Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Tiesa, prisiminiau, kad galiu cia pasiulyti blush2.gif - gal kas ieskot Lego Duplo didesniu rinkiniu musu amziaus vaikams wink.gif
Turiu naujus Lego Duplo 5601 Gaisrine (200 Lt) ir Lego Duplo 5639 Seimos nama (200 Lt) smile.gif
Atsakyti
Niu kaip smagu, kad atgijo nors kiek tema mūsų thumbup.gif

Ramuniokai dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif bigsmile.gif


Ką dovanų pirksit kleckam? Manoji nieko neprašo blush2.gif Tai aš kaip sakant savo iniciatyva nupirkau CD grotuvą (tokį kaip Dije Deivilei pirko), nes patinka, muzikos, pasakų klausytis, gal dar padainuos. Tik va dar jei kokių vaikiškų dainelių pavadinimų įmestumėt ar ansamblių, paieškočiau DC++, nes kai kurie CD tai labai jau brangūs blush2.gif o gi norės daug kad būtų tų CD ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 12 13, 13:22)
Ką dovanų pirksit kleckam?  Manoji nieko neprašo  blush2.gif 

Sveika smile.gif
Maniskis tai visko nori ka tik pamato ir dar prideda "LABAI LABAI" lotuliukas.gif
Kaledoms gaus toki darbastali smile.gif:
user posted image
Atsakyti
Pas mus sunku praeit pro žaislus. atrodo, nieko neperku, bet - tai gimtadieniai, tai krikštynos, tai dar kas nors- kaupiasi tie žaislai, pareit neįmanoma.
Tai sutarėm, kad savo šeimoj vaikam perkam po vieną, bet rimtą dovaną nuo visų (mūsų, sesers, tėvų šeimynos). Tai Vilius gaus rinkinį- garažas, trasos, mašinos, kelio ženklai. O nuo kitos močiutės- kraną. Jonelio kiemely kaip tik normalia kaina radom, su distanciniu, aukštą (120 cm).
Ai, dar vyras planuoja kalėdų seniu per Naujus pesirengt, tai dar racijas pajamė (tubūt daugiau džiaugsmo MB bus, nei Viliui biggrin.gif ).

Šiaip, aktyvuolis vaikas pasidaręs. Ribų ir kantrybės bandymų metas pas mus doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mes irgi krutam po trupučiuką, darželis mūsų po remonto jau dalinai dirba, bet kol kas be virtuvės, tai einam pusei dienos su mamos sumuštinių dėžute. Labai jai ten patinka, o ir po remonto smagu, šilta, gražu, viskas nauja thumbup.gif
Šneka baisingai daug irgi R kai atsirado, tai dabar kiša kur reikia ir nereikia, ir mama Broga, ateis krokodiras, supinti praukus lotuliukas.gif
Dovanų nupirkau Polly pocket maža namuką su lėlyte o nuo senelių dar gaus viena tokia lėlytę su daug tų silikonių mažų drabužiukų. Krapštytis mėgsta tai turėtų tikt tongue.gif
Eglutę papuošėm tai dabar ištisai klausinėja kada gi tos kalėdos, sakau už dviejų savaičių -tai liepė nupuošt ir papuošt kai jau tos kalėdos bus doh.gif biggrin.gif

Ramuniuk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zlata @ 2010 12 13, 15:08)
Sveikos 4u.gif

Mes irgi krutam po trupučiuką, darželis mūsų po remonto jau dalinai dirba, bet kol kas be virtuvės, tai einam pusei dienos su mamos sumuštinių dėžute. Labai jai ten patinka, o ir po remonto smagu, šilta, gražu, viskas nauja thumbup.gif
  Šneka baisingai daug irgi R kai atsirado, tai dabar kiša kur reikia ir nereikia, ir mama Broga, ateis krokodiras, supinti praukus lotuliukas.gif
  Dovanų nupirkau Polly pocket maža namuką su lėlyte o nuo senelių dar gaus viena tokia  lėlytę su daug tų silikonių mažų drabužiukų. Krapštytis mėgsta tai turėtų tikt tongue.gif
  Eglutę papuošėm tai dabar ištisai klausinėja kada gi tos kalėdos, sakau už dviejų savaičių -tai liepė nupuošt ir papuošt kai jau tos kalėdos bus doh.gif  biggrin.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif

