Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai/valgiaraštis nėštukėms

O kokias arbateles geriat?Vis labiau noriu ne pirktiniu, o naturaliu - metu, melisu, avieciu, kieciu, aroniju...Kazin ar galima?Negeriu ciobreliu ir liepu, nes skyscius varo, tai kaip darot jus, ka geriat?
Valgau tai daug daugiau negu pirma nestuma, bet svoris dar neauga.Pirma karta priaugau isviso apie 8-10 kg.Iskart po gimdymo 5 nukrito, tad del likusiu nepergyvenu.
Atsakyti
sveikutės
Arbatėles geriu žolines,pati vasarą prisirinkau o ir anyta pasirūpino,kad pakankamai turėčiau įvairių,tad arbatėlių visa spintelė,kavą kartais geriu 3 viename,kurios prieš nėštumą net nemaniau gerti ,gėriau ti juodą pupelių bet prieš kalėdas išgėrus kavos sustojo skrandis,atsikankinau juodai,tai nuo tos dienos negaliu net pažsiūrėti į juodą kavą,taip pat į dešreles būtent tarybines,šeip tai traukia nesveikas maistas,kibinai,čeburėkia,bulviniai patiekalai,kurių prieš nėštumą taip pat nevartojau,labai mėgau krevetes ir žuvį,kuriuos dabar užuodus bloga darosi.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2010 02 21, 10:58)
O kokias arbateles geriat?Vis labiau noriu ne pirktiniu, o naturaliu - metu, melisu, avieciu, kieciu, aroniju...Kazin ar galima?Negeriu ciobreliu ir liepu, nes skyscius varo, tai kaip darot jus, ka geriat?
Valgau tai daug daugiau negu pirma nestuma, bet svoris dar neauga.Pirma karta priaugau isviso apie 8-10 kg.Iskart po gimdymo 5 nukrito, tad del likusiu nepergyvenu.



del avieciu - kazkur skaiciau, kad nepatartina gerti avieciu lapu arbatos, nes skatina persileidima, geriau pries geriant internete info paieskot arba su gydytoja pasitart 4u.gif
Atsakyti
o as valgau praktiskai viska ka noriu aisku vengiu visokiu s... prigrustu produktu bet kad be ju kanors rast praktiskai neimanoma
Atsakyti
QUOTE(indriuska @ 2010 02 22, 00:13)
o as valgau praktiskai viska ka noriu aisku vengiu visokiu s... prigrustu produktu bet kad be ju kanors rast praktiskai neimanoma

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(indriuska @ 2010 02 21, 21:13)
o as valgau praktiskai viska ka noriu aisku vengiu visokiu s... prigrustu produktu bet kad be ju kanors rast praktiskai neimanoma

Va tai mane labiausiai ir neramina g.gif Dar būtų rudens metas, tai šiek tiek ramiau būtų, nes galima ir vaisių, ir daržovių šviežių gauti, o dabar.. doh.gif
Aš dar stengiuosi žuvies nors porą kartų per savaitę suvalgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 02 22, 13:47)
Va tai mane labiausiai ir neramina  g.gif Dar būtų rudens metas, tai šiek tiek ramiau būtų, nes galima ir vaisių, ir daržovių šviežių gauti, o dabar..  doh.gif

tai gal dar yra pas mociutes kur uzsilikusiu obuoliuku, morkyciu, burokiuku ir kopusciuku ? mirksiukas.gif man tai uosviene nepagaili - pilnus kibirus prikrauna darzoviu. ir saldytu naminiu broileriu rysuliuka viena kita ideda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 02 22, 14:19)
tai gal dar yra pas mociutes kur uzsilikusiu obuoliuku, morkyciu, burokiuku ir kopusciuku ?  mirksiukas.gif  man tai uosviene nepagaili - pilnus kibirus prikrauna darzoviu. ir saldytu naminiu broileriu rysuliuka viena kita ideda  thumbup.gif

Na taip, ir patys nemažai daržovių užsišaldę turim, bet vistiek netas kas iš lysvės nurauta morka ar kokios braškės (jas kibirais galėčiau valgyti) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2010 02 23, 10:26)
Na taip, ir patys nemažai daržovių užsišaldę turim, bet vistiek netas kas iš lysvės nurauta morka ar kokios braškės (jas kibirais galėčiau valgyti)  rolleyes.gif

ka padarysi... uz tai bemaitindamos mazylius galesim valgyt sviezias uogas ir visa kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2010 02 23, 10:26)
ka padarysi... uz tai bemaitindamos mazylius galesim valgyt sviezias uogas ir visa kita  thumbup.gif

Visiškai teisingai drinks_cheers.gif
Dar norėjau paklausti - o kuo jūs, mergaitės, užkandžiaujate? Aš anksčiau obuolius kramsnodavau, bet dabar negaliu valgyti, nes nežmoniškai pilvą pučia doh.gif Man reikia į darbą sveikų užkandžių neštis, nes jei nieko neturiu, perkuosi šokoladą doh.gif
Atsakyti
Šokolado pas mane darbe visą laiką yra spintelėje biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, o man bėda, turiu viršsvorio, tai gyd. perspėjo, kad esu rizikos grupėje susirgti nėščiųjų cukriniu diabetu, ir davė tokį lapą, kuriame surašyta kokių produktų vengti, o kuriuos rekomenduojama valgyti. Maistas aišku labai sveikas, bet kaip mano vyras sako - "viena žolė", kurios dabar kaip tik ir sunkiausia gauti šviežios. doh.gif be to, visiškai netraukia tai, ką pagal gyd. turiu valgyti unsure.gif vargas man, o dar baisu kad tikrai neapsirgčiau verysad.gif
Atsakyti