Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

Mamos, kurių vaikams 4 ir daugiau metukų turėtų prisiminti, kaip gaudavom 100 proc. iki pusės metų ir 85 proc. iki 1 metukų. Toliau - nulis. Išleidau vyresnėlę pas auklę, kai jai buvo vos 1 m. ir 3 mėn. verysad.gif , nes darželis tai tik nuo 2 m. Algos likdavo gal trečdalis. Todėl dabartinė situacija, net ir sumažinus išmokas - tikras rojus. Dabartinės mamytės tikrai be reikalo čia virkauja. Va kitąmet jau bus liūdniau, bet irgi ne tragedija
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2010 11 15, 16:17)
Mamos, kurių vaikams 4 ir daugiau metukų turėtų prisiminti, kaip gaudavom 100 proc. iki pusės metų ir 85 proc. iki 1 metukų. Toliau - nulis. Išleidau vyresnėlę pas auklę, kai jai buvo vos 1 m. ir 3 mėn. verysad.gif , nes darželis tai tik nuo 2 m. Algos likdavo gal trečdalis. Todėl dabartinė situacija, net ir sumažinus išmokas - tikras rojus. Dabartinės mamytės tikrai be reikalo čia virkauja. Va kitąmet jau bus liūdniau, bet irgi ne tragedija

as is dalies jas suprantu ,gavo daugiau dabar maziau ,zinoma gaila,bet kai augindamos kudiki virkauja kai isleis i mokslus ,visiska nesamone
kai mano sunelis gime dar nemokejo 100 ,minimumas buvo 430,uz vaika gavau virs 300,bet gyvenom ir isgyvenom
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2010 11 15, 16:17)
Mamos, kurių vaikams 4 ir daugiau metukų turėtų prisiminti, kaip gaudavom 100 proc. iki pusės metų ir 85 proc. iki 1 metukų. Toliau - nulis. Išleidau vyresnėlę pas auklę, kai jai buvo vos 1 m. ir 3 mėn. verysad.gif , nes darželis tai tik nuo 2 m. Algos likdavo gal trečdalis. Todėl dabartinė situacija, net ir sumažinus išmokas - tikras rojus. Dabartinės mamytės tikrai be reikalo čia virkauja. Va kitąmet jau bus liūdniau, bet irgi ne tragedija


drinks_cheers.gif
as dicke augnau is vis metus laiko su 65 proc ir buvo gerai
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 11:48)
Tema idomi, bet kai kurios  temos dalyves tokios piktos ir negatyvios, kad net baisu  doh.gif

man ispuola leliu gimdyti kai del keliu savaiciu skirtumo nebepateksiu i 90 ir 70 istatyma, o pataikysiu tik i 70 ir 40 , bet nekeliu del to bangu, o ka padarysi? reikia svarbiausia su pozityvumu savo vaikelio laukti ir melstis, kad sveikas butu, o ne pinigus skaiciuoti  4u.gif

Sutinku 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 11 15, 20:01)
Sutinku 100% drinks_cheers.gif


aciu uz palaikyma 4u.gif

beje alga mano ne minimumas ir ne vienas tukstantis litu. AIsku galeciau auginti tik metus laiko ir gauti 100 proc., bet negi atiduosi savo angeliuka kazkam kitam auginti ir matysi savo vaika tik po darbo? gal tai bus vienintelis mano vaikas ir uztai auginsiu tikrai ir butinai 2 metus, nes kaip kitaip mamai pamatyti kaip uzauga jos mazylis? wub.gif reikia truputi ir kitas vertybes izvelgti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lineta*: 15 lapkričio 2010 - 19:06
Išgyvent išgyvena. Bet žmonės linkę skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas, domisi įstatymais, džiaugiasi padidintomis algomis, planuoja vaikus. O čia lyg iš giedro dangaus ima ir nurėžia 10 proc. nepalikdami teisės rinktis. Mano nuomone jau nėščiai moteriai neturėtų būti taikomi pakeisti įstatymai.
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 20:05)
aciu uz palaikyma  4u.gif

beje alga mano ne minimumas ir ne vienas tukstantis litu. AIsku galeciau auginti tik metus laiko ir gauti 100 proc., bet negi atiduosi savo angeliuka kazkam kitam auginti ir matysi savo vaika tik po darbo? gal tai bus vienintelis mano vaikas ir uztai auginsiu tikrai ir butinai 2 metus, nes kaip kitaip mamai pamatyti kaip uzauga jos mazylis?  wub.gif reikia truputi ir kitas vertybes izvelgti  mirksiukas.gif

