Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Gražus sesyčių ir broliukų gyvenimas wub.gif

Tik jau taip tema apmirė doh.gif
Atsakyti
Man irgi gaila kad tema taip apmire...ziuriu kitos mamos kas ir anksciau uz mus pagimde bendrauja,daro susitikimus...Ne sakau cia bendraut pastoviai pvz galetume dazniau susitikti....Vasara padaryt butina susitikimui...Pvz birzelio men,ar liepos...viena diena...tikrai manau imanoma paderint kad savaitgalis butu laisvas...jeigu is anksto...na gal birzelis netiks nes gimtadieniai,tai liepa tikrai...pvz nebutina sodyba,galim tikrai susitikt Rumsiskese...kiekvienas paima ka gali is valgio...ir padarom bendra stala piknika kaip sakant... thumbup.gif
Arba pvz kaunietes kada galetu i Vln atvaziuot ir Vilnietes taip pat i Kauna...net galima be vaiku.... blush2.gif i koki kluba nueit...Ir pernakvot manau atsirastu kur...
na tikrai cia viskas nuo musu priklauso... smile.gif

O mes seip augam gerai...kalbam dviem kalbom... thumbup.gif ,nesergam...ir laaabai kol kas norim i darzeli.. thumbup.gif Zaislus rinkt ne megeja...bet surenka...tai pradeda skustis,kad jai skauda nugara arba kojos arba galva...nuo to rinkimo zaislu..zodziu komedijas mums su teciu rodo.... thumbup.gif
Atsakyti
Susitikti tai ir aš norėčiau drinks_cheers.gif Jeigu daugiau entuziasčių nebus, tai mudvi, Eugutee, Panemunės pliaže mini meetą susiorganizuot galim tongue.gif

Beja, Dije, turiu klausimuką tau mirksiukas.gif Kaip praėjo tavo merginos adenoidų šalinimo operacija? (berods tu rašei apie ją, ar aš kažką maišau g.gif ) Domina visokios smulkmenos, nes Rokui irgi tokia pati numatyta doh.gif Knarkia vaikis naktimis kaip geras diedas, baisiausiai prakaituoja bemiegodamas, tai va ir ryžomės operacijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2010 05 05, 18:35)
Susitikti tai ir aš norėčiau  drinks_cheers.gif  Jeigu daugiau entuziasčių nebus, tai mudvi, Eugutee, Panemunės pliaže mini meetą susiorganizuot galim  tongue.gif


cioce butinai organizuojam ir mes susitikima.... drinks_cheers.gif

Mano drauge savo vyrukui isoperavo adenoidus,tai dabar jau nebeknarkia,maziau prakaituoja, mokinasi kvepuot nosim,nors burna labiau patinka...Bet perejo ji taip galvoja i gerkle...Nes po operacijos gerkle da gerkle... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2010 05 05, 17:35)
Susitikti tai ir aš norėčiau  drinks_cheers.gif  Jeigu daugiau entuziasčių nebus, tai mudvi, Eugutee, Panemunės pliaže mini meetą susiorganizuot galim  tongue.gif

Beja, Dije, turiu klausimuką tau  mirksiukas.gif  Kaip praėjo tavo merginos adenoidų šalinimo operacija? (berods tu rašei apie ją, ar aš kažką maišau  g.gif ) Domina visokios smulkmenos, nes Rokui irgi tokia pati numatyta  doh.gif  Knarkia vaikis naktimis kaip geras diedas, baisiausiai prakaituoja bemiegodamas, tai va ir ryžomės operacijai  unsure.gif


