Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažintos motinystės išmokos

Ar matete kad jau nuo 2010 sausio yra mokama tik 90 procentu motinystes ismokos. ziauru. kaip taip valdzia daro. cia butinai reikia mitingo. kaip reikia isgyvent su kudikiu?
Atsakyti
tik 90?
o kiek mokejo pries gerus 3 metus? o pries 10? ir kazkaip isgyveno seimos..
Atsakyti
Keista.. As ismoka uz sausi, gausiu tik vasari. Man atrodo, kad pasiklydot tarp skaiciuku. Ir temai vieta "socialiniuose labirintuose"...
Atsakyti
Išmokos nesumažintos, ne taip NPD apskaičiuotas. Neišmokėtą dalį bus galima susigrąžinti deklaravus pajamas mirksiukas.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=red][B]
Jeigu sedesime ir galvosime kad kadaise buvo dar blogiau tai mus isvis uzspaus.. MAMOS EINAM MITINGUOTI PRIE SEIMO, NES DAR VIENO SUMAZINIMO NEREIKIA KEST!!!!Ar sedesime ir lauksime geresniu laiku???? TO NEBUS! Reikia eit ir uzmetyt juos panaudotais pampersais.Kas su manim???
Atsakyti
tikrai...sausi gavau mazesne ismoka blink.gif
Atsakyti
siaubas as ir kazkur 100 lt maziau gavau verysad.gif kaip as suprantu tai cia moka uz gruodzio men., uz sausi gausim vasario men. ar ne? blink.gif
Atsakyti
Nu nieko su, reikia ir man pasiskaiciuoti.. buvau jau tokia rami kad nemazins.. ax.gif per anksti apsidziaugiau matyt doh.gif
Atsakyti
sodros pinigus mažins tik šį mėn, jas galima bus susirgąžinti kitais metais, deklaravimo metu 4u.gif taip buvo ir pernai
Atsakyti
Nesupratau... Juk nuo liepos zadejo.. Kaip cia taip greitai apsigalvojo?? Nesuprantu..
Atsakyti
Čia nesumažintos pašalpos, čia dėl to, kad jie neatskaičiavo NPD ir PNPD, o nuskaičiavo 21 proc nuo visos sumos. Tą skirtumą visos atgausit deklaravę pajamas. Tik kuo mažesne pašalpa, tuo daugiau nusiskaičiuoja. Čia dėl to, kad sausi gaunam už gruodi ir jie negali du kartus taikyti tų dydžių (tik 12 kartu per metus). (čia ne mano mintys, čia pasakymas vienos protingos mamos. Mano vyras sakė-tikra tiesa.. taigis, tikiu, kad atgausim deklaravusios 4u.gif )
Atsakyti
tai nesupratau, kita menesi gausim nesumazintas, normalias ismokas? g.gif
Atsakyti