Va va ir man ta polly su namuku, nes ir krapštytis patinka. Nieko jos man tokios, turi viena mažiukę, turbūt seniuose jų yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 12 13, 17:17)
lotuliukas.gif  thumbup.gif

Va va ir man ta polly su namuku, nes ir krapštytis patinka. Nieko jos man tokios, turi viena mažiukę, turbūt seniuose jų yra? ax.gif



Aš tai maximoj per akciją (40proc) gi iki 13 d visiems žaislams. Kainuoja jis šiaip 129,99, su nuolaida ta apie 78 lt gaunas (aš tai dar maximinių ačiū kortelėj buvau pritaupius, tai man visi kalėdų senio žaislai keturiems vaikams -100 lt tekainavo thumbup.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 13 gruodžio 2010 - 17:12
Sveikutes,
QUOTE(bambinoo @ 2010 12 12, 12:44)
Sveikinimai  nestuke.gif  ir linkejimai visiems  4u.gif 


QUOTE(saigma @ 2010 12 13, 14:22)
Ramuniokai dideliausi sveikinimai 4u.gif  4u.gif  bigsmile.gif
Ką dovanų pirksit kleckam?  Manoji nieko neprašo  blush2.gif  Tai aš kaip sakant savo iniciatyva nupirkau CD grotuvą (tokį kaip Dije Deivilei pirko), nes patinka, muzikos, pasakų klausytis, gal dar padainuos. Tik va dar jei kokių vaikiškų dainelių pavadinimų įmestumėt ar ansamblių, paieškočiau DC++, nes kai kurie CD tai labai jau brangūs blush2.gif  o gi norės daug kad būtų tų CD ax.gif


QUOTE(Zlata @ 2010 12 13, 15:08)
  Ramuniuk  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū dar kartelį visoms už sveikinimus wub.gif
QUOTE(bambinoo @ 2010 12 12, 16:12)
Tiesa, prisiminiau, kad galiu cia pasiulyti  blush2.gif  - gal kas ieskot Lego Duplo didesniu rinkiniu musu amziaus vaikams wink.gif
Turiu naujus Lego Duplo 5601 Gaisrine (200 Lt) ir Lego Duplo 5639 Seimos nama (200 Lt)  smile.gif

MB dabar pasinešė ant Lego, net nežinau kuriam įdomiau žaisti, statyti ką nors, bet abu kartu labai gražiai žaidžia lotuliukas.gif
O kiek tokie Lego pardėj kainuoja? Reik MB pasakyt smile.gif
Lėjai Kalėdoms dovanosim tokį kavos aparatą, kur pupeles mala, pieną plaka ir pan... Mama vis nori tokio daikto ir neturi, tai nors dukrytė turės biggrin.gif
Darželį gaus Lego, o dar visi seneliai, krikšto tėvai ... ot gyvenimas vaikams thumbup.gif

O darželyje tai labai džiaugiuosi tema, visos mergytės bus lėlytės, tai tikrai paprasta - bet kokia garžią suknelę ir Pirmyn. Tik šiandien supratau, kad neturim basučių, batukų... reiks rast kažkaip iki pirmadienio.

O darželį lankyti sekasi neblogai, auklėtojos patinka, šiais metais netgi ir į lauką išeina kartais, ko pernai nebuvo smile.gif


Atsakyti
EMU'kam nuoliados iki 50 proc. mirksiukas.gif
http://www.6pm.com/s...ecentSales/desc

Aš šiaip nesižavėjau šiais batais, bet bėda, kad Erikai šąla kojos. Turi ji odinius su vilna batus, šala, su Bartekais šąlo, Primigi su Goretex ir šąla, nu žodžiu doh.gif Tai bandysim šitus, ale sako, kad tikrai šilti g.gif

Tai sakau, gal kam patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 12 13, 14:22)
Niu kaip smagu, kad atgijo nors kiek tema mūsų thumbup.gif

Ramuniokai dideliausi sveikinimai 4u.gif  4u.gif  bigsmile.gif
Ką dovanų pirksit kleckam?  Manoji nieko neprašo  blush2.gif  Tai aš kaip sakant savo iniciatyva nupirkau CD grotuvą (tokį kaip Dije Deivilei pirko), nes patinka, muzikos, pasakų klausytis, gal dar padainuos. Tik va dar jei kokių vaikiškų dainelių pavadinimų įmestumėt ar ansamblių, paieškočiau DC++, nes kai kurie CD tai labai jau brangūs blush2.gif  o gi norės daug kad būtų tų CD ax.gif



