Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

QUOTE(maskanyte @ 2010 11 15, 19:24)
Tai kaip cia db gaunasi? Jai zinau kad valstybe mokes 90%algos tada noriu vaiku, o jai mokes 40% tada jau nebenoriu g.gif ? Tai pagal tai galvot reikia nori vaiku ar ne doh.gif  blink.gif

o tai galvok gal visai nereikia,bile aš noriu vaikų i vsio?nu ir kas kad liks keli šimtai,aš noriu ir tiek?gimdyt vaiką su mintim-ai,kaip nors,išgyvensim?
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 19:22)
Apriboji poreikius ir viskas.

į minusą nesiriboja kartais unsure.gif kai suma iš 100 proc keičiasi į 40 tai tikrai ne visos šeimos galėtų išgyventi. čia pagal pateiktą pavyzdį ,, kas būtų, jeigu būtų,,.
vis tik tos kurios nepyksta, dar turi iš ko gyventi. o piktintis skurdžiau gyvenančiom šeimom tikrai yra dėl ko. situacija Lietuvoj prasta, juk šeimos pajamas pakoregavo ne tik mažesnė mamos pašalpa. neretai ir vyras uždirba stipriai mažiau. žodžiu yra kas artėja prie ribos.
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 15, 19:24)
Tai pagal tai galvot reikia nori vaiku ar ne doh.gif  blink.gif

ar gali, ar ne.
keistas man toks požiūris g.gif ar jūs nematėt skurdžių šeimų?
Papildyta:
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 19:22)
nu zinote tikrai ne batuose ir ne smutkese laime  mirksiukas.gif

o kodėl praleidote sveikus dantis? biggrin.gif ne visi juk riboja sakykime poilsio keliones. kai kas riboja sveikatos sąskaita ir tam, kad nupirkti batus.
aš juk nekalbu apie prabangą schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 15 lapkričio 2010 - 19:55
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:58)
į minusą nesiriboja kartais  unsure.gif kai suma iš 100 proc keičiasi į 40 tai tikrai ne visos šeimos galėtų išgyventi. čia pagal pateiktą pavyzdį ,, kas būtų, jeigu būtų,,.
vis tik tos kurios nepyksta, dar turi iš ko gyventi. o piktintis skurdžiau gyvenančiom šeimom tikrai yra dėl ko. situacija Lietuvoj prasta, juk šeimos pajamas pakoregavo ne tik mažesnė mamos pašalpa. neretai ir vyras uždirba stipriai mažiau. žodžiu yra kas artėja prie ribos.

ar gali, ar ne.
keistas man toks požiūris  g.gif ar jūs nematėt skurdžių šeimų?
Papildyta:

o kodėl praleidote sveikus dantis?  biggrin.gif ne visi juk riboja sakykime poilsio keliones. kai kas riboja sveikatos sąskaita ir tam, kad nupirkti batus.
aš juk nekalbu apie prabangą  schmoll.gif

Maciau!
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 19:05)
aciu uz palaikyma  4u.gif

beje alga mano ne minimumas ir ne vienas tukstantis litu. AIsku galeciau auginti tik metus laiko ir gauti 100 proc., bet negi atiduosi savo angeliuka kazkam kitam auginti ir matysi savo vaika tik po darbo? gal tai bus vienintelis mano vaikas ir uztai auginsiu tikrai ir butinai 2 metus, nes kaip kitaip mamai pamatyti kaip uzauga jos mazylis?  wub.gif reikia truputi ir kitas vertybes izvelgti  mirksiukas.gif

