Įkraunama...
Įkraunama...

***Birželinukai***

QUOTE(saigma @ 2010 03 16, 23:42)
Labuka mamukai 4u.gif
Kaunietėms kovo 19 d.(penktadienis) thumbup.gif  :

Kauno kultūros centre "Tautos namai", Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1,
Tradicinis 38-asis mėgėjų teatrų festivalis „Kauno rampa 2010"
11.00 val. Kauno Senamiesčio pagrindinės mokyklos teatro studijos „Džiugenėlė" pasaka - žaidimas vaikams „Trys paršiukai", režisierė Aušra Reklaitienė. Spektaklyje vaidina net 18 jaunųjų artistų. Spektaklis nemokamas


Tai kurios galit, manau būtų smagu mirksiukas.gif

Euguteee, mes ketvirtadienį aptarsim važiavimą mirksiukas.gif


oooo...butinai aptarsim..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2010 03 15, 11:14)
Taip man irgi meta ir pyyyyyp kaip biesina, atrodo jau spausi ant temos, o ta pyst ir nuzlenka žemyn ir pasispaudžia visai ne ant tos kur reikia...  aš su viena moderka kalbėjau, sakė- žino šią problemą , bet lygtais neieško sprendimų.
Man darbe explioreris- gal mažiau slenka,(inetas greitas) bet naminiam laptope tai užknisa laukti, kol nuslenka žemyn ta tema ir atsistoja, nes inetas lėtas... (BITE vadafonas)
Mes kovo 3 išsioperavome adenoidus, nors nesiskundėm nei slogomis, nei knarkimu. Adenoidas lenkė ausies būgnelį, ko pasekoje viena ausytė nesiekia girdimumo normos ribos. Aš tai sieju ir su maža kalba, nors medikai to nepatvirtino.
Aišku, medikai žino ką sako- bet aš asmeniškai nelaukčiau. Mačiau, kad kuo didesnis vaikas tuo sunkiau po narkozės bunda, o ir bent jau mums Prof. Ališauskas sakė- kuo mažesniam operuojama, tuo lengviau atlaiko operaciją.  rolleyes.gif 
Mano mažė palyginus labai gražiai iš narkozės pabudo, be jokių rėkimų, vėmimų ir  blaškymosi, visi kiti 3 palatos vaikučiai buvo vyresni, tai didžiausias jų 5metis labai sunkiai, visą dieną verkė, aimanavo, pykino, vėmė..žodžiu jo mamytei buvo sunki diena... verysad.gif


Jonas irgi viena ausim girdi blogiau doh.gif tai liepė gydytoja gerai išsigydyt slogą ir vėl darysim klausos testą, jei ausis neatsistatys, tai nieko kito ir neliks kaip tik šalint adenoidus doh.gif O narkozės tai nebijom, teko jau apturėt du kartus doh.gif tai vieną kart pabudo kaip žvėriukas, o kitą - atvirkščiai labai linksmas thumbup.gif
Atsakyti
Labuka,
Vilnietės gal turit laiko, tai galėtumėt pasilepintis:
http://mezzanine_lt/...mokek-kiek-nori

nes mes su MB užsirašėme, bet aš drūčiai apsirgau, tai negalim važiuoti doh.gif
Laisvas laikas yra 16:30 (2 žm.)abu masažai ir 17:30 (2žm.) veido kaukė ir masažas. Parašykit man až, pasakysiu kokiais vardais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute1988 @ 2010 03 16, 18:55)
o mums su apsirengimu nelabai,na stengiasi.bet nelabai kaip gaunasi ...aukletoja irgi pastebejo ,kad mazytis labai tynginiukas,tyngi pats tiek apsirengti ,tiek nusirengti unsure.gif ...Net nezinau kaip reaguoti ,na bet su laiku viska pramoksime manau...


Visas,visas sveikinu su šv.Velykom 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Nepergyvenkit,tikrai vaikutis išmoks.Gal berniukai tuose reikaluose didesni tinginukai mirksiukas.gif Mano sūnus,kai augo,tikrai vėliau išmoko rengtis lyginant su mergyte.Atsimenu,kad jau buvo gal 4 m.,o auklėtojos daržely sakydavo,kad nemoka(greičiau nenori)pats valgyti smile.gif Dukružė tai labai savarankiška-net supyksta,jei neleidi jai apsirengti,ar pačiai į lovytę įlipti,ar ant klozeto atsisėsti-sakyčiau net savotišką isteriją patiria doh.gif Ir šiaip broliui vadovauti didelė mėgėja.Matysim kaip jai seksis daržely,nes nuo rudens planuojam pradėti lankyti. g.gif Tikiuosi,kad nebus problemų,nes yra didelė vaikų mylėtoja.Žiūrėk,kur parduotuvėj pamato kokį 'lialių' ir šaukdama iš susižavėjimo lekia prie jo-o šitie išsigandę dažniausiai pradeda atatupsti slėptis už mamų sijonų lotuliukas.gif
Mamytės,papasakokit,kaip jūsų vaikučiai priprato prie kolektyvo? ax.gif
Atsakyti
SU ŠV. VELYKOM !!!!


