Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai/valgiaraštis nėštukėms

QUOTE(Isimylejus @ 2011 01 31, 23:11)
As irgi vska valgau, tik privengiu surio su pelesiu (stiltono), nors megau ji be galo ypac su saldziu vynu rolleyes.gif  dabar kenteti turiu..
Dar pastebejau, kad jei perskaitau, kad negaliu to ir to valgyt, ir netycia pamatau ta maista tai kaip tik toks velnias pradeda kirbet , kad valgyk ir gerk, ir pamatysi ar kas bus! nezinau del ko taip g.gif  Anadien pamaciau Feta suri, jo irgi reikia vengti, tai tycia apsibarsciau viskas salotas juo.. blush2.gif



bet kad cia suvalgysi karta per savaite ar dvi tai nemanau kad iskarto ims ir kenks,as darbe fetos vakar smaguriavau ax.gif blush2.gif ,seip suris ne pelesinis yra gerai thumbup.gif ,o beto vakar kai velnias kolos uzsimaniau,nu nebegaliu galvoju numirsiu,nusipirkau skarbonkyte net akyse prasviesejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar pas daktarę buvau, sako- valgai viską? Sakau- Viską. Sako-Tai nenorėčiau,kad valgyt chalvos, mandarinų,apelsinų,riešutų,nes vaiką paskui gali alergizuoti. Stovėjau linksėjau ir galvojau,kad visko ką išvardino atrodo kilogramais prisivalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 02 01, 10:35)
Vakar pas daktarę buvau, sako- valgai viską? Sakau- Viską. Sako-Tai nenorėčiau,kad valgyt chalvos, mandarinų,apelsinų,riešutų,nes vaiką paskui gali alergizuoti. Stovėjau linksėjau ir galvojau,kad visko ką išvardino atrodo kilogramais prisivalgiau biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif as irgi, jau riesutai ir mandarinai... vajei, negaliu be ju.. ir dar tas sokoladas pieniskas....mamammia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 02 01, 12:35)
Vakar pas daktarę buvau, sako- valgai viską? Sakau- Viską. Sako-Tai nenorėčiau,kad valgyt chalvos, mandarinų,apelsinų,riešutų,nes vaiką paskui gali alergizuoti. Stovėjau linksėjau ir galvojau,kad visko ką išvardino atrodo kilogramais prisivalgiau biggrin.gif

lotuliukas.gif
Gerai cia parasei thumbup.gif
Tik ka daryti, jei is valgiarascia visikai atsisakiau zuvies ir vartoju mazai mesos?
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2011 02 03, 14:14)
lotuliukas.gif
Gerai cia parasei  thumbup.gif
Tik ka daryti, jei is valgiarascia visikai atsisakiau zuvies ir  vartoju mazai mesos?

Žuvį aš irgi tik viena kart valgiau, per šventes biggrin.gif Bet va mėsytės, tai labai reikia. Tai jau kai valgai mėsytę,valgyk tą kurios labiausiai reikia,tai jautieną ir kalakutieną. Bent man taip liepė valgyt. smile.gif
Atsakyti
Tai va dar radau knygutę seną R. Šemetos. Kelias į motinystę. Šiaip labai gerų patarimų yra ir dar naudingi patarimai mitybos:
-Trys obuoliai per dieną padės išvengti vidurių užkietėjimo
- Jeigu yra polinkis patinimams naudokite abrikosus,žemuoges,arbūzus,mėlynes.
- Žiemos metu naudingi kompotai iš užšaldytų arba džiovintų vaisių.
- Žiemos metu pagrindiniai vitamino c šaltiniai: rauginti kopūstai, citrinos , erškėtrožes, medus, spanguolės, džiovinti žalumynai.
- Venkite konditerijos gaminių iš aukščiausios rūšies miltų.
- morkų ir burokų sultys santykių (2:1) palankiai veikia būsimo vaiko dantų ir kaulų formavimasi.
- Venkite konservų, sūdytų,rūkytų produktų, aštrių prieskonių ir kepto maisto.
- Valgykite dažnai bet po truputi
- Juodųjų serbentų sultys sumažiną persileidimų, priešlaikinio gimdymo galimybę, skatina pieno gamybą. Žiema gerkite džiovintų serbentų arbatas.
- Morkų ir burokų lapai skatina pieno gamybą.
- Jei prasidėjus nėštumui kankina pykinimas padeda mėtų nuoviras su medumi ir citrinų sultimis
- Negalima nuolat ir daug vartoti kavos, arbatos, druskos, mineralinio vandens

Paskutines šešias savaites gerkite miško aviečių lapų arbatą (2 valgm. šaukštai lapų - 0,5l. vandens)
Atsakyti
na iki nestumo visalaika buvau mesaede biggrin.gif ,plius nevartodavau miltiniu patiekalu. dabar tapau beveik vegetare ir galiu gyventi vien duona ir bandelem verysad.gif nera gerai reikes keisti mityba
Atsakyti
Ka parase Elee, tai irgi daug kur esu skaiciusi panasiai.

