Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

QUOTE((ieva) @ 2010 01 16, 12:57)
tai nesupratau, kita menesi gausim nesumazintas, normalias ismokas?  g.gif


pati geriau paieskojus radau tai ikelsiu kad nesikartotu


http://www.supermama...;#entry33867146
Atsakyti
QUOTE((ieva) @ 2010 01 16, 11:57)
tai nesupratau, kita menesi gausim nesumazintas, normalias ismokas?  g.gif

kitą mėnesį bus 10 proc mažesnės
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2010 01 16, 14:07)
kitą mėnesį bus 10 proc mažesnės

Nebus, nuo liepos mažinamos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurmila @ 2010 01 16, 15:36)
Nebus, nuo liepos mažinamos  tongue.gif

ai, tiksliai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ot pradžiuginai user posted image
Atsakyti
va va ir as kazkaip pastebejau kad mazesne ismoka uz gruodi blink.gif
ir nelabai supratau dar, bet pasirodo stai kaip schmoll.gif
nu ka kaupt reikia dukros panaudoti pampersai ir vest reiks prie seimo unsure.gif
arba pastu nusiust
Atsakyti
QUOTE((ieva) @ 2010 01 16, 12:57)
tai nesupratau, kita menesi gausim nesumazintas, normalias ismokas?  g.gif

Mano supratimu kita menesi gausime normalias ismokas 4u.gif . Beje gal kuri tiksliai zinote ar nuo siu metu liepos men.uz antrus metus, mamos jau dabar esancios vaiko auginimo atostogose, gaus 85% ar 75% nuo ismokos?
Atsakyti
NEPANIKUOJAT!!!

NIEKS DAR NIEKO NESUMAŽINO


Jei vis dėlto neperskaitėt visko, tai pakartosiu - viskas čia gerai, tiesiog nepritaikytas NPD ir PNPD - deklaruosit pajamas VMI ir atgausit, kiek dabar Sodra nedamokėjo.




QUOTE(Fėja* @ 2010 01 16, 11:27)
Čia nesumažintos pašalpos, čia dėl to, kad jie neatskaičiavo NPD ir PNPD, o nuskaičiavo 21 proc nuo visos sumos. Tą skirtumą visos atgausit deklaravę pajamas. Tik kuo mažesne pašalpa, tuo daugiau nusiskaičiuoja. Čia dėl to, kad sausi gaunam už gruodi ir jie negali du kartus taikyti tų dydžių (tik 12 kartu per metus). (čia ne mano mintys, čia pasakymas vienos protingos mamos. Mano vyras sakė-tikra tiesa.. taigis, tikiu, kad atgausim deklaravusios 4u.gif )



QUOTE((ieva) @ 2010 01 16, 12:17)
pati geriau paieskojus radau tai ikelsiu kad nesikartotu
http://www.supermama...;#entry33867146
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wowerike: 17 sausio 2010 - 15:30
ZINOT, man juokas ima is jusu paniku, jus ka vyru neturite ir nubednesite negavusios tu 10 proc.?kai auginau pirmuosius vaikus, tai mokejo tik 6 men ,ir taip 70 proc. o dabar moka du metus ir vel jums negerai g.gif .mano sesuo gyvena vokietijoje jau 25 metus, tai ten tokiu ismoku ar dekretiniu is vis nera, net nustebo kai pasakiai, kad mums sumazins ismokas, (ji dirba socialiniame)del manes tegu mazina ,nes as ir taip tik 700 tegaunu, jei numazins 70 tai tikrai nenemirsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2010 01 17, 18:52)
ZINOT, man juokas ima is jusu paniku, jus ka vyru neturite ir nubednesite negavusios tu 10 proc.?kai auginau pirmuosius vaikus, tai mokejo tik 6 men ,ir taip 70 proc. o dabar moka du metus ir vel jums negerai g.gif .mano sesuo gyvena vokietijoje jau 25 metus, tai ten tokiu ismoku ar dekretiniu is vis nera, net nustebo kai pasakiai, kad mums sumazins ismokas, (ji dirba socialiniame)del manes tegu mazina ,nes as ir taip tik 700 tegaunu, jei numazins 70 tai tikrai nenemirsiu biggrin.gif

Atsakyti

As labai noreciau paklausti ar ten vokietijoje nenustemba kai suzino kiek mes mokame uz elektra , uz visas kitas paslaugas ir koks yra vidutinis musu atlyginimas ? schmoll.gif Manau tada juokas neimtu ir tie keli litai kai kurioms seimoms yra labai sverbus . Ir jai jau taip greziojates atgal ir sakote kad anksciau buvo sunku auginti vaikus nes valstybe nieko nemokejo , tai nepamirskite , kad anksciau nebuvo tokios bedarbystes , valstybe DUODAVO gyvenama plota , ir mokesciai nebuvo tokie kokie yra siandien ........................ Nes siandien daugelis seimu pasieme paskolas ir jiem tie 70 prarastu litu juoko nekele g.gif
Atsakyti
QUOTE(joaniutka @ 2010 01 17, 19:51)
As labai noreciau paklausti ar ten vokietijoje nenustemba kai suzino kiek mes mokame uz elektra , uz visas kitas paslaugas  ir koks yra vidutinis musu atlyginimas ?  schmoll.gif  Manau tada juokas neimtu ir tie keli litai kai kurioms seimoms yra labai sverbus . Ir jai jau taip greziojates atgal ir sakote kad anksciau buvo sunku auginti vaikus nes valstybe nieko nemokejo , tai nepamirskite , kad anksciau nebuvo tokios bedarbystes , valstybe  DUODAVO gyvenama plota  , ir mokesciai nebuvo tokie kokie yra siandien ........................ Nes siandien daugelis seimu pasieme paskolas  ir jiem tie 70 prarastu litu juoko nekele  g.gif



100 proc. sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(joaniutka @ 2010 01 17, 18:51)
As labai noreciau paklausti ar ten vokietijoje nenustemba kai suzino kiek mes mokame uz elektra , uz visas kitas paslaugas  ir koks yra vidutinis musu atlyginimas ?  schmoll.gif  Manau tada juokas neimtu ir tie keli litai kai kurioms seimoms yra labai sverbus . Ir jai jau taip greziojates atgal ir sakote kad anksciau buvo sunku auginti vaikus nes valstybe nieko nemokejo , tai nepamirskite , kad anksciau nebuvo tokios bedarbystes , valstybe  DUODAVO gyvenama plota  , ir mokesciai nebuvo tokie kokie yra siandien ........................ Nes siandien daugelis seimu pasieme paskolas  ir jiem tie 70 prarastu litu juoko nekele  g.gif

aš prieš 4 metus gavau 75 procentus vienerius metus. Ir nebuvo jokių priekaištų valdžiai-negirdėjau tikrai.... augindma vaiką irgi SM buvau prisiregistravusi, niekas iš bendraamžių mamų nekalbėjo, kad maža, kad blogai... buvo kaip buvo ir viskas...

bet dabar tai aišku, padarytų kaip buvo tai ojei ojei, kas darytųsi....
ir tikrai niekas prieš 4 metus mums nieko nedavė ir gyvenom, sukomės....ir net minčių nebuvo apie tai, kad valdžia galėtų duot pinigų daugiau...prailginti laiką, ir pinigėlių...
Atsakyti