Super tas grotuvas. thumbup.gif Tik prie jo nebuvo laido, kad būtų galima pajungti nuo el. rozetės. Tai aš su visu spalvingu grotuvu nusigrūdau į tokią pusrūsio elektros detalių parduotuvę. O ten vien diedai pardavėjai ir dar didesnė gauja diedų pirkėjų. Ir itrepsi (kojas gi reik valytis) teta su kailiniais ir spalvingu Bruin mage rankose... bigsmile.gif Net atsisuko puse parduotuvėlės.. Dedu ant prekystalio- sakau- man reikia laido šitam aparatui tinkančio, nes pabodo elementai pirkti. Tai greit pritaikė, parinko ir kainavo juokingai (apie 20 lt.)

O kalėdoms tai vėl Maxima išsiurbė mano piniginę- nes per akciją žaislams užpirkau abiems dovanų. Pas mus šiaip kalėdų dovanų maratonas jau nuo gruodžio vidurio prasidėjo- nes atėjo dovanos iš užjūrių. O kalėdoms po eglute padėsim dičkiui Lego City ir Tvister žaidimą, mažei puodų rinkinį, gydytojo reikmenų rinkinuką, kasos aparatą ir žaislinę Yamahą su visais mikrafais. (suprantu, kad perdaug, bet...nu kaip nepirkti kai visas 40 proc nuolaida lotuliukas.gif ) Atrodo viską išvardinau, nes iš tiesų viskas dar auto bagažinėje guli- slėptuvė skaits ten... rolleyes.gif
O va ką vyrui kalėdoms dovanoti... ??? dilema... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 12 14, 11:55)
EMU'kam nuoliados iki 50 proc.  mirksiukas.gif
http://www.6pm.com/s...ecentSales/desc

Aš šiaip nesižavėjau šiais batais, bet bėda, kad Erikai šąla kojos. Turi ji odinius su vilna batus, šala, su Bartekais šąlo, Primigi su Goretex ir šąla, nu žodžiu  doh.gif  Tai bandysim šitus, ale sako, kad tikrai šilti g.gif

Tai sakau, gal kam patinka mirksiukas.gif

Ema jau antrą žiemą tokius nešioja, liuks thumbup.gif Ir kitiems metams paėmiau biggrin.gif Su Ecco jai irgi šąla.
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2010 12 14, 13:23)
Super tas grotuvas.  thumbup.gif Tik prie jo nebuvo laido, kad būtų galima pajungti nuo el. rozetės. Tai aš su visu spalvingu grotuvu nusigrūdau į tokią pusrūsio elektros detalių parduotuvę. O ten vien diedai pardavėjai ir dar didesnė gauja diedų pirkėjų. Ir itrepsi (kojas gi reik valytis) teta su kailiniais ir spalvingu Bruin mage rankose... bigsmile.gif  Net atsisuko puse parduotuvėlės.. Dedu ant prekystalio- sakau- man reikia laido šitam aparatui tinkančio, nes pabodo elementai pirkti. Tai greit pritaikė, parinko ir kainavo juokingai (apie 20 lt.)


O va ką vyrui kalėdoms dovanoti... ??? dilema... doh.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Aš ir apie laiddą jau galvoju rolleyes.gif Eisu dar CD nupirksiu, kaip tik nuolaida maximoj 40 proc. thumbup.gif gerai kad palaukiau. Ir su mage taip buvo, apžiūrėjau, kada susirušiau pirkti nuolaida tongue.gif

O va ką kitiems pirkti ex... ax.gif doh.gif Vis norisi nustebinti, pamaloninti, tai ir suku galvą tongue.gif

QUOTE(eufrozina @ 2010 12 14, 23:04)
Ema jau antrą žiemą tokius nešioja, liuks thumbup.gif Ir kitiems metams paėmiau biggrin.gif Su Ecco jai irgi šąla.

super thumbup.gif Tada tikrai bus gerai. Aš ir sau užsisakiau tongue.gif
Atsakyti