Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

kokie ziaurus kai kuriu mamu pasysakymai doh.gif bet as kai auginau pirma vaika buvau vienisa gaudavau 288 dar mokinausi gaudavau stipendija ir ja nuskaiciuodavo nuo pasalpos.Niekas man nepadejo net tevai bet man uzteko gyvenau moksleiviu bendrabuti su vaiku moketi nereikejo.O dabar kainos tai kitokios butas nuomojamas 400lt.ziema 600lt.patarnavimai vienas vaikas rugseji i mokykla sitas dar mazas man asmeniskai ir tie 50lt.daug ka reiske.Kai kurios mamos lygina senus laikus kai duona centus kainavo.O kai kurie tevai ir paskolu turi.Sakot reik galvoti pries gimdan tai pastoji eini darytis aborto ir sakai atleisk vaikeli turiu tave nuzudyti nes neturiu savo busto ir tiek pinigu kad galeciau tave islaikyti verysad.gif .As ben taip kai kuriu pasysakymus suprantu gerai jei jus gaunate po7000lt.dekretiniu tai lengva kalbeti.Ar mums laukti iki 40 metu gal tada turesiu pinigu o gal ne!!!!mes juk neprasom ne savo mes norim tik to ka mes uzdirbom to susikto 1000lt sunkiai uzdirbto ir kuri dar sumazins protest.gif protest.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(andzelatmsnn @ 2010 01 25, 20:40)
jie visai sazines neturi kaip galima is to paties 1000lt dar 10%nuimti g.gif

gerai kad iš 1000, aš ir tiek negaunu....
Atsakyti
QUOTE(Smuk @ 2010 01 24, 04:07)
ojoi kiek prisikaiciau...  doh.gif baisu... labiausiai patiko M.Raseles pasisakymas... valstybes biudzetas deficitinis, skolos europos sajungai milijonines. valdzia gal ir susis****, bet bando gelbeti valstybe. tik neprotingai daro. man asmeniskai labiausiai gaila pensininku. is ju tai tikrai galejo neatimineti... bet motinystes pasalpos  g.gif ne vienoj saly tiek nemoka ir nera tokiu ilgu motinystes atostogu. nereikia cia prikisineti nei vokietijos nei kitu uzsienio saliu... kiekvienoj saly savas gyvenimas, savos taisykles. lt sunku gyvent, bijociau gristi.. pati gyvenu UK. dirbau, mokejau mokescius, susilaukiau vaikucio, moka tikra S***(keturis kartus maziau nei uzdirbau), gristi i darba turiu po 40 savaiciu.  verysad.gif  o jus turit galimybe augint vaikuti iki jam sueis 3 metukai.. o as jau dabar galvoju kaip reiks istempt iki rugsejo  verysad.gif pinigeliais nelyja cia, kaip daugelis mano... nera jokiu stebuklingu ismoku vaikams  schmoll.gif
taip, 10% sumazintos pasalpos kai kurioms seimoms yra daug, bet stekenant valstybes biudzeta tokiais tempais bus dar baisiau..

Tai noreciau paklaust jai jau ten jums blogai , o Lt gerai , tai ko gi jus pabegot is tos musu Lietuveles , kodel nenorit i ja gristi ? g.gif Sutinku kad ir ten gal nepyragai , bet jai jau jus ten , tai matyt zinot kad pas mus dar blogiau . Visi cia tokie protingi postringauja :kitose salyse, nieko gero , bet jau puse lietuvos isvaziavo ir dar ruosesi begt nemazai . verysad.gif
Atsakyti
Ar girdejote ka per zinias sako, kad tuoj is viso nemokes motinystes pasalpu, tipo tevai trues taupyti ir po to is tu santaupu augins vaikucius, jooooo....ir kaip jie mano ar as antra vaikuti tada turesiu......jeigu badauti reiks ji auginant, gal tiek to tada.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 01 26, 20:23)
Ar girdejote ka per zinias sako, kad tuoj is viso nemokes motinystes pasalpu, tipo tevai trues taupyti ir po to is tu santaupu augins vaikucius, jooooo....ir kaip jie mano ar as antra vaikuti tada turesiu......jeigu badauti reiks ji auginant, gal tiek to tada.... g.gif

girdejau, net pakraupau. ir nesvarbu ar tu uzdirbantis ar ne.
tik vienkartine mokes ir tai ne 1400lt, duos kokius 600lt. BAISU. o kai lelius ateina netiketai. tai turi dar dirbs ir nieko nesipirkt, nes leliui tiek visko reik, o dar viskas brangsta. pasak taves apie antra net galvot nera kada
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 23, 10:12)
o jus pamirsote apie valstybes teikiamas kitas nemokamas paslaugas jums ir jusu artimiesiams - kelius, intrastruktura, gydyma, pensijas jusu tevams, moksla jusu vaikams.



nu laba diena. blink.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif neklaidinkite...
pensijos nemokamos? baikit. taigi ir užsidirba žmonės joms dirbdami per gyvenimą ir mokesčius mokėdami.