Praėjo labai gerai- svarbiausia tavo nusitekimas, žinok. mirksiukas.gif
pas mus palatoje buvo 4 vaikiukai, tai vieno jų mamytė labai stresavo- tai nežinau sutapimas ar ne- bet jos vaikas po narkozės sunkiai budo, blaškėsi, verkė..na gaila labai buvo berniuko.
Operacija užtruko gal geras 20 min. Maniškė labai raudojo, kai atskyrė ją nuo manęs ir išnešė į operacinę. Tada sėdėjau palatoje- laukiau. Neužilgo atvežė- tokia truputį mieguista, verksminga ir vis kartojančią- mama, mama.. guldžiausi į lovą, apsikabino mane stipriai stipriai ir užmigo. Negalėjau net pakrutėti, nes vos sujudu, ji iškarto pramerkia akytes ir ":"mama". Tai ir susiglaudę taip pramiegojom kokias dvi val- nes neišleido manęs iš glėbio, prisispaudė kaip koks kačiukas, apsikabino stipriai...
Išmigojusi atsisėdo ir paprašė..valgyti. Po pietų jau leido vaikščioti, skaitėm knygutes, turiu mažą albumą su printeriu spausdintom nuotraukom- tai mums jis labai praverčia, kai reikia ramiai pabūti (vartom ir vis komentuojam nuotraukas, po 100 kartų jau doh.gif ) vėliau ėjom į ligoninės kavinukę, nes palatoje jau buvo atvežti po operacijų kiti ligoniukai, kurių vienas kaip minėjau labai verkė, šaukė ir sunkiai budo po operacijos.
Namo išleido apie 16 val. Vakarop mano mergina jau buvo atsigavusi, tik kelias dienas po operacijos buvo labai melancholiška- sėdi ir žiūri į vieną tašką, kas jai itkrai nebūdinga. Po to dar kokią dienelę kitą iš nosytės bėgo kraujingos išskyros, bet labai nedaug.


QUOTE(Euguteee @ 2010 05 05, 20:46)
cioce butinai organizuojam ir mes susitikima.... drinks_cheers.gif

Mano drauge savo vyrukui isoperavo adenoidus,tai dabar jau nebeknarkia,maziau prakaituoja, mokinasi kvepuot nosim,nors burna labiau patinka...Bet perejo ji taip galvoja i gerkle...Nes po operacijos gerkle da gerkle... unsure.gif


O kas ten galėjo pereiti?? rolleyes.gif Gi kaip tik adenoiduose gali "kauptis" bekteriniai darinukai, kurie nuolat sukelia slogas ir pan. negalavimus. Nebent reikėjo ir tonziles šalinti- bet čia jau medikai turi nuspręsti..nelabai tikiu kad po adenoidų šalinimo gali kažkas, t.y. ligos pereiti į gerklę..neužtikau niekur tokios info , kad išvis "gali pereiti" . rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Dija už informaciją 4u.gif
Šiandien jau išoperavo mano vyruką. Viskas lyg ir gerai, tik labai jau stresuoja vaikis. Parsivežė MB iš ligoninės, tai biškį kas-iškart ašaros. Persirengti nenori, bijo pamatyti žaizdelę kur kateteris rankytėj buvo, tai ir miegot su bliuskyte nuėjo doh.gif Mieguistas toks, ligoninėj po operacijos gan ilgai miegojo, gryžęs namie pabuvo valandžiukę ir vėl verkdamas pareiškė, kad nori atsigulti (ko gyvenime nėra buvę). Na žodžiu kol kas sunkiai atsigauna, bet ne kiek fiziškai, kiek morališkai verysad.gif
Atsakyti
Mielosios mamytės,

Kadangi artėja jūsų mažylių gimtadieniai norėčiau Jums pasiūlyti savo paslaugas, ir kartu padaryti Jūsų šventę gražesne ir įsimintinesne, ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems.
Daugumą darbelių darau atskirai kiekvienam vaikučiui, tad rašykite savo pageidavimus, o aš pasistengsiu jūsų vizijas paversti realiais darbeliais.

Maketuoju:
Gėrimų etiketės
Saldainių ir šokoladų popierėliai
Įvairūs diplomai
Gimtadienio kepurėlės
Gimtadienio laikraštukai
Kvietimai
Ir visa kita.

