Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

ne, nesakau, kad man dzin, kad sumažino pašalpą.....tikrai, bet žinau, kad būdavo ir blogiau...ta prasme daug mažiau ta mūsų sus... valdžia mamoms mokėdavo ir būdavo gerai... tai ir dabar bus gerai... nu ką čia dabar padarysi....suprantat, šlykščiausia, kai sako-einam užmėtysim pampiais seimą... nu va į tai labiausiai norėjosi atsakyti-kad aš neisiu 4u.gif
Atsakyti
tegul prisimena viena valdzia - kad kai musu maziukai uzaugs jie jau pensininkai bus.. ir tegul neverkia, kai jie kirs atgal tk dvigubai skaudziau... doh.gif
Atsakyti
nuo 2010 liepos 1 dienos vaikams iki 1 metu bus mokama 90 procentu, o jau nuo 1-2 mokama 75 procentai, jau prieme toki istatyma, o cia ka gavom sausi uz gruot, tai ta nedamoketa suma kovo men reiks deklaruoti VM ir susigrazinsim ta skirtuma mirksiukas.gif
Atsakyti
NET NEZADU EITI PRIE SEIMO IR KUDAKUOTI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nuliaX @ 2010 01 20, 15:02)
bet ir apsisuka gi jums liezuvis pasakyti kad vaikus gimdom del pasalpu, Linkiu jums niekada daugiau nebe nestuke.gif
as tris metus bandziau pastoti ir tik dabar supuoju 2 men mergyte, o pasalpa man priklauso nes per visa gyvenima mokejau tai musu sus.. valstybei mokescius. jei buciau nemokejusi , tai dabar galeciau pasalpos net neprasyt, o gal jus zalio supratimo neturite kas tie mokesciai/?




Visos čia susirinkusios yra mamytės... Net išsižiojau perskaičiusi ... Pagarbos elementarios ir kultūros pirmiausia trūksta bendraujant... Va kokia ta mūsų LT liaudis pasirodo... Dėl to nekeista kas dedasi šalyje, vien pyktis ir pagieža, o ne sprendimų ieškojimas..... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oniukas: 21 sausio 2010 - 09:51
QUOTE(Oniukas @ 2010 01 21, 10:50)
Visos  čia susirinkusios  yra mamytės... Net išsižiojau perskaičiusi ... Pagarbos elementarios ir kultūros pirmiausia trūksta bendraujant... Va kokia ta mūsų LT liaudis pasirodo... Dėl to nekeista kas dedasi šalyje, vien pyktis ir pagieža, o ne sprendimų ieškojimas..... doh.gif

sutinku thumbup.gif
Atsakyti
mamos, skaitėte šitą straipsniuką? Straipsnis
Atsakyti
QUOTE(Oniukas @ 2010 01 21, 10:50)
Visos  čia susirinkusios  yra mamytės... Net išsižiojau perskaičiusi ... Pagarbos elementarios ir kultūros pirmiausia trūksta bendraujant... Va kokia ta mūsų LT liaudis pasirodo... Dėl to nekeista kas dedasi šalyje, vien pyktis ir pagieža, o ne sprendimų ieškojimas..... doh.gif

Lygiai taip pat kultūros trūksta ir tom gudrotėm, kurios rėžia, kad visos gimdo dėl pašalpų... Juokingas požiūris, toks įspūdis susidaro, kad vaikus visos turėtų auginti tik iki dviejų metų - vėliau pašalpos gi niekas neduoda, tai neapsimoka ir vaiką augint... ar kaip čia pagal tokį mąstymą išeina g.gif Aš lyg ir planuoju jį išlaikyti minimum baigs mokslus... tai kas tie du metai.
Erzina tiesiog mane toks požiūris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 21 sausio 2010 - 18:02
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2010 01 21, 18:00)
Lygiai taip pat kultūros trūksta ir tom gudrotėm, kurios rėžia, kad visos gimdo dėl pašalpų... Juokingas požiūris, toks įspūdis susidaro, kad vaikus visos turėtų auginti tik iki dviejų metų - vėliau pašalpos gi niekas neduoda, tai neapsimoka ir vaiką augint... ar kaip čia pagal tokį mąstymą išeina  g.gif Aš lyg ir planuoju jį išlaikyti minimum baigs mokslus... tai kas tie du metai.
Erzina tiesiog mane toks požiūris

drinks_cheers.gif tik tiek, kad kol vaikelį prižiūrime, neuždirbame...sueis du metukai-grįšime į darbelius, jei dar bus kur grįžt....
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 21, 20:26)
drinks_cheers.gif tik tiek, kad kol vaikelį prižiūrime, neuždirbame...sueis du metukai-grįšime į darbelius, jei dar bus kur grįžt....

