Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

Manes kazkada mokslus baigus neprieme kasininke dirbti, pasake, kad greitai pabegsiu... pradejau dirbti sunkiu laikotarpiu, kai darbu praktiskai irgi nebuvo
O jeigu butu is vis sunku gyventi, bandyciau kazka galvoti, suktis is padeties, esam sveiki, galim veiklos susigalvoti.
Atsakyti
man dar idomiai skamba pasakymas,kad jei mazai litu gali eit atgal i darba smile.gif .va as dirbau slenkanciu grafiku,nuo 8 ryto iki 10 vakaro,kas antras savaitgalis laisvas,sventes kaip ispuola blink.gif gal zinot darzeli dirbanti tokiu grafiku lotuliukas.gif ?ar po darzelio dar aukle samdyt?tai algos galiu pritrukt.o mamai nieks palankaus grafiko nedaro.belieka ieskotis kito darbo,kur darbas butu iki 17 ar 18 val,savaitgaliai ir svenciu dienos laisvos g.gif belieka darbas uz minimuma mokyklos valgykloj lotuliukas.gif lotuliukas.gif
deja,musu valstybej i mamas auginancias mazus vaikus nusisvilpt.taigi,dar aciu D kad leidzia iki 3 metu augint mirksiukas.gif
p.s. kas del mokslu,tai ne visi turi galvas geras,kad galetu patys paskaite suprast.as neturejau galimybes mokytis dieniniam,meginau dirbdama neakivaizdziai baigt.deja,darbe i tai visiems nusispjaut,i paskaitas gali iseit per iseigines,mokiausi naktim po darbo,ryte keturkampa galva ejau i darba doh.gif ir galiausiai pamaciau,kad cia ne investicija i save,o pinigu metymas i bala verysad.gif i iskaitas nenueini,skolos,bemieges naktys,sveikata sudirbta....meciau.gal baigsiu kadanors..kartu su vaikais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvuuze: 16 lapkričio 2010 - 15:42
QUOTE(ievvuuze @ 2010 11 16, 15:34)
man dar idomiai skamba pasakymas,kad jei mazai litu gali eit atgal i darba smile.gif .va as dirbau slenkanciu grafiku,nuo 8 ryto iki 10 vakaro,kas antras savaitgalis laisvas,sventes kaip ispuola blink.gif gal zinot darzeli dirbanti tokiu grafiku lotuliukas.gif ?ar po darzelio dar aukle samdyt?tai algos galiu pritrukt.o mamai nieks palankaus grafiko nedaro.belieka ieskotis kito darbo,kur darbas butu iki 17 ar 18 val,savaitgaliai ir svenciu dienos laisvos g.gif  belieka darbas uz minimuma mokyklos valgykloj lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
deja,musu valstybej i mamas auginancias mazus vaikus nusisvilpt.taigi,dar aciu D kad leidzia iki 3 metu augint mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif va va, sutinku simtu procentu. paziurekit i uzsieni, kokios ten salygos mamoms- ir darbo dienas trumpina, ir net irengia vaiku kambarius darbovietej, kad tik mama turetu salygas vaikuti auginti ir i darba eiti. aisku, apie pasalpu dydi ne nekalbu, ner ko lygint su Lietuva. na minusas tame tik kad atostogu trukme ten gerokai trumpesne, bet kai yra sukurtos salygos kuo puikiasia derinti darba su vaiko auginimu tai ne kiek nesupykciau jei ir man butu trumpesnis laikas duotas, tik kad salygos geros butu. o kas db? nu gerai sedim 2 metus, pasalpas tik mazina mazina, tuoj isvis asaras tegausim,bet ar iseitis gryzti i darba, kai vaikui reiks samdyti aukles, kurioms beje ateinantis kitu metu liepos istatymas bus labai palankus metas uzsikelti mokesti uz darbo valanda.as irgi dirbu pamainini darba, vyras taip pat, tai net jei ir eitu vaikas i darzeli vistiek tektu samdyti aukle kad pasiimtu is darzelio, ar kad butu savaitgaliais. nu tai paskaiciuokim kiek jau ten liks is algos.gi db ir darzeliuose nebeuztenka vien sumoketi menesini mokesti, nuolat yra kaulijama grupes remontams, naujiems zaislams, wc popieriui ir kitokioms reikmems, gaunasi keli simtai i menesi doh.gif taip kad kartais ir gryzimas i darba ne iseitis. jei mazina pasalpas tegu bent padaro padorias salygas mamai derinti darba su vaiko auginimu, butu visai kitas reikalas
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 11 16, 16:06)
Matote kaip yra, neturint vaiku - viskas paprasciau. Tada ir pastovus bustas ne taip aktualus ir be automobilio pragyvent galima ir galu gale pdirbeti i usieni islekt galima. O su mazyliu ka?