Vat butent reik izvelgti ir daugiau nei materialia puse. As auginsiu iki 3m. Man labai svarbu kad vaikiukas kuo ilgiau augtu su mama. O pinigelius uzdirbs tetis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:13)
Išgyvent išgyvena. Bet žmonės linkę skaičiuoti savo pajamas ir išlaidas, domisi įstatymais, džiaugiasi padidintomis algomis, planuoja vaikus. O čia lyg iš giedro dangaus ima ir nurėžia 10 proc. nepalikdami teisės rinktis. Mano nuomone jau nėščiai moteriai neturėtų būti taikomi pakeisti įstatymai.



o tai ka tos mamytes sakytu, jei gautu 40 proc. uzdirbtos algos?

maskanyte, super, kad auginsite iki 3 metuku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 19:05)
reikia truputi ir kitas vertybes izvelgti  mirksiukas.gif

kai 200lt yra neesminiai, tai galima. bet kai šeimos piniginė ant ribos, tai labai graudu skaityti neva ne piniguose laimė. tai gal kalbėkim tikrais vardais- ne košėje, ne batuose, ne sveikuose dantyse laimė.
aš ne piktai smile.gif šiaip pamąstymui...
Papildyta:
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 19:17)
o tai ka tos mamytes sakytu, jei gautu 40 proc. uzdirbtos algos?

jeigu žinotų sąlygas iki pastojant, tai jų pasirinkimo teisė. o jeigu auginant vaikutį- nukentėtų visos vertybės.
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 11 15, 20:17)
o tai ka tos mamytes sakytu, jei gautu 40 proc. uzdirbtos algos?

maskanyte, super, kad auginsite iki 3 metuku  thumbup.gif

Aciukas ax.gif
Dar labiau kaltintu valstybe,kad mazai moka vaiko auginumui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:17)
kai 200lt yra neesminiai, tai galima. bet kai šeimos piniginė ant ribos, tai labai graudu skaityti neva ne piniguose laimė. tai gal kalbėkim tikrais vardais- ne košėje, ne batuose, ne sveikuose dantyse laimė.
aš ne piktai  smile.gif šiaip pamąstymui...


nu zinote tikrai ne batuose ir ne smutkese laime mirksiukas.gif mes irgi turime ne viena paskola, esame jauna seima, bet cia juk ne tragedija, kad antrais metais gausiu tik 40 proc. uzdirbtos algos, kiek turi - su tiek ir issiverti. Man tai aplamai cia kazkoks absurdas yra, nu sumazino 10 proc. ot pamanykit kokia tragedija. Apriboji poreikius ir viskas. Nematau cia net temos diskusijai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2010 11 15, 20:19)
kai 200lt yra neesminiai, tai galima. bet kai šeimos piniginė ant ribos, tai labai graudu skaityti neva ne piniguose laimė. tai gal kalbėkim tikrais vardais- ne košėje, ne batuose, ne sveikuose dantyse laimė.
aš ne piktai  smile.gif šiaip pamąstymui...
Papildyta:

jeigu žinotų sąlygas iki pastojant, tai jų pasirinkimo teisė. o jeigu auginant vaikutį- nukentėtų visos vertybės.

Tai kaip cia db gaunasi? Jai zinau kad valstybe mokes 90%algos tada noriu vaiku, o jai mokes 40% tada jau nebenoriu g.gif ? Tai pagal tai galvot reikia nori vaiku ar ne doh.gif blink.gif
Atsakyti