Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(saigma @ 2010 12 15, 12:11)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš ir apie laiddą jau galvoju rolleyes.gif  Eisu dar CD nupirksiu, kaip tik nuolaida maximoj 40 proc. thumbup.gif  gerai kad palaukiau. Ir su mage taip buvo, apžiūrėjau,  kada susirušiau pirkti nuolaida tongue.gif

O va ką kitiems pirkti ex... ax.gif  doh.gif  Vis norisi nustebinti, pamaloninti, tai ir suku galvą tongue.gif
super  thumbup.gif  Tada tikrai bus gerai. Aš ir sau užsisakiau tongue.gif


Bet jų reklaminis žurnalas teigia, kad kompaktams 40 proc nuolaida tik su MAXIMALISTO kortele... mastau.gif Aš tai šiaip tokios neturiu ir dar nesužinojau kur gauti, ar jas irgi paprastai galima įsigyti??
Papildyta:
Maximalisto korteles gauna MAXIMOS stipendijų gavėjai..kiek įskaičiau www.maxima.lt puslapyje... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2010 12 15, 17:32)
Bet jų reklaminis žurnalas teigia, kad kompaktams 40 proc nuolaida tik su MAXIMALISTO kortele... mastau.gif  Aš tai šiaip tokios neturiu ir dar nesužinojau kur gauti, ar jas irgi paprastai galima įsigyti??
Papildyta:
Maximalisto korteles gauna MAXIMOS stipendijų gavėjai..kiek įskaičiau www.maxima.lt puslapyje... 4u.gif

blink.gif IŠSIDŪRIAU AŠ ČIA, NU GAILA unsure.gif doh.gif
Atsakyti
O as kazkaip siemet nieko gero neradau maximoj is zaislu per ta akcija , gal per velai susiruosiau ieskoti blush2.gif Lego jau buvo issluoti, o daugiau nieko tinkamo ir neuztikau g.gif

QUOTE(saigma @ 2010 12 13, 13:22)
Ką dovanų pirksit kleckam?  Manoji nieko neprašo  blush2.gif 


Maniskis kasdien vardina ko jis norėtų doh.gif Namuose po egle ras ELC konstruktoriu, Lego nuo kriksto teveliu ir t.t biggrin.gif

QUOTE(Zlata @ 2010 12 13, 14:08)
   Eglutę papuošėm tai dabar ištisai klausinėja kada gi tos kalėdos, sakau už dviejų savaičių -tai liepė nupuošt ir papuošt kai jau tos kalėdos bus doh.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Pas mus ir panasiai smile.gif Tai MB padare jam kalendoriu toki "kiek liko dienu iki Kaledu" dabar kasdien uzbraukiam dienas ir skaiciuojam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamėja: 17 gruodžio 2010 - 18:05
sveikos,
žiūriu, kad ir kaip seniai lankiausi, vis vien nedaug aš čia praleidau smile.gif
Pasisakysiu ir aš trumpai, kaip gyvename. Šiaip tai nuo lapkričio gana spontaniškai nutarėme lankyti darželį, tad nuo tada ir keliauja abu mano vaikiukai į Vaikystės sodą, kuris tikrai yra tas mano svajonių darželis thumbup.gif Aidas priprato labai greitai, jam nerealiai patinka. Tik su valgymu problemos, kaip visada - labai mažai ir prastai valgo doh.gif
Bet šią savaitę sėdim namuose, nes sergame. Jie pas mane jau visą rudenį su nesibaigiančiom slogom ir kosuliais buvo, praeitą savaitę pablogėjo šiek tiek, tai gydytoja liepė gerti antibiotikus, mat mažajam dariau kraujo tyrimą, nustatėme, kad turi mikoplazmos pilkąją zoną. Bet kad niekas negerėja nuo antibų, abu snargliuojasi dar labiau, o Aidui dar kažkokia zaraza prikibo, net ausytės užgultos... Jau taip tikiuosi, kad pagerės iki švenčių nors kiek. Nes darželyje tai normalus požiūris į ligas, o štai su draugų šeimom niekada nesusitinkame, nes nenori jie ligom dalintis ax.gif
O šiaip tai Aidas toks savarankiškas tapo, kai pradėjo eiti į darželį. Ir migdosi pats vakare, rengiasi, nusirengia pats, valgo, kad ir mažai, bet pats thumbup.gif

O dėl dovanų, tai gana spontaniškai šiemet prigalvojau abiems. Pripirkau kelių rūšių dėlionių, nes mažasis dabar labai jomis domisi, kartu ir Aidą gal pratinsime smile.gif Knygų porą nupirkau. Dar abiems play dough rinkinuką su modelinu nupirkau. Mažajam (kad su Aidu dalintųsi) dar dovanosime WOW sunkvežimį savivartę (labai jau Aidas tokios norėjo, o turi šiukšlių vežimo mašiną, tai negali atsižaisti). Tai vat tokios ir dovanos. Kažkaip rimtai su žaisliukais nesinorėjo užsiimti, nes jie kažkaip nebaisiai žaidžia su jais...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ku kū, tyluma.
Kaip Eglutės darželiuose praėjo?
Mum, tai labai gerai, Erika visus prajuokino, nes labai garsiai dainuoti pradėjo, tai visiems buvo daug juoko lotuliukas.gif Eilėraštuką ir pasakė garsiai, maniau publikos išsigąs, bet nieko panašaus. Prie Kalėdų senelio ir derino kaip tik galėjo, kad kuo arčiau prieitų ir į ją dėmesį atkreiptų bigsmile.gif

