Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Almost @ 2010 01 19, 13:21)
jei klystu ir jei šiandien mano prisiminimai šlubuoja...  unsure.gif

neklystat
bet nematau nieko blogo, kad dar neišlaikiusi egzamino ir ne lapuotoji atėjo paklausti patarimo
na ir galiausiai ar labai jau Jums trukdo? juk čia nėra ne į temą, atėjo paklausti ne apie vaikus ar drabužius kokius smile.gif
na čia mano asmeninė nuomonė, kad nieko baisaus neįvyko, kad keli/keletas postų buvo ne apie žaliųjų įspūdžius
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 19, 16:11)



į mane 'tu', jei galima 4u.gif čia pirmas dalykas. antras - yra atskiros temos juk, tai aš tik pasitikslinau biggrin.gif visgi budrumo nepraradau, kad ir kaip keistai šiandien jaučiuosi smile.gif
Atsakyti
As irgi visas taisykles kaip ir ka susukti, atsukti pamirsau labai greitai... praktika ir teeorija kartais eina dviem skirtingais keliais ax.gif
Atsakyti
Deja, kaip mokė aikštelėj, nei kieme , nei mieste taip mašinos nepriparkuosi. Nebent kitas instruktoriai mokė kitaip. g.gif Juk mieste nėra kuoliukų sustatytų lotuliukas.gif Tenka parkuotis visiškai kitaip, nei mokė aikštelėj.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 01 19, 20:04)
Deja, kaip mokė aikštelėj, nei kieme , nei mieste taip mašinos nepriparkuosi. Nebent kitas instruktoriai mokė kitaip.  g.gif Juk mieste nėra kuoliukų sustatytų lotuliukas.gif Tenka parkuotis visiškai kitaip, nei mokė aikštelėj.

O aš parkuojuos lygiai taip, kaip mokė instruktorius (gerą jį turėjau). Tik vairo apsisukimų, aišku, neskaičiuosu biggrin.gif ir kuoliuku laikau tolimesnį stovinčios mašinos kampą, kurį turiu apvažiuot (jei taip galima asakyti), kai ketinu prisiparkuoti galu. Nežinau, ar todėl, bet niekada, nuo pat pirmos dienos, neturėjau problemų parkuojantis schmoll.gif Sklandžiai įlendu į mažiausią tarpelį iš bet kokios padėties ir iki šiol nuo to tebekaifuoju blush2.gif biggrin.gif Kitaip neišgyvenčiau mūsų kieme.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 19 sausio 2010 - 21:27
QUOTE(staselė @ 2010 01 19, 21:04)
Deja, kaip mokė aikštelėj, nei kieme , nei mieste taip mašinos nepriparkuosi. Nebent kitas instruktoriai mokė kitaip.  g.gif Juk mieste nėra kuoliukų sustatytų lotuliukas.gif Tenka parkuotis visiškai kitaip, nei mokė aikštelėj.

Tu vietoj kuoliuku isivaizduok mašinu kampus ir viskas bus gerai,juk kai mokemes tai instruktorius sakydavo,kad tai mašinu kampai,aš tai taip ir dariau kai pradejau važinet viena o dabar tiesiog žiuriu kad mano galas tilptu tarp mašinu ir viskas mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkur šioj temoj buvo paminėti du klevo lapai, kad tipo juokingai atrodo. Ar aš ką praleidau, dabar tų lapų nebereikia? Nes teoriškai dar iki rugsėjo turėčiau važinėti su jais. tai kaip čia yr?
Atsakyti
QUOTE(DaliaS @ 2010 01 20, 22:16)



šiuo metu reikalingas tik vienas klevo lapas automobilio gale kairėje pusėje 4u.gif
Atsakyti
nu nieko sau. reikės naujas taisykles pastudijuoti, gal dar kas nors pasikeitė. Spėriai dirba mūsų valdžia, nespėju paskui juos...
Atsakyti
Kol kas zinios tokios... ax.gif

Saugaus eismo automobilių keliais įstatyme įtvirtinta nuostata, kad pradedantiesiems vairuotojams (neturintiems 2 m. vairavimo stažo) išduodami laikini vairuotojo pažymėjimai, kurie keičiami į 10 m. galiojančius vairuotojo pažymėjimus tik užbaigus papildomus mokymus praktinio vairuotojų mokymo centruose. Įstatyme numatytas papildomas mokymas visiems pradedantiesiems vairuotojams nepriklausomai nuo to ar jie pažeidė ar nepažeidė Kelių eismo taisyklių reikalavimus.
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 01 20, 23:01)



kaip smagu, kaip smagu. Būtų taip pat smagu, kad dar ir sumokėtų valstybė už juos, jei nepadarei jokių pažeidimų dry.gif brunette.gif
Atsakyti
Nors as turiu ir tokiu ziniu... Taip, kad gali dar labai daug kas keistis, gal ir reikes papildomo mokymo, o gal nea... rolleyes.gif

Papildomas vairuotojų mokymas – nustatyta tvarka organizuojamas ir vykdomas mokymas pradedantiesiems vairuotojams, per 2 metų laikotarpį pažeidusiems KET daugiau kaip du kartus arba padariusiems KET pažeidimą, kuris sukėlė eismo įvykį, specialiųjų transporto priemonių vairuotojams, naudojantiems mėlynus ir (ar) raudonus (arba tik mėlynus) švyturėlius ir (ar) specialiuosius garso signalus, motorinių transporto priemonių vairuotojams, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų.
Atsakyti