Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

Sveikutės,
O Joris kaip paaugęs, kudikiškus žandukus nulakstęs. Tikras vyrukas jau didis.gif

Pas mus čia ligos įsisukę buvo visokie bronchitai-anginos, prieš šventes su mažium klinikose 10 dienų pragulėjau (inkstų uždegimas), dar du mėn vaistus gers. Pienuko trūko trečią mėn, o mažius gerietis linksmuolis, tik sverdami pamatėm, kad neprivalgo. Dabar lyg atsistatė, bet svoris vistiek dar nedžiugina- nelabai apatinę kritinę ribą siekiam, o mišinių duot nenoriu. Bet visko gali būt, kad teks. Po savaitės eisim vėl kontroliniam svėrimui.
O šiaip, džiaugiuos, kad saulė lepint pradeda, ilgėliau lauke galėsim būt smile.gif Vaikai atsigaus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Niuma, sveikatos 4u.gif
Su maniskes svoriu irgi buvo bedu (kaip ir su Ryciu) - numete per pirma savaite 500 g, grizus namo nieko nepriaugom per kita savaite, iki gimimo svorio truku viso to puskilio, tai buvau priversta duoti misinio. Tada staigiai atsistate ir menesio laiko jau svere 4860g (gime 4066g, nukritus buvo iki 3530 g).
As ir vis paskaitau kai koki nauja posta uzmatau, tik ner ka rasyti blush2.gif . Kaip ir pas anileva nieko naujo, idomaus- su abiem namie, Rytis toks pat isdykes kaip ir visada buvo doh.gif , normaliai nevalgo pietu, mesos ypac. Eisim geguzes menesi i darzeli ziuret ar bus vieta, bet abejoju.
Suslogavo nuo penktadienio, tikiuos mazei nepersiduos. Prasiau, kad nelistu prie jos, bet kur tau... aisku kad neklauso ir kaip tycia daugiau sukiojasi aplink rolleyes.gif
Va mano kinderiai smile.gif:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambinoo: 12 balandžio 2010 - 15:39
Niuma sveikatos..... 4u.gif
Anileva superiniai tavo vaikinai.Joris jau toks patyses,tikrai kad zandu neliko....Tikras jau vyrukas.... thumbup.gif
Bambinoo jau panele.... wub.gif o plaukai.... thumbup.gif tokia juoduke...o Rytis toks sviesus... thumbup.gif

Saunuoles merginos...taip ir toliau..mes vis dar atsiliekam...bet viskam savo laikas.... rolleyes.gif

Mes tfu tfu neblogai...irgi naujienu mazai viskas tas pats sedim namuose ir tiek...ziniu.... biggrin.gif
Atsakyti
Niu smagu, kad pasirodėt 4u.gif
anileva gražuoliai tavo berniukai, Joris tikrai labai paaugęs, toks rimtas vyrukas, susikaupęs brolį laiko. O Martynas ir didelis vyrukas atrodo, kiek sveria dabar?

bambino ale kokie panašūs brolis su sese bigsmile.gif Tik sesės plaukai turbūt krūčiau atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 12 balandžio 2010 - 20:38
QUOTE(saigma @ 2010 04 12, 22:37)
Niu smagu, kad pasirodėt 4u.gif
anileva gražuoliai tavo berniukai, Joris tikrai labai paaugęs, toks rimtas vyrukas, susikaupęs brolį laiko. O Martynas ir didelis vyrukas atrodo, kiek sveria dabar?

