Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

Anglijoj ar kitoj kurioj Europos valstybėj vyrų atlyginimai yra tokie, kad mamos gali ir nedirbti smile.gif
Įdomu, ar visos taip ir skaičiuoja, ar sugebės vaikutį išlaikyti, prieš suguldamos į lovas. O netyčiukus sunaikinat?
Atsakyti
QUOTE(Kristiute @ 2010 01 18, 16:37)
Lietuvoje ir taip geros motinystes atostogos!Du metai ir 100% alga!(bent jau taip mano drauge man sake)Anglijoj motinystes atostogu tik metai is kuriu apmokami tik 9 men ir tai fiksuota 120 svaru i savaite ir viskas,plius is valstybes i menesi 80 ir viskas!Tai ka mum kalbet tada??Leliukui bus tik 9 men,o reiks mamytej i darba keliaut.o kur toki mazuti det???I darzeli atiduot,i savaite 100 svaru kainuoja,mes su vyru domejomes,o ir gaila toki mazuti kuris dar tik pradeda viska pazint svetimiem atiduot!! verysad.gif Bet kazkaip reiks suktis,nes kitos iseities nera,o ir kaltint valdzia ar dar kazka,tai yra nesamone,pries veja nepapusi! schmoll.gif O ir emigrantam kaip mum,tik vienas atsakymas,nepatinka,vaziuokit namo biggrin.gif tad manau kad lietuvoj tikrai nera taip blogai,nereikia kelti panikos vistiek kitaip nebus! mirksiukas.gif

mano draugai isvaziavo gyventi i anglija, kai ju dukrai buvo 8 men.susitvarke kazkokius dokumentus ir dabar uz vaika gauna tiek, kad uztenka sumoketi nuoma arba gali samdyti aukle ir eiti dirbti. O pas mus ka? ir tuos 100 Lt nueme..., ka jau bekalbet apie aukliu samdyma is minimalios, ar kiek daugiau, algos, kai vien uz 2 kambariu buta ziema atiduodi 650 Lt verysad.gif
Atsakyti
nenuėmė gi. o vaiką vis dėl to turėtų išlaikyti tėvai. nors jei visi nenorintis emigruotų ten, kur jų nuomone geriau, lietuvoje būtų tiesiog puiku gyventi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(InguleK @ 2010 01 19, 14:50)
mano draugai isvaziavo gyventi i anglija, kai ju dukrai buvo 8 men.susitvarke kazkokius dokumentus ir dabar uz vaika gauna tiek, kad uztenka sumoketi nuoma arba gali samdyti aukle ir eiti dirbti. O pas mus ka? ir tuos 100 Lt nueme..., ka jau bekalbet apie aukliu samdyma is minimalios, ar kiek daugiau, algos, kai vien uz 2 kambariu buta ziema atiduodi 650 Lt  verysad.gif


tu nepilnai 100 lt iki 3 vaikucio metuku niekas nenueme. Ejo kalba apie 50 lt, kurie mokami iki 18 m, jei tevu pajamos nevirsija tam tikro dydzio. Va tuos gaus labai mazai kas (daugiavaikes seimos lygtai).
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 01 19, 15:24)
tu nepilnai 100 lt iki 3 vaikucio metuku niekas nenueme. Ejo kalba apie 50 lt, kurie mokami iki 18 m, jei tevu pajamos nevirsija tam tikro dydzio. Va tuos gaus labai mazai kas (daugiavaikes seimos lygtai).

kaip nenuėmė... nuėmė. Jei gauna mama motinystės atostogų pašalpą iš SoDros tai tų 97 litų negaus.
Atsakyti
norejau paklauti ar tos 50lt.ir nueme?pensininka grazins pensijas o mums vaiko pinigus?tai mes jau vasari gausim kaip priklauso ar vel sumazinta?ir kada tas pajamas reiks deklaruoti?




Atsakyti
Pajamas tai nuo kovo pirmos, man rodos galima bus deklaruoti...vasario mėnesį gausime savo pinigėlius tokius, kokie ir buvo, mažina 10 procentų nuo liepos pirmos dienos.

o dėl 50 litų... aš jų tai negavau visus trečiuosius dukters metus, nes mūsų pajamos gavosi didesnės nei reikalaujamas dydis tų 50 litų gavimui.
Atsakyti
aciu smile.gif sako mazina 10 % o dar vaiko pinigai na kas pre sukciai.gerai mamos sako reik vel eiti prie seimo naudotais pampersais apmeti tuos gyvulius bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 19, 16:41)
kaip nenuėmė... nuėmė. Jei gauna mama motinystės atostogų pašalpą iš SoDros tai tų 97 litų negaus.

as irgi taip girdejau kad nueme tuos 97lt toms,korios gauna motinystes pasalpa
Atsakyti
QUOTE(andzelatmsnn @ 2010 01 19, 17:01)
aciu smile.gif sako mazina 10 % o dar vaiko pinigai na kas pre sukciai.gerai mamos sako reik vel eiti prie seimo naudotais pampersais apmeti tuos gyvulius bash.gif  bash.gif

jo jo........
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 19, 17:50)
Pajamas tai nuo kovo pirmos, man rodos galima bus deklaruoti...vasario mėnesį gausime savo pinigėlius tokius, kokie ir buvo, mažina 10 procentų nuo liepos pirmos dienos.

o dėl 50 litų... aš jų tai negavau visus trečiuosius dukters metus, nes mūsų pajamos gavosi didesnės nei reikalaujamas dydis tų 50 litų gavimui.

nebegausim tokių , kokie buvo, nes nuo sausio 1 keitėsi kažkoks neapmokestinamų pajamų dydis.Todėl pašalpa irgi mažės.O nuo liepos dar kartą kirs 10 proc doh.gif
Atsakyti
[quote=someday...,2010 01 19, 11:35]
[quote=Kristiute,2010 01 18, 16:37]
Lietuvoje ir taip geros motinystes atostogos!Du metai ir 100% alga!(bent jau taip mano drauge man sake)Anglijoj motinystes atostogu tik metai is kuriu apmokami tik 9 men ir tai fiksuota 120 svaru i savaite ir viskas,plius is valstybes i menesi 80 ir viskas!
Nesamone nr 1. Niekas pas mus nemoka 100% du metus. Apie ka si tema beje ir yra smile.gif
Nesamone nr 2. I savaite TIK 120 svaru??? Per menesi 480 svaru + 80 svaru = 560 svaru per menesi. Kuri is musu gali psigitrti cia LT gaunanti tokias ismokas?? Paversk litais.. Ir nesamone,kad negrizus i darba mam nebegauna daugiau jokiu pinigeliu is valstybes. Dar viena svarbi pastaba, cia net ir noredamas, tu neturi kur grizt. Pazekim i bedarbyste. Ten mamos yra skatinamos dirbt. Aisku, 9men lelius yra labai maziukas, bet... Kiek zinau yra daug istaigu, kur mamos maziukus gali palikt. Nors aisku nesinori. Bet faktas, kad ten soc garantijos tikrai geresnes. Simtai mano draugiu gyvena ten, augina leliukus ir net kalbu nera, kad grizt i darba. Jos ten gauna normalias ismokas, isgyvena ir net negalvoja apie grizima cia, nes va cia taip nei 9men nei 2metu vaikiuko nera kur det, dirbt nera kur, o pinigeliu negauni jokiu uz nieka...
[/quote]
tai jeigu taip blogai lietuvoje, kodel gimdote vaikus ir prasote valstybes jus paremti?valdzia kiek gali tiek duoda g.gif
Atsakyti