Labai lauksiu Jūsų užsukant į mano darbelių galerija Gimtadienio atributika

Su pagarba Vilma.M

Ps. Jei paslaugos nesudomino labai atsiprašau už sutrukdymą 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif

išpjovėm ir mes Jonui adenoidus, viskas praėjo labai gerai, pamiegojęs po narkozės jau davėsi palatoj doh.gif , valgė, gėrė, kadangi ligoninėj ne pirmą kart, tai jautėsi ten kaip namie lotuliukas.gif gailiuos, kad anksčiau to nepadarėm, kaip ir sakė gydytoja, turėjom gruodį pjaut, bet aš vis delsiau, tai tik kovą išsioperavom, nu žiūrėsim, kaip bus su jo slogom, po poros sav po operacijos išleidau į daržą, aišku po trijų dienų jau turėjom slogą, bet tik šį kart ji praėjo labai greit, prieš tai kankidavomės mėnesį doh.gif
O šiaip augam gerai, amžinos problemos su valgymu doh.gif kalbėt pagaliau pradėjo, tai dabar neužsičiaupia doh.gif Sesei meilės kol kas taip ir nėra verysad.gif jau nežinau kada ji atsiras doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meda01: 16 gegužės 2010 - 12:41
Sveikos mamos, ryt į burbuliatorių planuojat eit? Jei tik nelis, žadu vaikam atrakciją suteikt.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 05 23, 18:04)
Sveikos mamos, ryt į burbuliatorių planuojat eit? Jei tik nelis, žadu vaikam atrakciją suteikt.

Gerulis thumbup.gif Jei spėsiu ateisim su Erika.
Atsakyti
Laba diena...

bet kaip nurimo nutilo birželinukų tema...vos bekvėpuoja...užėjau čia, nes pamenu prieš pora metų, tokiu metu vyko pirmojo grandmyto organizavimo darbai..o dabar net užuominų nebėra... rolleyes.gif

Atsakyti
Šis pranešimas yra skelbiamas daugelyje forumo temų, čia informacija apie pasikeitusią tvarką, ir būsimą parašų tvarkymosi akciją

 ! 

Mielos portalo narės/nariai,
Norėtumėm paprašyti susitvarkyti Jūsų parašus, kurie paskutiniu metu labai neatitinka taisyklių. (taisykles rasite čia )

Norėtumėm priminti, kad paraše gali būti:

* arba 2 liniuotės
* arba 1 liniuotė 1 paveikslėlis/nuotrauka
* arba 1 liniuotė 1 didesnis užrašas (7-10dydžio)
* arba 2 liniuotės vienas mažas užrašas (iki 5 dydžio pageidautina)

Paraše negalima susirašyti kilogramų, centimetrų bei dantukų ar kokių kitų jūsų mažylių pasiekimų, tam skirti Jūsų dienoraščiai forume)

Yra narių, kurios į parašus įsikelia galerijų/temų nuorodas, norėtumėm priminti, kad paraše galima turėti:

* šeimos nuotraukų galeriją
* augintinių/augalų nuotraukų galerija
* rankdarbių galeriją be kainų
* nuorodą į paramos, ar kitą ne komercinės paskirties temą (kelionės, bendraminčiai, bendraamžiai ir pan.)

Blog'ų, parašuose turėti negalima. Norinčios jį turėti, gali įsikelti per profilio informaciją "asmeninis tinklalapis".

tema apie parašus yra čia ir čia
konkretus paaiškinimas, kas ir kodėl leistina/neleistina yra čia

Informacija apie tai, ko nei temose nei parašuose turėti negalima čia

Pastaruoju metu buvo padaryti keli pakeitimai dėl leidžiamų simbolių skaičiaus  paraše. Šiuo metu paraše galima turėti 3 eilutes užrašų/liniuočių/nuorodų. Sistemą tarpą tarp liniuočių ar nuorodų priima irgi kaip eilutę.

P.S. narės, išsipirkusios komercines temas, parašuose gali turėti tiek galerijas su kainomis, tiek nuorodas į jų komercines temas, tiek kvietimus pirkti jų prekes.

Prašytume susitvarkyti parašus per 2 savaites, nes nuo birželio 14d., prasidės masinis parašų trynimas, ir radus netvarkingą parašą, jis bus naikinamas, o narei/nariui skiriama nuobauda.

Atsakyti