per men paaugo 1.4 kg ir 5 cm, tai jau NET 4100 gr ir 54 cm lotuliukas.gif va koks jau didelis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2010 04 12, 20:42)
per men paaugo 1.4 kg ir 5 cm, tai jau NET 4100 gr ir 54 cm lotuliukas.gif   va koks jau didelis lotuliukas.gif

nu matyt nuotraukose tokis atrodo hihihi.gif aš net Erikos knygą ištraukiau pažiūrėti, kiek ji mėnesio laiko svėrė tongue.gif bet priaugo daug vyras, vejasi reiškiasi thumbup.gif
Papildyta:
Pasirodysim ir mes ax.gif Kadangi aš atostogauju, tai laiką leidžiam gastroliuodamos, o šiandien leliuką lankėm, bet Erikai pasirodė, kad mama jau labai ilgai ruošiasi, taigi pana apsirengė pati:
user posted image

susiruošusi lotuliukas.gif
user posted image

Kepurė mano, ir visai nesvarbu, kad pilvas nuogas, bet svarbiausia yra pirštinės ir šalikas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigma: 12 balandžio 2010 - 20:57
Ojei, na ir puikumėlis gražumėlis. smile.gif
Anileva, tavo vyrai tai turi ir tavo ir tėčio bruožų, jaučiu "pastačius" prie mamos atrodo, kad mamos, o prie tėvelio, jau ir tam "prirašyti" lengva smile.gif Bet jau fainuoliai abu. wub.gif
Bambinoo, tavo mažė taikrai brolio kopija, bet jau tie plaukučiai. wub.gif Kažkas nerealaus. wub.gif Ryčio akytėse tai ugnelė tokia šelmiška, kaip visada thumbup.gif

Prisiminiau gi ir mūsų buvo "juodukė", o dabar bene blondinė. smile.gif biggrin.gif

Erika tai kaip kokia modeliukė... wub.gif thumbup.gif

niuma, laikykitės, nebesirkit, ir tegu tik mažiukas priauga, kiek jam reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 04 12, 22:56)
Kepurė mano, ir visai nesvarbu, kad pilvas nuogas, bet svarbiausia yra pirštinės ir šalikas lotuliukas.gif


Saigma mada tokia pilvas nuogas... lotuliukas.gif ka tu supranti... hihihi.gif gi grazu. mirksiukas.gif
Atsakyti
ziuriu Erika madiste lotuliukas.gif Joris daznai be sriukes islekdavo pro duris biggrin.gif

aciu uz pagyras mano vyram 4u.gif

reiktu gal koki meetuka susiorganizuoti??? ka???? mmm????
parasiau ir pagalvojau, kad tikriausiai didzioji dauguma dirba g.gif tai tik po darbo laiko imano butu, bet jau kai silta ir sviesu ilgai, gal kas ir iseitu?
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2010 04 13, 18:51)
reiktu gal koki meetuka susiorganizuoti??? ka???? mmm????
parasiau ir pagalvojau, kad tikriausiai didzioji dauguma dirba g.gif  tai tik po darbo laiko imano butu, bet jau kai silta ir sviesu ilgai, gal kas ir iseitu?


As irgi norejau siulyt...As buciau uz.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2010 04 13, 13:27)
Saigma mada tokia pilvas nuogas... lotuliukas.gif ka tu supranti... hihihi.gif gi grazu. mirksiukas.gif

Va va, senstam tongue.gif

QUOTE(anileva @ 2010 04 13, 16:51)
ziuriu Erika madiste lotuliukas.gif  Joris daznai be sriukes islekdavo pro duris biggrin.gif 

aciu uz pagyras mano vyram 4u.gif

reiktu gal koki meetuka susiorganizuoti??? ka???? mmm????
parasiau ir pagalvojau, kad tikriausiai didzioji dauguma dirba g.gif  tai tik po darbo laiko imano butu, bet jau kai silta ir sviesu ilgai, gal kas ir iseitu?

Smagu būtų, bet dirbu, o dauguma savaitgalių jau suplanuoti, jei išeis būtinai atlėksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka,
Na kaip gyvenate? tyluma pas mus rolleyes.gif

Mes šiandien su mini kompanija buvom lėlių teatre - "Pasaka apie vandens lašelį" - labai gražus spektaklis thumbup.gif Rekomenduoju, kas dar nebuvo mirksiukas.gif 4u.gif Taip šauniai dieną praleidome thumbup.gif

O čia kelios akimirkos kaip Erika padėjo picą daryti, na tiksliau picos padą:
user posted image

user posted image

Ir būtinai nori padėti ir dalyvauti lotuliukas.gif
Atsakyti