bacilų neparneštų iš daržo. Kad pati nesuserga, tai nereiškia, kad neperneš bacilų... g.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes,na senai ir as buvau cia uzsukus ax.gif ,mes gyvenam neblogai,tik va iskilo vienas klausimukas,ka sugeba jusu vaikuciai daryti,ar moka savo varda parasyti,ar susikaupia bruksnelius pabaraizyti,gal perkat kokias knygutes?kadangi as pati gyvenu UK,tai man drauge parveza kartais knyguciu,kur reikia veidelius priklijuoti,bruksnelius pabaraizyti.papasakokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka,

Kaip laikotės?
Mes tai buvom sveikos, bet vakar jau kosėti pradėjo doh.gif Pas Eriką darželyje yra nauja mergaitė ir ji sirguliuoja, bėda ta, kad ta šeima neturi kur gyventi, nes sudegė namas, kažkokiam vagonėlyje glaudžiasi, šeima didelė. Kažkaip liežuvis nesiverčia kažką sakyti. Kartais taip sunku rasti išeitį doh.gif

Dar prieš savaitę, turėjom bėdą - betrindama akį nageliu susižalojo - įdrėskė rageną. Kas baisiausia, kad aš nesupratau kas įvyko, tai ji vargšiukė visą naktukę prasikankino, vis prabudinėjo ir virkauja, kad akytę skauda. Bet kadangi ji tokia popa pas mane, iš bet kokio menko sužeidimo, padaro baisią tragediją, tai neskubėjau į ligoninę. Tik ryte, jau nerizikavom ir važiavom į akių kliniką, tai ten specialiais dažais pamatė kur sužeidimas (nes taip jo nesimato), įlašino nuskausminamųju ir paleido namo. Po trijų dienų jau viskas sugiję buvo. Tik pasirodo čia skausminga labai doh.gif Aš net neįtariau, kad taip lengvai galima susižaloti. Bet dabar akių jau nebetrina ir net kai rengiu užsimerkia, nes saugo akytes.


Dėl žurnaliukų - tai čia užsiėmimas No 1 thumbup.gif Piešia, karpo, klijuoja ir t.t. Man labai žurnaliukas KUTIS patinka, nes ten yra jos mėgstamų užsėmimų ir nėra aprašymų, o nuotraukom parodyta ką daryti, tai ir jai smagu, kad ji viską pati supranta ką daryti. Moka keletą raidžių, pažįsta skaičius. O šiaip tai nelabai aš su ja užsiiminėju, grįžtam mes namo apie 19 val. pavalgom vakarienę, ir po darbo dienos, nelabai man jau daug energijos būna dar su ja užsiimti. Kiek pati va ką padaro. O šiaip manau jai darželyje veiklos netrūksta bigsmile.gif
Atsakyti
Oi saigma, net šiurpuliukai per kūna nuėjo... verysad.gif Vargšė Erikutė... aš link senatvės nu tokia pasidariau..negaliu net jokių blogų istorijų skaityti, nei filmų žiūrėti.. doh.gif

Sveikatytės tavo mažylei. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Saigma sweikit 4u.gif

Amelija irgi darže wirusa buwo pasigawus, labai aukšta teperatūtra beweik sawaitę laikėsi doh.gif Bet dabar jau sweikos, tik kad neatkrsitumėm nes daug sergančių darže sakė tai pas močiutę išwešim pabūt smile.gif
Amelija tai raideles beweik wisas pažysta, keletą ir parašo thumbup.gif Labai mėgsta karpyt ir klijuot, tik aš nebelabai duodu po to kai plaukus apsikirpo doh.gif
Atsakyti
Manoji vakar vakare irgi apsikirpo..pačiam viršugalvyje sruogą nusikirpo.. doh.gif gerai kad nedaug ir nesimato visai..bet jau antra kartą. Sakom: žirkles paslėpsim, o ji tokiu ramiu veiduku: o aš nueisiu ir iš brolio kambario pasiimsiu... blink.gif ir vėl kirpsiuos..
tiek kasas auginam, o jai va užėjo noras apsikirpti panelei..baisu kad kasų nenusikirptų... doh.gif
Atsakyti
Amelija po jos apsikirpimo tai beliko kare apkirpt (gerai kad ne ežiuku biggrin.gif ) nu bet daugiau sakė nebesikirps, nes mato kad taip greit neauga (juokingiausia kad po apsikirpimo žiūrėjo ar pimpaliukas neauga, nes trumpais plaukais gi berniukai būna lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2011 02 04, 13:59)
Amelija  po jos apsikirpimo tai beliko kare apkirpt (gerai kad ne ežiuku biggrin.gif ) nu bet daugiau sakė nebesikirps, nes mato kad taip greit neauga (juokingiausia kad po apsikirpimo žiūrėjo ar pimpaliukas neauga, nes trumpais plaukais gi berniukai būna  lotuliukas.gif )

hihihi.gif tubūt praeis noras kirpti plaukus.

Erikai 3*tfu nėra noro, čia kada poniui norėjau plaukus nukirtpti, bet gerai kad pasisakė ką planuoja daryti lotuliukas.gif O plaukus kerpa Euguteee, tai bais laukiau, kada eisim, juokingiausia, kad jei vienai kerpa, tai ir Nikolei reikia lotuliukas.gif

tai va, o mes sergam, penktad jau pasiemiau stiptiai kosinčią, o naktį temp 39 doh.gif
Atsakyti