Kaip ir visur sakoma, kad reikia stengtis valgyti kuo daugiau darzoviu ir vaisiu, reikia ir mesos ir zuvies (ten kai kuriu rusiu nepataria)

Nepataria valgyti pelesinio, brie, feta surio, o visi kiti suriai, kietieji, grudeta varske tinka, nes jie ten kazkaip kitaip apdoroti.

Del riesutu, kiek skaiciau, tai raso atsargiai tik su zemes del alergijos, kitus berods galima.

Taip pat negalima pervirsyti vitamino A.

Ai, dar zaliu ar puszaliu kiausiniu. Ir mesa turi buti gerai isvirta. Siulo riboti kepta maista.

Zinoma, neperlenkti lazdos su suriais, saldumynais, riebiais gaminiais.

As stengiuosi valgyti ivairu maista. Ir man kazkaip norisi vis kazko kito ir kito.
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti mamyciu, ar besilaukdamos valgete namu gamybos rukytus kindziukus, desrytes, lasinius ?
Gyvenu uzsienyje, tai cia su savo paranojom man irgi baigia paranoja ivaryti. Cia viskas tik vytinta ir desrytes ir kumpiai, tai nesciosioms tipo uzdrausta del toksimoplazmozes. Na gerai, susitaikiau su tuo kad negalima. Ale kai grisiu i Lietuva ir tetis savo gamybos lasiniu papjaustys ar kindziuka, tai ka daryt? Vien pagalvojus apie juos seile tysta. O vyras tai kims uz visus tris kaip visada. verysad.gif
Dar uosviene medike idave kazkokio medicininio skyscio vaisiams ir darzovems dezinfekuot. Gerai kad su situo mano vyras sutiko kad cia nesamone ir skysti paemem, ale nieko nedezinfekuojam ax.gif Idomu pati kaip ji viska dezinfekavo pries 30 metu kai laukesi.
Atsakyti
QUOTE(Coneja @ 2011 05 27, 11:47)
Sveikos, norejau paklausti mamyciu, ar besilaukdamos valgete namu gamybos rukytus kindziukus, desrytes, lasinius ?
Gyvenu uzsienyje, tai cia su savo paranojom man irgi baigia paranoja ivaryti. Cia viskas tik vytinta ir desrytes ir kumpiai, tai nesciosioms tipo uzdrausta del toksimoplazmozes. Na gerai, susitaikiau su tuo kad negalima.  Ale kai grisiu i Lietuva ir tetis savo gamybos lasiniu papjaustys ar kindziuka, tai ka daryt? Vien pagalvojus apie juos seile tysta. O vyras tai kims uz visus tris kaip visada.  verysad.gif



As tai kertu naminius rukytus lasinikus ir kumpelius be jokiu stabdziu. Ir per pirma nestuma taip dariau, nieko tame blogo nematau, ypac jei kokybiskas, paciu gasigamintas produktas thumbup.gif
Atsakyti
jungiuos ir as i jusu buri - siuo metu mane traukia mesiski cepelinai blush2.gif nu negaliu be ju isgyventi nei dienos, dar ir raugintu kopustu sriuba... ax.gif i saldumynus ziureti negaliu unsure.gif

perskaiciau ir priminiau - labai noriu naminio kumpio ir lasiniu, kur tokiu gauti gyvenant Vilniuje? Baisu pirkti turguje, o gal kas turit pazystama ukininka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 27 gegužės 2011 - 11:27
oj....... rauginti kopustai......... nam nam nam......... Gaila cia nera, o tai tiksliai koki gera bliuda ikalciau biggrin.gif
O tie kaimishki lasinukai tai man net geresni uz parduotuves mes atrodo kur bala zin is kokiu lenkishku kiauliu pagaminta.
Atsakyti