žinote ką nors dėl finansus? juk viskas už kelius, net už prekes ir tas nemokamas gydymas - viskas yra mokama - nuskaičiuojama arba kaip įmokos Sodrai arba netiesiogiai perkant produktą (mokant pridėtinės vertės mokestį - pvm) ir juo naudojantis. viskas viskas viskas, deja, yra mokama.

na, išskyrus meilę žmogus žmogui. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 01 26, 19:23)
Ar girdejote ka per zinias sako, kad tuoj is viso nemokes motinystes pasalpu, tipo tevai trues taupyti ir po to is tu santaupu augins vaikucius, jooooo....ir kaip jie mano ar as antra vaikuti tada turesiu......jeigu badauti reiks ji auginant, gal tiek to tada.... g.gif
negirdėjau.... bet šiurpas perbėgo per nugarą......
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2010 01 26, 20:23)
Ar girdejote ka per zinias sako, kad tuoj is viso nemokes motinystes pasalpu, tipo tevai trues taupyti ir po to is tu santaupu augins vaikucius, jooooo....ir kaip jie mano ar as antra vaikuti tada turesiu......jeigu badauti reiks ji auginant, gal tiek to tada.... g.gif

Nu nesakė taip, kad tuoj nemokės. Nereaguokim taip, mamytės. Čia buvo toks ekonomistų pasiūlymas dėl Sodros reformos. Ir jei pradėtų tą reformą, viskas vyktų ne metais, o dešimtmečiais (delfi žiniomis). Taigi spėsim tikrai pagal seną tvarką ir dabartinius, ir galbūt būsimus kūdikėlius užsiauginti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milija99 @ 2010 01 26, 21:33)
Nu nesakė taip, kad tuoj nemokės. Nereaguokim taip, mamytės. Čia buvo toks ekonomistų pasiūlymas dėl Sodros reformos. Ir jei pradėtų tą reformą, viskas vyktų ne metais, o dešimtmečiais (delfi žiniomis). Taigi spėsim tikrai pagal seną tvarką ir dabartinius, ir galbūt būsimus kūdikėlius užsiauginti.  mirksiukas.gif
pažiūrėjau žinias... taip taip, tai tik fantazijos kol kas....mintys....
Atsakyti
"tu nepilnai 100 lt iki 3 vaikucio metuku niekas nenueme. Ejo kalba apie 50 lt, kurie mokami iki 18 m, jei tevu pajamos nevirsija tam tikro dydzio. Va tuos gaus labai mazai kas (daugiavaikes seimos lygtai)."


mega_shok.gif siandien suzinojau, kad daugiavaikems bus mokama tik toms, kas negauna seimos nariui 500 lt. Reiskia jei per abu su vyru mes gaunam 2500 lt , tai jau yra tiek daaaauuuug, kad tuos 330 kur gaudavau kaip 3 vaiku mama man galima nuimti. Kaip pasake socialiniam "laikinai 2 metams, kol krize".Gal krize ir man, o konreciai musu seimos pajamos per metus sumazeja del to apie 4000 lt. Nesakau kad mirsiu jei negausiu tos ismokos, bet vistiek jauciuosi nekaip. Kai planavau 3 nestuma paskaiciavau viska ir nusprendem kad galim, - o cia spyga taukuota. O kur dar planuojamas mazinimas nuo liepos. Pirmus du auginau senai, kai mokejo tik metus, maniau va dabar tai gerai galesiu 2 metus motinyste pasidziaugt, o gaunasi kad valdzia mane isdure. verysad.gif . Tai kaip jaustis, sakykit?
Atsakyti
QUOTE(joaniutka @ 2010 01 26, 18:59)
Tai noreciau paklaust jai jau ten jums blogai , o Lt  gerai , tai ko gi jus pabegot is tos musu Lietuveles , kodel nenorit i ja gristi ? g.gif  Sutinku kad ir ten gal nepyragai , bet jai jau jus ten , tai matyt zinot kad pas mus dar blogiau . Visi cia tokie protingi postringauja  :kitose salyse, nieko gero , bet jau puse  lietuvos isvaziavo ir dar ruosesi begt nemazai . verysad.gif

as nesakiau, kad lt gera gyventi, bet turit galimybe auginti vaikuti iki 3 metu.. kita kalba yra finansai... jus visos postringaujat, kad uzsieni pinigai auga ant medziu, kad visi gauna tokias pasalpas ir nedirba ir isgyvena ... oi ne... dirbam, mokam mokescius dar kokius... esu sakius kazkam, man cia (uk) lengviau vargti... gyvenam ir mes nuo atlyginimo iki atlyginimo ir t.t. bet va susilaukiau vaikucio ir noriu paauginti bent iki metu, ir vyresnele pagal istatymus reikia vedzioti ir paimti is mokyklos iki 12 metu, bet vat turiu grizti i darba, nes po 40 savaiciu motinystes atostogu nebemokes nieko, o ir darbdavys nori, kad po 40 savaiciu griztum, nors pagal istatyma gali iki 52 savaiciu pasiimti atostogas... o ir moka kapeikas, man isejus i dekreta reikejo gerai susipausti.. jokiu 90%, 80% schmoll.gif o be to bent jau uk, motinystes pasalpa mokama darbdavio, ne valstybes, tai isivaizduokit, kaip darbdavys 'myli' nescias moteris unsure.gif
ai cia galima postringauti i valias... biggrin.gif palinkesiu jums visko geriausio ir kad jusu maziukams varliukams nieko netruktu, o ypac jusu meiles wub.gif nz kodel, auginu juk antra mergyte, bet kaip dabar megaujuosi motinyste wub.gif
Atsakyti
Baisu, mes ir neuzdirbam tos sumos trim asmenim tai gaunam ta socialine, be kurios turbut zuve, aiskui uzdirbstu pinigelius maziui atiduotume, o kur mums pavalgyt,sviesa moket...
Beto jau nebemoka kiek girdejau tu 97lt iki 3metu, dar tik nuo dvieju iki triju po 52lt. Man kartais kaip gaila tu mamyciu kurios turi neviena vaikuty ir kad nemirtu badu atiduoda atiduoda y bendrabucius kad ir ten mokytusi, o tik savaitgaliais grysta.
Atsakyti