įdomu kaip tos išgirtos vertybės pasikeistų,jei alga būtų ne keli tūkstančiai,o tik keli šimtai?įdomu,ką tada darytumėt-žiūrėtumėt kaip auga jūsų mažylis ar eitumėt dirbti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 11 15, 21:50)
įdomu kaip tos išgirtos vertybės pasikeistų,jei alga būtų ne keli tūkstančiai,o tik keli šimtai?įdomu,ką tada darytumėt-žiūrėtumėt kaip auga jūsų mažylis ar eitumėt dirbti g.gif

na ko gero visos darytų pagal situaciją, jei jau badas būtų, tai ko gero nei viena nesėdėtų ir nečiulptų letenos. Aš manyčiau taip. Kol mano pašalpos užteko mums visiems , tai nesukau galvos kad vyras nuolatinio darbo neturėjo. man jo pagalba namie buvo vertingesnė. Bet ačiū Dievui, kai mano pašalpa liko mažesnė jis gavo darbą.
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 15, 20:17)

na ir? siūlėte mažinti poreikius?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 15 lapkričio 2010 - 21:50
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:58)
į minusą nesiriboja kartais  unsure.gif kai suma iš 100 proc keičiasi į 40 tai tikrai ne visos šeimos galėtų išgyventi. čia pagal pateiktą pavyzdį ,, kas būtų, jeigu būtų,,.
vis tik tos kurios nepyksta, dar turi iš ko gyventi. o piktintis skurdžiau gyvenančiom šeimom tikrai yra dėl ko. situacija Lietuvoj prasta, juk šeimos pajamas pakoregavo ne tik mažesnė mamos pašalpa. neretai ir vyras uždirba stipriai mažiau. žodžiu yra kas artėja prie ribos.

ar gali, ar ne.
keistas man toks požiūris  g.gif ar jūs nematėt skurdžių šeimų?
Papildyta:

o kodėl praleidote sveikus dantis?  biggrin.gif ne visi juk riboja sakykime poilsio keliones. kai kas riboja sveikatos sąskaita ir tam, kad nupirkti batus.
aš juk nekalbu apie prabangą  schmoll.gif



na zinot, tos ,kurios skurdziai gyvena prie interneto nesedi ,nes be jo kaip ir galima butu apsieiti,visgi internetas kainuoja mirksiukas.gif ir siaip skurdziai gyvenancios neperka vezimu uz kelis tukstancius litu ( tokiu sioje temoje yra unsure.gif ) . taip ,kad piktinasi nemaza dalis tokiu,kurios gyvena netgi labai neblogai ax.gif pasiziurekit ir i savo poreikius - aha man reikia maitinimo pagalves,pientraukio ir dar velniai zino ko .nemanau,kad jei vaikas bus vezinamas naudotam vezime ,kuri nusipirksit uz 300-400lt ,nuo to taps prastesniu , jei kudikis netures supyniu,vaikstynes ir nebus veziojamas po pamokeles nuo 6 men. uzaugs zioplesnis mirksiukas.gif taip,kad riboti tikrai yra kur, tik mes nelabai norim. jus geriau prisiminkit vaikyste ,paklausinekit tevu,kiek turejot zaislu ,kiek budamos leliukisko amziaus buvot lavinamos bureliuose biggrin.gif ir ka? tais laikais gime zmones uzaugo kvailesni ,o dabartiniai vaikai genijai bus ?
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 22:48)
na ir? siūlėte mažinti poreikius?

Kodel tureciau kistis ir kam aiskinti kaip gyventi ir kazka siulyti g.gif As tik issakau savo nuomone, o ne sprendziu kitu poreikiu. Kiekvieno poreikiai pagal galimybes manau ax.gif
Ir pilnai sutinku su EIKSAU drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 16, 00:10)
Kodel tureciau kistis ir kam aiskinti kaip gyventi ir kazka siulyti g.gif  As tik issakau savo nuomone, o ne sprendziu kitu poreikiu. Kiekvieno poreikiai pagal galimybes manau ax.gif
Ir pilnai sutinku su EIKSAU drinks_cheers.gif