Ar jus skaitet, ka parasiau? Kur rasiau, kad seima be vaiku? Rasiau, kad seima, auginanti pvz. 4 metu vaika mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif ir mano darbas slenkanciu grafiku, vienas savaitgalis per menesi kaip min dirbamas pilnai, t.y. nuo 8 ryto iki 9 vakaro, dvi dienas is eiles. doh.gif Tai su siaubu laukiu, kai teks grist dirbt, kaip reikes palikt vaikeli istisom 2 parom ir kaip reikes paaiskint kur dingsta mama, nes manes jis nepamatys tas dienas.
Atsakyti
QUOTE(Diaaa @ 2010 11 16, 15:43)
drinks_cheers.gif va va, sutinku simtu procentu. paziurekit i uzsieni, kokios ten salygos mamoms- ir darbo dienas trumpina, ir net irengia vaiku kambarius darbovietej, kad tik mama turetu salygas vaikuti auginti ir i darba eiti.

va tokis variantas man patiktų biggrin.gif tik įdomu ar LT yra kur nors vaikų kambariai ax.gif
Atsakyti
aisku,galima prasyt tevu,broliu sesiu pagalbos.o mano visi artimieji tolokai,100km doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2010 11 16, 16:55)
va tokis variantas man patiktų biggrin.gif tik įdomu ar LT yra kur nors vaikų kambariai ax.gif


pas mus darbe per metus su trupuciu 8,ar net daugiau i dekreta isejo,tai sakem darbe vietoj sandelio vaiku kambari darysim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o jei rimtai,tai neteko girdet apie tokia "prabanga"lietuvoj.gal galima akropoli visai dienai palikt zaidimu kambary jei dirbi ten kurnors vietoj g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvuuze: 16 lapkričio 2010 - 16:03
QUOTE(rainiukas @ 2010 11 16, 15:46)
Ar jus skaitet, ka parasiau? Kur rasiau, kad seima be vaiku? Rasiau, kad seima, auginanti pvz. 4 metu vaika mirksiukas.gif

man tai situacija kai augini vaiką 4 metų,ir gali abu tėvai dirbti,ne tokia baisi kaip auginti kūdikį,ir realiai tik vienas gali dirbti.4 metų galima daržan už gana nedideli mokestį iškišti jau biggrin.gif o kur su kūdikiu ait darbintis?
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 11 16, 15:55)
va tokis variantas man patiktų biggrin.gif tik įdomu ar LT yra kur nors vaikų kambariai ax.gif

nesu girdejusi g.gif bet butu idealus variantas. nebutinai darbovietej, girdejau airijoj(jei neklystu) kiekvienam kvartale yra tokie ale vaiku kambariai, ten gali kudiki palikti keletui valandu, gali pusdieniui ar net visai dienai, mokestis visiskai simboliskas, va cia manau varianta butu, nereiktu galvot kur palikti kudiki palikt jei butu reikalas
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 11 16, 16:06)
Matote kaip yra, neturint vaiku - viskas paprasciau. Tada ir pastovus bustas ne taip aktualus ir be automobilio pragyvent galima ir galu gale pdirbeti i usieni islekt galima.

gal atsimerk viena karta.
Seima su vaiku nera lygu seima auginanti vaika iki dvieju metu.
Gal pries skusdamasi, kaip tave skriaudzia galetumei isvardinti, kaip vaikui auginima valstybe palengvima seimai auginanciai viena ar du vaikus vyresnius negu 3 metai? Kad lengviau mastytusi, isduosiu paslapti - tie vaikai suejus 2 metams, atgal i pilva nesulenda, valgyti ir toliau nori, ir poreikia tik dideja.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 11 16, 17:22)
gal atsimerk viena karta.
Seima su vaiku nera lygu seima auginanti vaika iki dvieju metu.
Gal pries skusdamasi, kaip tave skriaudzia galetumei isvardinti, kaip vaikui auginima valstybe palengvima seimai auginanciai viena ar du vaikus vyresnius negu 3 metai? Kad lengviau mastytusi, isduosiu paslapti - tie vaikai suejus 2 metams, atgal i pilva nesulenda, valgyti ir toliau nori, ir poreikia tik dideja.

Va butent! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 11 16, 17:05)
man tai situacija kai augini vaiką 4 metų,ir gali abu tėvai dirbti,ne tokia baisi kaip auginti kūdikį,ir realiai tik vienas gali dirbti.4 metų galima daržan už gana nedideli mokestį iškišti jau biggrin.gif o kur su kūdikiu ait darbintis?


Jus rimtai? Aikit sau. Neturiu ka pridurti, jei tikrai taip galvojate, kaip paraset...
Atsakyti