Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

QUOTE(ozkyte30 @ 2010 08 11, 17:09)
turiu mintyje,kad as jau kovo menesi pasigimdziusi ir motinystes(tevystes)pasalpa gaunu 100 proc., bet nuo liepos 1 dienos man ja sumazins 10 proc. t.y. iki 90 proc.
doh.gif  verysad.gif



Sveikos, mamytes,
taip taip, ir as vakar buvau sodroj - mazina "stoga" iki 4*1170=4680lt. Ir mazina pasalpas visoms, pirmus metus -10%, (t.y. 90%)ir antrus -25%(t.y, 75%). O jei Jusu ismokos iki siol buvo daugiau nei dabartinis naujasis "stogas", tai pirmus metus auginancios leliukus, -10% nuo "stogo" - 4680*0,90 =4212 lt, o antrus metus auginancios -25% nuo "stogo" - 4680*0,75= 3510lt. Na ir nuo siu skaiciuku atskaiciuokime mokescius, tada gausime mums priklausancias ismokas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Koksik @ 2010 07 15, 09:39)
na jeigu tikėti socministerija, tai ne bigsmile.gif


Taigi tam tinklapį kur nurodėte aiškiai parašyta, jog po 2010 liepos 1d. pašalpos bus perskaičiuotos....
Atsakyti
ne uz kalnu gausim ir tiksliai zinosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donati @ 2010 08 12, 14:28)
ne uz kalnu gausim ir tiksliai zinosim smile.gif

tai nereikia gaut, galima sodroje paziuret per banka, jau savaite kaip apskaiciuota.deja, bet sumazinta..realiai i rankas nesigauna 10procentu maziau, tik ant popieriaus. 4u.gif
Atsakyti
nereikia laukti kol gausime. Per EGAS galima pasižiūrėti kiek priskaičiuota už liepą. O priskaičiuota visais 10 proc. mažiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkyte30 @ 2010 08 02, 13:21)
Mano drauge dirba sodroje,tai sake,kad visom be isimties ir atbuline data pasapa bus mazinama 10 proc. verysad.gif pyktis ima tai nemoku apsakyti schmoll.gif 10 metu dirbau,mokescius mokejau,ne karto i ligonine nesikreipiau,dantis privaciai gydziau,okai tik nestumo metu rprireike nedarbingumo lapelio,tai papuoliau ant to krizinio laikotarpio ka iuz 4 dienas nemokama buvo ar kazkas panasaus doh.gif  doh.gif ir vaiko pinigeliai man neprikalauso, verysad.gif  ir pasalpa sumazinta nu vienu zodziu



drinks_cheers.gif va del sito ziauriai pikta. Galejau pasirinkti, ar normaliai ant popieriaus rodyti alga,ar per autorine dali pervedineti. Pasirinkau moketi mokescius,gavau 1500 Lt maziau. Va, galvojau, liga ar nestumas, garantija bus - pasirodo,klydau. Valstybe nesilaiko savo isipareigojimu.
Atsakyti
QUOTE(kristinazvin @ 2010 08 12, 16:22)
nereikia laukti kol gausime. Per EGAS galima pasižiūrėti kiek priskaičiuota už liepą. O priskaičiuota visais 10 proc. mažiau verysad.gif

As ir jau tikrinau per EGAS tai man 900lt maziau gaunasi su visais tais sumazinimais doh.gif . Kai nuvariau i sodra aiskintis kaip cia uz abu pametinukus gausiu tik viena suma jie pasake uz viena vaika paskaiciuota uz kita dar ne. doh.gif idomi ten ju darbo sistema ziuresiu kiek bus pervesta.
Atsakyti
aha, tikrai idomiai skaiciuoja, per kelis kartus...
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
..pervede 400 Lt maziau.. verysad.gif Man tai didziuliai pinigai.. Idomu, kiek realu laimeti byla pries valstybe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2010 08 14, 03:15)
..pervede 400 Lt maziau.. verysad.gif Man tai didziuliai pinigai.. Idomu, kiek realu laimeti byla pries valstybe?  g.gif


blink.gif nu tikrai pinigai unsure.gif as tai jau seniai ant tos valsybes padejau stora taska doh.gif jokia nauda unsure.gif labai skaudu bet tiesa


QUOTE(ceburaska28 @ 2010 08 12, 15:59)
As ir jau tikrinau per EGAS tai man 900lt maziau gaunasi su visais tais sumazinimais doh.gif . Kai nuvariau i sodra aiskintis kaip cia uz abu pametinukus gausiu tik viena suma jie pasake uz viena vaika paskaiciuota uz kita dar ne. doh.gif idomi ten ju darbo sistema ziuresiu kiek bus pervesta.


blink.gif labai daug jums cia sumazino blink.gif 900 lt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurga @ 2010 08 12, 08:22)
Sveikos, mamytes,
  taip taip, ir as vakar buvau sodroj - mazina "stoga" iki 4*1170=4680lt. Ir mazina pasalpas visoms, pirmus metus -10%, (t.y. 90%)ir  antrus -25%(t.y, 75%). O jei Jusu ismokos iki siol buvo daugiau nei dabartinis naujasis "stogas", tai pirmus metus auginancios leliukus, -10% nuo "stogo" - 4680*0,90 =4212 lt, o antrus metus auginancios -25% nuo "stogo" - 4680*0,75= 3510lt. Na ir nuo siu skaiciuku atskaiciuokime mokescius, tada gausime mums priklausancias ismokas  4u.gif

o kas gaudavo minimuma gal nemazino?
Atsakyti