Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

QUOTE(ADREV @ 2010 01 17, 17:52)
ZINOT, man juokas ima is jusu paniku, jus ka vyru neturite ir nubednesite negavusios tu 10 proc.?kai auginau pirmuosius vaikus, tai mokejo tik 6 men ,ir taip 70 proc. o dabar moka du metus ir vel jums negerai g.gif .mano sesuo gyvena vokietijoje jau 25 metus, tai ten tokiu ismoku ar dekretiniu is vis nera, net nustebo kai pasakiai, kad mums sumazins ismokas, (ji dirba socialiniame)del manes tegu mazina ,nes as ir taip tik 700 tegaunu, jei numazins 70 tai tikrai nenemirsiu biggrin.gif

Nepasakokit, kas buvo prieš daug metų.Aš auginau pirmą vaiką, kai davė pirmus metus 60 proc, o toliau nieko -tik 97 litus.Ir sėdėjau iki 3 metų ant vyro kupros.Bet prieš 8 metus buvo kiti laikai ir kitos kainos.Mes nuomavom 1 k.butą už 90 litų. Mes nuo to mažinimo nenumirsim.Jums gal tie 70 ir nepinigas, bet man tai daug.Aš dirbau , būdama nėščia, vemdama kas 10 min ir vos vilkau kojas, bet biuletenio neėmiau, kad gaučiau tik daugiau pinigėlių už vaikiuką, kad galėčiau jį gerai išlaikyti: nebijot nupirkt vaisių tyrelės, kalakutienos , veršienos, kurių kainos dabar doh.gif Išėjau į dekretą pagal įstatymą, kurį dabar nuolat keičia.Tai kur čia nepanikuot doh.gif
Atsakyti
Taip jau yra ,ir nieko nepakeisi!skaudu kai dirbi,moki mokescius,o po to ima ir padaro ka nori!labai daug kur kitur galetu suverzti.paprasciausiai ima zmoniu grupes kuriems nera kur trauktis unsure.gif tai pensininkai ir mamos!as irgi dirbau pusantro etato,etata dienomis ,o puse naktimis.iki 7 nestuke.gif .galvojau atsisakyti naktiniu kai suzinojau kad laukiuosi,bet juk pagalvojau kad paskui vaikui galesiu daugiau duoti.tai va ta ir nures!
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 01 19, 18:36)
tai jeigu taip blogai lietuvoje, kodel gimdote vaikus ir prasote valstybes jus paremti?valdzia kiek gali tiek duoda g.gif


todel, kad esam suauge zmones ir viska planuojam. vaiku gimimas yra didele atsakomybe ypac siais laikais, kai nezinai rytoj turesi darba ar ne, gausi ismokas ar ne, turesi paskolas ir mokescius uz ka sumoketi ar ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (ieva): 20 sausio 2010 - 08:54
man irgi taip atrodo, kad reiketu mamoms moket tiek, pagal kokį įstaytmą jos išėjo į dekretą
Atsakyti
Aj Aj..Kaip gera buti vyro islaikytine lotuliukas.gif turtinga vyra gavau ir dabar galiu ant jusu ubagu nusispjauti tongue.gif
Kai vyra is darbo ismes, tai nebekukuosit cia "reikejo galvot"...
Pykina jau nuo tokiu postu..Planuotojos atsirado..
Atsakyti
isgerkit rytines kavytes, gal nuotaika pageres
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 01 20, 09:32)
Aj Aj..Kaip gera buti vyro islaikytine  lotuliukas.gif turtinga vyra gavau ir dabar galiu ant jusu ubagu nusispjauti  tongue.gif
Kai vyra is darbo ismes, tai nebekukuosit cia "reikejo galvot"...
Pykina jau nuo tokiu postu..Planuotojos atsirado..