pirminis žmogaus poreikis yra kaip ir maistas,tai kur jau čia ribotis?taip pat tokie elementarūs poreikiai kaip drabužiai avalynė,kur jau čia apsiribosi,jei jų reikia?gali pirkti pigesnius,bet vistiek jų negalima nepirkti-riboti.
iš esmės,kai patenkimai pagrindiniai ir paprasčiausi poreikiai,dažniausiai jau tadu eina norai.norai krūto vežimo,vaikštynės, vibruojančių kėdučių ir tt.va čia jau galima ribotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 15, 19:14)
Vat butent reik izvelgti ir daugiau nei materialia puse. As auginsiu iki 3m. Man labai svarbu kad vaikiukas kuo ilgiau augtu su mama. O pinigelius uzdirbs tetis lotuliukas.gif

nu va kaip jums gerai, as irgi tikrai nedvejociau ir sedeciau su dukryte iki 3metu, nes man atrodo 2metu vaika leisti i darzeli ankstoka, bet deja situacija kitokia- nesam skurdziai, bet ir pinigais neturim galimybes svaistytis,vyro algos uztenka tik sumoketi uz buta, menesiui uzpilti kuro masinai, apmoketi telefono i kitas saskaitas-viskas, maistas, pampersai, misinukas, vaiko rubeliai, musu rubai batai pagal poreiki yra perkami is mano gaunamos pasalpos. db del nubrauktu 10% as dar neverkiu, aisku, butu 100% butu geriau, bet issiverciam ir su 90%. bet va ka reiktu daryt jei mano pasalpa butu tik 40% net nenumanau, vaikui viskam uztektu, bet jau patys liktume be maisto, rubu, batu... isvada kokia? neverkia, kaip jus vadinat, tik tos, kuriu vyrai gerai uzdirba, pacios gaudavo nemenka alga, o ka daryti tokioms seimoms, kuriu vyrai parnesa minimuma, pacios "ne vagonais" uzdirbdavo a?apie kokias vertybes jus snekat, jei tokioje seimoje nebus pinigu nupirkti vaikui net elementariu?(nekalbu apie vaikstynes ir kitus pribumbasus). todel nepulkit smerkti mamu kurios "verkia" del sumazintu ismoku, kai jau nera pinigu elementariems ir butiniems dalykams tai ir tos vertybes tada mazai kam svarbios- vaikas meile ir rupesciu sotus ir aprengtas nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 20:22)
nu zinote tikrai ne batuose ir ne smutkese laime  mirksiukas.gif  mes irgi turime ne viena paskola, esame jauna seima, bet cia juk ne tragedija, kad antrais metais gausiu tik 40 proc. uzdirbtos algos, kiek turi - su tiek ir issiverti. Man tai aplamai cia kazkoks absurdas yra, nu sumazino 10 proc. ot pamanykit kokia tragedija. Apriboji poreikius ir viskas. Nematau cia net temos diskusijai  4u.gif


Na zinoma gerai parašyta, prieš tai, kad mano atlyginimas ne vienas ir ne keli tukstanciai litu, gerai rasyti ne piniguose laime, ne šmutkese ar batuose...Idomu jei gautumet minimuma ar taip rašytumete? g.gif Gerai jei jusu 40proc bus trys ar keturios minimalios algos, pebigu sneketi...Palaukit, o ar vaikams nereikia batu, drabuziu, ka jau besneketi apie gydytojus, jei aplanko ligos reikia vaistuku ir pan? Zinoma, galima issigyti visko padevetose, gal kas padovanos, bet nemanau kad tos kurios gauna kaip raso ne viena ir ne kelis tukst litu ir pirkdamos bartek, pagalvos apie tas kurios sugeba kazka prisigriebti Humanoje...
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:13)
Išgyvent išgyvena. Bet žmonės linkę skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas, domisi įstatymais, džiaugiasi padidintomis algomis, planuoja vaikus. O čia lyg iš giedro dangaus ima ir nurėžia 10 proc. nepalikdami teisės rinktis. Mano nuomone jau nėščiai moteriai neturėtų būti taikomi pakeisti įstatymai.


Tas 10 proc dar dzin, bet tos lubos doh.gif
Atsakyti