O dabar vėl sergam, na tradiciškai, kas 2-3 svaites doh.gif

Kaip kiti laikosi?
Atsakyti
sausio 18 birzelinuku tema sves savo pirma gimtadieni lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2011 01 13, 16:34)
sausio 18 birzelinuku tema sves savo pirma gimtadieni lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš ir čia kada pasižiūrėjau kada tema atidaryta doh.gif
Iš vis aš čia viena pati su savim pasišneku beveik tongue.gif
Tai ką jaučiu jei kada pabaigsim šią temą, naujos neatidarom unsure.gif
kaži kaip kiti mėnesiai... g.gif ainu pažiūrėsiu tongue.gif
Atsakyti
Saigma, kol baigsim temą, tai ir vaikus į mokyklas išleisim lotuliukas.gif
Aš nuo gruodžio 27 jau darbuojuos. Paatostogavau 3,5 metų ir sakė, gal jau užteks. Visi pratinamės prie naujovių.
tarpušvenčiu prasirgom visi, dabar jau kaip ir tvarkoj, tik Vilius dar pas močiutę atostogauja, neleidžiu į daržą, nes dvejus antibus gėrė, naujus su 39,5 tempa sutikinėjo. Lai stiprėja. Galvoju, gal iš viso iki pavasario neleist, nes ir jis, ir mažius nuo rudens žiauriai sirgo. Matysim.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2011 01 13, 19:00)
Saigma, kol baigsim temą, tai ir vaikus į mokyklas išleisim  lotuliukas.gif
Aš nuo gruodžio 27 jau darbuojuos.  Paatostogavau 3,5 metų ir sakė, gal jau užteks. Visi pratinamės prie naujovių.
tarpušvenčiu prasirgom visi, dabar jau kaip ir tvarkoj, tik Vilius dar pas močiutę atostogauja, neleidžiu į daržą, nes dvejus antibus gėrė, naujus su 39,5 tempa sutikinėjo. Lai stiprėja. Galvoju, gal iš viso iki pavasario neleist, nes ir jis, ir mažius nuo rudens žiauriai sirgo. Matysim.

gerai tu čia pasakei lotuliukas.gif

Pas mus ir ta pati bėda, iš kart po nauju susirgo taip pat 39 temp buvo. Tai va 2 savaites pabuvom namie, nuo pirmadienio į daržiuką. Kad galėčiau ir neleisčiau į darželį. Jau ir apie auklę galvojau, bet pas mus tokia komplikuota padėtis, o ir nepažįstamą žmogų į namus įsileisti baugu, o iš savų neturim. Tai nuo spalio mėnesio sukamės kaip galim, tai brolio draugė prižiūri kai serga, tai mano mama ima nemokamų atostogų, tai anytai atostogas sugadinu ir t.t. Dabar kažkaip iki pavasario reikia ištempti.
Jei tik yra galimybė namie pabūti, tai tikrai geriau lai sustiprėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2011 01 13, 18:26)
Pas mus ir ta pati bėda, iš kart po nauju susirgo taip pat 39 temp buvo. Tai va 2 savaites pabuvom namie, nuo pirmadienio į daržiuką. Kad galėčiau ir neleisčiau į darželį. Jau ir apie auklę galvojau, bet pas mus tokia komplikuota padėtis, o ir nepažįstamą žmogų į namus įsileisti baugu, o iš savų neturim. Tai nuo spalio mėnesio sukamės kaip galim, tai brolio draugė prižiūri kai serga, tai mano mama ima nemokamų atostogų, tai anytai atostogas sugadinu ir t.t. Dabar kažkaip iki pavasario reikia ištempti.


Mes irgi po svenciu sergam unsure.gif Teoriskai irgi labai reikia auklytes, kita kart ir is darzelio parvest sunkiai spejam, bet mintys pas mane panasios - baugu kotais doh.gif Kolkas laviruojam, bet jau turbut reiks ryztis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2011 01 13, 20:26)
Jei tik yra galimybė namie pabūti, tai tikrai geriau lai sustiprėja 4u.gif


drinks_cheers.gif Amelija pavasarį irgi ištisai sirguliuodavo į daržą per mėnesi kokias 3-4 d beeidavo. Kai vyras išvažiavo nebeturėjau kur dėtis (nesėdėsi gi ištisai ant biuliotenio) vežiojau pas auklę iki pat lapkričio vidurio kol po remontų atsidarė darželis prie namų Tai iki pat lapričio išvis nesirgo (kieme tik kažkoks virusas vasara siautėjo tai lengva forma supratau kad prasirgom nes padus išberę buvo bet tai užteko skambučio daktarui ir jokio gydymo) Ir prieš kalėdas sloga buvo tai savaitę nevedėm saugojom kad šventėm neįsisirgtų O toliau tfu tfu einam...Tai atrodo tikrai imunitetas sustiprėjo kol darželio nelankėm...

O šiaip viskas normaliai. Amelija tik nauju isvakarese sau plaukus pasikirpt sugalvojo doh.gif Esa per daug plauku buvo doh.gif tai sonus iki ausu nusireze gale (plaukus i zaislini čianika sukrove) tai tik menka bizike gale buvo likus...Tai apkirpom kare (aisku man sirdis skaudejo taip lauktas ir augintas garbanas nukirpt) tai dabar kaip velniukas pasišiaušus tarp visu ilgakasiu darzely (gerai tik kad plaukai garbanoti butu bliudas kaip as vaikystej biggrin.gif doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 14 sausio 2011 - 15:11