Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai/valgiaraštis nėštukėms

paskaiciau, kad keptu bulviu negalima, o as be ju negaliu doh.gif
galeciau ryta pietu vakare jas valgyti..
tokias sausutes, be riebaliuku, traskias.. mmm...
nesenai valgiau, bet vel noriu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zylezy @ 2010 10 10, 22:26)
paskaiciau, kad keptu bulviu negalima, o as be ju negaliu  doh.gif
galeciau ryta pietu vakare jas valgyti..
tokias sausutes, be riebaliuku, traskias.. mmm...
nesenai valgiau, bet vel noriu.. doh.gif


As tai ir valgau kasdien, issiverdu bulves su lupyna, tada nulupu, supjaustau ir pasikepinu aliejuje. Mmmmmm bigsmile.gif Dar kartais greito maisto restorane nusiperku bulvyciu ax.gif

Kai paskaiciau ta sarasa, ko negalima, tai man atrodo, neisgyvenciau su tokiu skurdziu meniu. Neisivaizduoju, kaip galima tik 4-5 saukstus makaronu suvalgyti, man pilnos lekstes reikia ax.gif Vynuoges kasdien valgau, nesuprantu, kodel ju negalima g.gif Saldumynu siomis dienomis labai norisi, tai tik sokolada stengiuosi kiek riboti, nes alergenas. Gazuotais gerimais pasimegauju. Surius valgau. Ir dar daugybe dalyku, kuriuos rekomenduojama vengti smile.gif

As suprantu, kad kai kuriu dalyku reikia nepadauginti, taip pat kad kai kurios moterys turi problemu su svoriu ar sveikata, bet daugumai, manau, nereikia per daug sukti galvos del visu galima/negalima smile.gif
Atsakyti
na ir as pasireiksiu siuo klausimu.. bigsmile.gif nezinau, ar jums taip yra ar ne, bet man dar tik pati nestumo pradzia ir mane kankina amzinas badas.... doh.gif blush2.gif g.gif valgau valgau valgau ir dar noriu...visokiu keistenybiu..tai blyneliai, tai agurkeliai, po to kondensuotas pienas ir taip ne galo be krasto... doh.gif zinau,kad reikia prisiziuret, bet taip sunku, kai norisi visiskai visko ir daug...ar jums taip buvo?
Atsakyti
O ko jūs taip jautriai reaguojat į tą įdėtą sąrašą? Juk įdėjusioji rašė, kad pas ją yra problemos dėl nėščiųjų diabeto, tai visoms kitoms tokios dietos tikrai nereikia laikytis, man rodos. Nu nebent visos nėščiosios turi padidintą riziką susirgti tuo diabetu g.gif
Atsakyti
Radau neblogu straipsniu apie mityba nestumo metu:
I dalis
II dalis
III dalis
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 10, 21:17)
Kai paskaiciau ta sarasa, ko negalima, tai man atrodo, neisgyvenciau su tokiu skurdziu meniu. Neisivaizduoju, kaip galima tik 4-5 saukstus makaronu suvalgyti, man pilnos lekstes reikia ax.gif Vynuoges kasdien valgau, nesuprantu, kodel ju negalima g.gif Saldumynu siomis dienomis labai norisi, tai tik sokolada stengiuosi kiek riboti, nes alergenas. Gazuotais gerimais pasimegauju. Surius valgau. Ir dar daugybe dalyku, kuriuos rekomenduojama vengti smile.gif