Tai vat butent ar bus kur gristi ? g.gif Labai jau piktos kai kurios mamos , net gaila darosi , viskas joms juokinga , santaupu jos turi .................Nepamirskit kad santaupos gali ir pasibaigti, gali vyras darbo netekti , gali ir jums protinguoles sunkiau buti . Ir siaip jau cia nieks nevirkauja , tiesiok manau kad cia visos mamytes isreiskia savo nuomone apie dabartini laika. Visada reikia ligiuotis i tuos kurie auksciau musu , o ne atsigresti i praeiti arba sakyti kad yra dar blogiau uz mus gyvenanciu. Yra , bet norekime gyventi geriau , ir jai jau valstybes vyrai sau sudaro visas saligas geriau gyventi , tai tegu ir del musu pasistengia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(joaniutka @ 2010 01 21, 20:40)
Tai vat butent ar bus kur gristi ?  g.gif  Labai jau piktos kai kurios mamos , net gaila darosi , viskas joms juokinga , santaupu jos turi .................Nepamirskit kad santaupos gali ir pasibaigti, gali vyras darbo netekti , gali ir jums protinguoles sunkiau buti . Ir siaip jau cia nieks nevirkauja , tiesiok manau kad cia visos mamytes  isreiskia savo nuomone apie dabartini laika. Visada reikia ligiuotis i  tuos kurie auksciau musu , o ne atsigresti i praeiti arba sakyti kad yra dar blogiau uz mus gyvenanciu. Yra , bet norekime gyventi geriau , ir jai jau valstybes vyrai sau sudaro visas saligas geriau gyventi , tai tegu ir del musu pasistengia  biggrin.gif

Ir dar manau kad kiekvianas Protingas zmogus , jai is jo atima jam priklausanti nors viena lita jis pergyvena del to , bet i tai nespjauna ir negalvoja kad kazkada buvo blogiau , jis visada galvoja kad turi buti geriau negu buvo .......
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 20, 19:53)
ne, nesakau, kad man dzin, kad sumažino pašalpą.....tikrai, bet žinau, kad būdavo ir blogiau...ta prasme daug mažiau ta mūsų sus... valdžia mamoms mokėdavo ir būdavo gerai... tai ir dabar bus gerai... nu ką čia dabar padarysi....suprantat, šlykščiausia, kai sako-einam užmėtysim pampiais seimą... nu va į tai labiausiai norėjosi atsakyti-kad aš neisiu 4u.gif

drinks_cheers.gif mane irgi erzina mamu pasisakymai, kaip blogai dabar tie 10 proc. sumazinti, kaip dabar isgyvensim. Kai vaikus planuoji, tai ir savo galimybes ivertini. Aisku, jei jau nesuplanuotai gaunasi, ta kitas reikalas, bet tai velgi ne valstybe atsakingas tuos vaikus ismaitinti.
siaip neskaitau tokiu temu, nes jose labai daug pykcio is nuskriaustom besijaucianciu mamu. pries pora metu buvo kitokia ekonomine situacija, valstybe pagerino salygas, visos dziaugesi, dabar nera is ko to daryti, tai jau blogai, mus apvagia. Tai gal ir pries padidininat ismokas is jusu voge?
Atsakyti
QUOTE(joaniutka @ 2010 01 21, 18:55)
Tai vat butent ar bus kur gristi ?  g.gif  Labai jau piktos kai kurios mamos , net gaila darosi , viskas joms juokinga , santaupu jos turi .................Nepamirskit kad santaupos gali ir pasibaigti, gali vyras darbo netekti , gali ir jums protinguoles sunkiau buti . Ir siaip jau cia nieks nevirkauja , tiesiok manau kad cia visos mamytes  isreiskia savo nuomone apie dabartini laika. Visada reikia ligiuotis i  tuos kurie auksciau musu , o ne atsigresti i praeiti arba sakyti kad yra dar blogiau uz mus gyvenanciu. Yra , bet norekime gyventi geriau , ir jai jau valstybes vyrai sau sudaro visas saligas geriau gyventi , tai tegu ir del musu pasistengia  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nu neįmanoma nesutikt su jūsų žodžiais
Atsakyti