Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

QUOTE(ADREV @ 2010 01 17, 16:52)
ZINOT, man juokas ima is jusu paniku, jus ka vyru neturite ir nubednesite negavusios tu 10 proc.?kai auginau pirmuosius vaikus, tai mokejo tik 6 men ,ir taip 70 proc. o dabar moka du metus ir vel jums negerai g.gif .mano sesuo gyvena vokietijoje jau 25 metus, tai ten tokiu ismoku ar dekretiniu is vis nera, net nustebo kai pasakiai, kad mums sumazins ismokas, (ji dirba socialiniame)del manes tegu mazina ,nes as ir taip tik 700 tegaunu, jei numazins 70 tai tikrai nenemirsiu biggrin.gif


Nejuokaukite, viskas toj vokietijoje yra, tik vadinasi ir skaiciuojasi ne taip kaip pas mus. Ten moterys gauna neblogus pinigus uz kiekviena vaika ir iki pat pilnametystes. Aisku nera tiksliai tokiu pat dekretiniu kaip pas mus ir tie pinigai nesiskaiciuoja nuo atlyginimo dydzio, bet yra fiksuotos sumos kiekvienam vaikui ir su kiekvienu sekanciu vaiku jos dideja, o ir sumos tikrai ne tokios ubagiskos kaip pas mus. Taip, kad socialine prasme mums su vokieciais nera ka lyginti, moterys ten gali auginti vaikus per daug galvu nesukdamos.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 01 18, 12:30)
Nejuokaukite, viskas toj vokietijoje yra, tik vadinasi ir skaiciuojasi ne taip kaip pas mus. Ten moterys gauna neblogus pinigus uz kiekviena vaika ir iki pat pilnametystes. Aisku nera tiksliai tokiu pat dekretiniu kaip pas mus ir tie pinigai nesiskaiciuoja nuo atlyginimo dydzio, bet yra fiksuotos sumos kiekvienam vaikui ir su kiekvienu sekanciu vaiku jos dideja, o ir sumos tikrai ne tokios ubagiskos kaip pas mus. Taip, kad socialine prasme mums su vokieciais nera ka lyginti, moterys ten gali auginti vaikus per daug galvu nesukdamos.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Tos kurios atgal gręžiojasi, tai tik iš pavydo ir neišmanymo kalba...Anksčiau tikrai tokios kainos nebuvo, ir bedarbystės. Kad ir paprasčiausias viešsas transportas, oho koks brangus dabar...O kur maisto kainos???? Komunalinių paslaugų???
Tai ir skaičiuojam keikvieną litą, o kai valstybė išleidžia įstatymus ir po to atima, natūralu, kad kyla nepasitenkinimo banga. Juk tai žeidžia žmogaus teises. Juk už melavimus pykstate ant vaikų, vyrų? Natūralu, kad pyktis ima ir ant valdžios.
Atsakyti
Nesiginčiju, pykstu ir aš ant valdžios, kad tokie atsiprašant kvailiai.... žodžiu, aš tai mamų tikrai niekuo nekaltinu-pati esu mama, o jei valdžia avinų banda tai ką padarysi.... gal kada nors turėsime ir mes normalų gyvenimą ir nereiks dėl kiekvieno lito krauju kovot....
Atsakyti
Lietuvoje ir taip geros motinystes atostogos!Du metai ir 100% alga!(bent jau taip mano drauge man sake)Anglijoj motinystes atostogu tik metai is kuriu apmokami tik 9 men ir tai fiksuota 120 svaru i savaite ir viskas,plius is valstybes i menesi 80 ir viskas!Tai ka mum kalbet tada??Leliukui bus tik 9 men,o reiks mamytej i darba keliaut.o kur toki mazuti det???I darzeli atiduot,i savaite 100 svaru kainuoja,mes su vyru domejomes,o ir gaila toki mazuti kuris dar tik pradeda viska pazint svetimiem atiduot!! verysad.gif Bet kazkaip reiks suktis,nes kitos iseities nera,o ir kaltint valdzia ar dar kazka,tai yra nesamone,pries veja nepapusi! schmoll.gif O ir emigrantam kaip mum,tik vienas atsakymas,nepatinka,vaziuokit namo biggrin.gif tad manau kad lietuvoj tikrai nera taip blogai,nereikia kelti panikos vistiek kitaip nebus! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiute @ 2010 01 18, 16:37)
Lietuvoje ir taip geros motinystes atostogos!Du metai ir 100% alga!(bent jau taip mano drauge man sake)Anglijoj motinystes atostogu tik metai is kuriu apmokami tik 9 men ir tai fiksuota 120 svaru i savaite ir viskas,plius is valstybes i menesi 80 ir viskas!Tai ka mum kalbet tada??Leliukui bus tik 9 men,o reiks mamytej i darba keliaut.o kur toki mazuti det???I darzeli atiduot,i savaite 100 svaru kainuoja,mes su vyru domejomes,o ir gaila toki mazuti kuris dar tik pradeda viska pazint svetimiem atiduot!! verysad.gif Bet kazkaip reiks suktis,nes kitos iseities nera,o ir kaltint valdzia ar dar kazka,tai yra nesamone,pries veja nepapusi! schmoll.gif O ir emigrantam kaip mum,tik vienas atsakymas,nepatinka,vaziuokit namo biggrin.gif tad manau kad lietuvoj tikrai nera taip blogai,nereikia kelti panikos vistiek kitaip nebus! mirksiukas.gif

as ta ir norejau pasakyti,kad lietuvoje moterys gerai gauna uz vaikus,bet ejoms visvien blogai,as auginu irgi 3 vaikus ir nesiskundziu ,nes man gerai kaip yra.Anksciau pykau, nervinausi, bet pagalvojau kad kiti siukslyne gyvena ne is gero gyvenimo,bet jiems gerai, o as siltai ir sociai gyvenu, tai ko man sukti galva del tu 10 proc, tegu Kubilius pasprinksta prie lovio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meiloote @ 2010 01 15, 19:25)
Ar matete kad jau nuo 2010 sausio yra mokama tik 90 procentu motinystes ismokos. ziauru. kaip taip valdzia daro. cia butinai reikia mitingo. kaip reikia isgyvent su kudikiu?