Cukrų labai kelia vynuogės kraujyje,o ir mažiukui labai svoris auga nuo to,milžinuką dar užsiauginsi wub.gif
Atsakyti
Pirmą nėštumą negalėjau gerti kavos, valgyti riebaus maisto (dėl pasikeitusio skonio). O daugiau valgiau kaip tik išrankų maistą: sūdytą lašišą, bulvių kukulius, grūdėtą varškę, alyvuoges, avokado. Labai įdomu man pačiai, kad esu obuolinė, o per nėštumus nenoriu nei obuolių, nei vynuogių, nei bananų.
Bet gimė sveikutėlė dukrytė thumbup.gif , kuri labai mėgsta: avokadą, alyvuoges, grūdėtą varškę ir lašišą lotuliukas.gif .
Dabar vėl galiu valgyt tik bulvinius patiekalus, avokadą ir t.t..
Jei yra problemų su antsvoriu ir diabetu, manau, kad reikia prisižiūrėt ir stengtis vengti ypač kenksmingo maisto bei gėrimų.
Aš tai džiaugiuosi, kad iš vis dar yra produktų, ką galiu valgyt, nes kitaip pykina baisiai ir nevirškina skrandis.
Negėriau nei prieš nestuke.gif pieno, ir dabar negeriu, nei jogurtų nevalgau, na ir kas, kad sveika. Man nepriima organizmas blink.gif .
Linkiu visoms būti sveikoms, išnešioti ir pagimdyti sveikus kleckiukus, o toliau eisis savaime thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 02 13, 00:42)
jei kam idomu, radau receptuka hemoglobino kiekiui kraujyje pakelt  thumbup.gif  essen.gif

reikia:
1 burokelio
1 morkos (dideles)
trupucio druskos
grietines

burokeli ir morka (nevirtus) sutarkuoti, padruskinti, pagardinti grietine ir skaniai suvalgyti  laugh.gif

o kaip ta ideja, kad nesciajai negalima su vitaminu A padauginti, todel nepatartina valgyti kepeneliu, morku?
Papildyta:
QUOTE(Teta Anna @ 2010 12 06, 00:45)
Pirmą nėštumą negalėjau gerti kavos, valgyti riebaus maisto (dėl pasikeitusio skonio). O daugiau valgiau kaip  tik išrankų maistą: sūdytą lašišą, bulvių kukulius, grūdėtą varškę, alyvuoges, avokado. Labai įdomu man pačiai, kad esu obuolinė, o per nėštumus nenoriu nei obuolių, nei vynuogių, nei bananų.
Bet gimė sveikutėlė dukrytė  thumbup.gif , kuri labai mėgsta: avokadą, alyvuoges, grūdėtą varškę ir lašišą  lotuliukas.gif .
Dabar vėl galiu valgyt tik bulvinius patiekalus, avokadą ir t.t..
Jei yra problemų su antsvoriu ir diabetu, manau, kad reikia prisižiūrėt ir stengtis vengti ypač kenksmingo maisto bei gėrimų.
Aš tai džiaugiuosi, kad iš vis dar yra produktų, ką galiu valgyt, nes kitaip pykina baisiai ir nevirškina skrandis.
Negėriau nei prieš  nestuke.gif  pieno, ir dabar negeriu, nei jogurtų nevalgau, na ir kas, kad sveika. Man nepriima organizmas  blink.gif .
Linkiu visoms būti sveikoms, išnešioti ir pagimdyti sveikus kleckiukus, o toliau eisis savaime  thumbup.gif .

zalios lasisos taip pat nepatartina valgyti... (tik termiskai apdorota, bet tikrai ne zalia...), nes joje yra ivairiu bakteriju, kurios gali pakenkti kudykiui...
Atsakyti
as labai megau virtu burokeliu salotas su obuoliais paruostas ziemai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dansu dansu @ 2010 12 04, 09:23)
Radau neblogu straipsniu apie mityba nestumo metu:
I dalis
II dalis
III dalis

drinks_cheers.gif skaiciau ir as, neblogi !
Atsakyti
as irgi valgau viska ir nesuku galvos, tik zinoma apmazinau gazuotu gerimu,cipsu -zodziu tokio maisto kur ir ne nesciom nera sveika;]o visa kita kapoju ir vargo nematau:D
Atsakyti
As irgi vska valgau, tik privengiu surio su pelesiu (stiltono), nors megau ji be galo ypac su saldziu vynu rolleyes.gif dabar kenteti turiu..
Dar pastebejau, kad jei perskaitau, kad negaliu to ir to valgyt, ir netycia pamatau ta maista tai kaip tik toks velnias pradeda kirbet , kad valgyk ir gerk, ir pamatysi ar kas bus! nezinau del ko taip g.gif Anadien pamaciau Feta suri, jo irgi reikia vengti, tai tycia apsibarsciau viskas salotas juo.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isimylejus: 31 sausio 2011 - 21:12