QUOTE(Editukė @ 2010 04 05, 15:54)
Mamytės,papasakokit,kaip jūsų vaikučiai priprato prie kolektyvo?  ax.gif

Nuo pat pirmos dienos (1 m. 9 mėn.) Ema susižavėjo darželiu ir dabar kartais nepavyksta įkalbėt eit namo unsure.gif Šeimininkutė po darbo parveda ją namo doh.gif lotuliukas.gif Vakare tik su ta mintim eina anksčiau miegot, kad kai pamiegos, jau galės eit į darželį biggrin.gif
Tik kelias dienas paverkšleno, kai perėjom į kitą darželį, be tai normalu. Po to priprato ir labai nori pas vaikus.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2010 04 05, 22:57)
SU ŠV. VELYKOM !!!!
Nuo pat pirmos dienos (1 m. 9 mėn.) Ema susižavėjo darželiu ir dabar kartais nepavyksta įkalbėt eit namo unsure.gif Šeimininkutė po darbo parveda ją namo doh.gif  lotuliukas.gif Vakare tik su ta mintim eina anksčiau miegot, kad kai pamiegos, jau galės eit į darželį biggrin.gif
Tik kelias dienas paverkšleno, kai perėjom į kitą darželį, be tai normalu. Po to priprato ir labai nori pas vaikus.


thumbup.gif Kaip smagu,kad jūsiškė tokia bendraujanti. biggrin.gif
Aš tai slapčia irgi tikiuosi,kad manajai patiks daržely.Jau dabar ji nori ten eiti,bet gali būti,kad dar klaidingai įsivaizduoja visa tai g.gif
Atsakyti
Sveikos,saviskiai as irgi kiek aiskinu,tai labai nori i darzeli....O kaip nori i mokykla lotuliukas.gif tai vis sako,kai bus didele didele eis i mokykla. tongue.gif
o del darzelio as irgi galvoju,kad klaidingai isivaizduoja ji....Bet man su ja eina susitarti,snekames daug,daug aiskinu,tai ir nebuna problemu,net krauja is pirsciuko imt,kai pries tai paaiskinu jai kas,kodel,del ko ir kaip bus,o dar knygute turim apie daktara...tai ir paveiksliukus parodau,tai isvis viskas aisku...po visko teti gydo....Ir dar pasako "reikia" ir guldo ji. lotuliukas.gif
Atsakyti
sumaisiau formus lotuliukas.gif

kaip sventes atsventet? rideno vaikai kiausinukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anileva: 08 balandžio 2010 - 09:53
QUOTE(Euguteee @ 2010 04 07, 09:07)
po visko teti gydo....Ir dar pasako "reikia" ir guldo ji. lotuliukas.gif

Mūsiškė tai irgi pastoviai tėtį gydo, ir įsijautus baisiniai, ji didelė gydytoja... Tik duria vis pirštą lotuliukas.gif

O daržely tai prie lyderių, nors rytais nenori, bet tik nuėjus - kaip žuvis vandeny. Na, jai gal ten dėmesio trūksta, vistik mama yra mama, atsiliepia į visus prašymus... O daržely sava tvarka. Bet ir apsirengti ir nusirengti moka (auklėtojos taip sako). Namuose nėra laiko pastoviai, kad leisčiau pačiai daryti, bet ir tai pati nori, net gali nusiauti batus ir iš naujo apsiauti, jei aš apaunu. Nori "pati".

Naujausias bajeris pas mus - skaito enciklopediją... Aišku, jau vien žodis enciklopedija turbūt kitiems vaikams sunkiai ištariamas, o ji atsimena dar ir gyvūnų rūšis esančias joje, išvardina didelę dalį žuvų... Kaip ji atskiria, neturiu supratimo, bet nenori dabar "vaikiškų" knygų skaityti. doh.gif lotuliukas.gif

Irgi labai nori į mokyklą, jai atrodo iš lopšelio jau bene eis į mokyklą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2010 04 08, 09:52)
sumaisiau formus lotuliukas.gif

kaip sventes atsventet? rideno vaikai kiausinukus?

Nu vo jau šitas nebeįdomus ax.gif Parodyk savo mažiuką 4u.gif

Oi su tuo ridenimu, tik duok, o sumušti tai iš vis patinka ir nulupti, bet valgyt nevalgo lotuliukas.gif

QUOTE(baltė @ 2010 04 09, 12:51)

Naujausias bajeris pas mus - skaito enciklopediją... Aišku, jau vien žodis enciklopedija turbūt kitiems vaikams sunkiai ištariamas, o ji atsimena dar ir gyvūnų rūšis esančias joje, išvardina didelę dalį žuvų... Kaip ji atskiria, neturiu supratimo, bet nenori dabar "vaikiškų" knygų skaityti. doh.gif  lotuliukas.gif


Labai šaunu, kad tiek daug prisimena, vaikų atmintis tikrai stebinanti.
Yra labai graži knygutė Mikės Pūkuotuko enciklopedija
Gražios nuotraukos, trumpi aprašymai ir šmaikščios iliustracijos. Erikai labai patinka šią knygutę skaityti, tiksliau skaitau aš, o ji komentuoja po to, pažįsta daugelį gyvūnų.
Atsakyti
Reikės pabandyt tokią linksmą enciklopediją nupirkti bigsmile.gif , nes pas mus tai sena knyga, MB paauglystės. Iš serijos Pažinimo džiaugsmas. Gyvoji gamta. Na, tokia jau rimta knyga - 264 psl., gyvūnijos evoliucija ir t.t.

Anileva, rodyk greit savo mažiuką. Ale ir Bambinoo užslėpus tą savo džiaugsmelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigma @ 2010 04 10, 11:33)
Nu vo jau šitas nebeįdomus ax.gif Parodyk savo mažiuką 4u.gif

Oi su tuo ridenimu, tik duok, o sumušti tai iš vis patinka ir nulupti, bet valgyt nevalgo lotuliukas.gif


kad labai vangus jau sitas, o ir neturim kuo labai pasigirti, i darzeli kai neina, tai tos dienos vienodos visos biggrin.gif

Joriui irgi labai patiko ridenti, patiko dauzyti, bet va valgyti tai jau nelabai lotuliukas.gif

o cia foto:
Martynas menesio laiko
user posted image

mano vyrai wub.gif
user posted image
Atsakyti