pilnai pritariu nes kai mano vyras dabar be darbo o gyvenam is mano motinystes pasalpos 4-iu asmenu seima, tai niekam to nepalinkeciau.
Atsakyti
Nu sunervino kai kurie komentarai gun_bandana.gif Kaip galima lyginti kas buvo seniau ir dabar arba kam gimdom vaikus blink.gif Mes su vyru esame jau per 30 m, turim 7 mėn berniuką. Na patikėkit, tikrai negimdžiau, kad gaučiau pašalpą kaip, manau, ir daugelis mamyčių. Žinot, kai kabo paskola iki pensijos, vyrui sumažino algą, man pašalpą, o nuo liepos mėn dar rėž, kažkaip labai jau blaviai pagalvoji ar daugiau turėsim vaikiukų, nors norėtųsi. Vakar grįžom iš ligoninės, kai kuriuos vaistus teko patiems pirkti. Va čia šimtelio kito ir nėra, taip kad ta pašalpa per tą savaitę labai greitai sutirpo.
Atsakyti
Man atrodo, kad per daug cia jau verkiate del tu pasalpu..... grizus i darba tikrai maziau mokes, ir gerokai.
Mes su vyru vaika pradejome planuoti tik tada, kai jau turejome normalu finansini pagrinda, t.y. nemazai santaupu, kad leistu isgyventi, jeigu ir visai nemoketu pasalpu. Keistai atrodo, kad dabartiniu metu vaikus gimdo tik del pasalpu........
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 20, 14:22)
Man atrodo, kad per daug cia jau verkiate del tu pasalpu.....  grizus i darba tikrai maziau mokes, ir gerokai.
Mes su vyru vaika pradejome planuoti tik tada, kai jau turejome normalu finansini pagrinda, t.y. nemazai santaupu, kad leistu isgyventi, jeigu ir visai nemoketu pasalpu. Keistai atrodo, kad dabartiniu metu vaikus gimdo tik del pasalpu........


bet ir apsisuka gi jums liezuvis pasakyti kad vaikus gimdom del pasalpu, Linkiu jums niekada daugiau nebe nestuke.gif
as tris metus bandziau pastoti ir tik dabar supuoju 2 men mergyte, o pasalpa man priklauso nes per visa gyvenima mokejau tai musu sus.. valstybei mokescius. jei buciau nemokejusi , tai dabar galeciau pasalpos net neprasyt, o gal jus zalio supratimo neturite kas tie mokesciai/?
Atsakyti
Kuri cia gimde del pasalpos, kas ta pasalpa - lasas juroj, bet ir nereikia pasakot, mes tai viska planavom suplanavom ir mum dabar viskas ciki mirksiukas.gif , o kitos ka, sia diena gyvena, galima pamanyt..zinot, zmogus planuoja, o Dievas sypsosi, siandien nejauciate nepriteklaius, tai super, bet del rytojaus niekas nera garantuotas, bac..nedarbas..na, pagyvensit dar is santaupu, o po to?..ir ta paslpa pasirodys, oj kaip laiku ir vietoj. Taip kad,jei yra zmoniu, kuriems dabar sunku ir tie 50lt yra pinigai, nereikia ateit ir nusispjaut, mazdaug ko cia dejuojat, reikejo anksciau galvot ir pan. Nuo ligos, tarbos ir turmos niekas dar nera apsaugotas..
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 01 20, 14:22)
Man atrodo, kad per daug cia jau verkiate del tu pasalpu.....  grizus i darba tikrai maziau mokes, ir gerokai.
Mes su vyru vaika pradejome planuoti tik tada, kai jau turejome normalu finansini pagrinda, t.y. nemazai santaupu, kad leistu isgyventi, jeigu ir visai nemoketu pasalpu. Keistai atrodo, kad dabartiniu metu vaikus gimdo tik del pasalpu........

kaip lengva pasakyt planavom vaika, kai jau turejom finansini pagrinda.manau kiekvieni tevai planuoja vaika tada,kai turi ka pasiulyt,bet gyvenime taip jau buna,kad gaunasi atvirksciai.mes su vyru dar net neplanavom vaikuciu,bet jau taip atsitiko kad pastojau,nors ir saugojomes.as neverkiu del pasalpos,bet man labai rupi kai jos yra mazinamos,juk dirbti negaliu,kol vaikutis mazas.baisu net pagalvot ka daryciau jei negaleciau vaiko islaikyt.taip kad manau daugelis neverkia kaip jus sakot,o bijo del ateities
Atsakyti