ar prisijungei prie musu forumo moterytes pykdyti?cia ne agitacinis puslapis blush2.gif
Atsakyti

[quote=ADREV,2010 01 18, 17:50] tegu Kubilius pasprinksta prie lovio mirksiukas.gif

100% pritariu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiute: 18 sausio 2010 - 17:12
o dėl pavydo... koks dar pavydas... pati auginu kelių mėnesių kūdikį... Ir tikrai manau, kad gauti pirmus metus 90 proc, antrus 80 ar kiek... tiksliai net nežinau blush2.gif yra labai ir netgi labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 18, 18:50)
o dėl pavydo... koks dar pavydas... pati auginu kelių mėnesių kūdikį... Ir tikrai manau, kad gauti pirmus metus 90 proc, antrus 80 ar kiek... tiksliai net nežinau blush2.gif yra labai ir netgi labai gerai.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as laiminga irgi ,kad gauname tiek daug procentu savo buvusio atlyginimo. O be to gi vaikucius gimdome del saves, savo seimai. Naturalu, kad planuojant vaikuti paprasciausiai pasiskaiciuoji ar sugebesi ji islaikyti. Augant vaikui jo poreikiai tik dides. Isgyveno zmones anksciau, isgyvensim ir dabar. Maziau to pykcio ir keiksnojimo. Daug zmoniu dabar vargsta, man ir pensininku gaila, kur paskutinius centus skaiciuoja.
P.S. Negrazu linketi kazkam blogo ('lai Kubilius paspringsta prie lovio'), kad su kaupu tie palinkejimai negryztu.
Atsakyti
QUOTE(pievu-gele @ 2010 01 18, 20:23)
O as laiminga irgi ,kad gauname tiek daug procentu savo buvusio atlyginimo. O be to gi vaikucius gimdome del saves, savo seimai. Naturalu, kad planuojant vaikuti paprasciausiai pasiskaiciuoji ar sugebesi ji islaikyti. Augant vaikui jo poreikiai tik dides. Isgyveno zmones anksciau, isgyvensim ir dabar. Maziau to pykcio ir keiksnojimo. Daug zmoniu dabar vargsta, man ir pensininku gaila, kur paskutinius centus skaiciuoja.
P.S. Negrazu linketi kazkam blogo ('lai Kubilius paspringsta prie lovio'), kad su kaupu tie palinkejimai negryztu.

Pritariu 4u.gif drinks_cheers.gif
Reikia galvoti kai vaikus darai ar galesi juos islaikyti, negalima pasikliauti vien valstybes pagalba. As manau kad vyras turi galvoti ka gales duoti kudikiui, kai ji daro, ar gales ji islaikyti. thumbup.gif O mamos pinigeliai tik kaip priedas prie to. Vaiko noreti vienas dalykas, o ji isauginti jau kitas thumbup.gif
O sunkiu laiku ateina ne tik zmogui, bet ir valstybiai.
Atsakyti
[quote=Kristiute,2010 01 18, 16:37]
Lietuvoje ir taip geros motinystes atostogos!Du metai ir 100% alga!(bent jau taip mano drauge man sake)Anglijoj motinystes atostogu tik metai is kuriu apmokami tik 9 men ir tai fiksuota 120 svaru i savaite ir viskas,plius is valstybes i menesi 80 ir viskas!
Nesamone nr 1. Niekas pas mus nemoka 100% du metus. Apie ka si tema beje ir yra smile.gif
Nesamone nr 2. I savaite TIK 120 svaru??? Per menesi 480 svaru + 80 svaru = 560 svaru per menesi. Kuri is musu gali psigitrti cia LT gaunanti tokias ismokas?? Paversk litais.. Ir nesamone,kad negrizus i darba mam nebegauna daugiau jokiu pinigeliu is valstybes. Dar viena svarbi pastaba, cia net ir noredamas, tu neturi kur grizt. Pazekim i bedarbyste. Ten mamos yra skatinamos dirbt. Aisku, 9men lelius yra labai maziukas, bet... Kiek zinau yra daug istaigu, kur mamos maziukus gali palikt. Nors aisku nesinori. Bet faktas, kad ten soc garantijos tikrai geresnes. Simtai mano draugiu gyvena ten, augina leliukus ir net kalbu nera, kad grizt i darba. Jos ten gauna normalias ismokas, isgyvena ir net negalvoja apie grizima cia, nes va cia taip nei 9men nei 2metu vaikiuko nera kur det, dirbt nera kur, o pinigeliu negauni jokiu uz nieka...
Atsakyti
QUOTE(meiloote @ 2010 01 15, 18:25)
Ar matete kad jau nuo 2010 sausio yra mokama tik 90 procentu motinystes ismokos. ziauru. kaip taip valdzia daro. cia butinai reikia mitingo. kaip reikia isgyvent su kudikiu?

netiesa, neklaidinkite mirksiukas.gif pasiskaitykite tam skirtose temose.
Atsakyti