Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Liniuka @ 2010 01 19, 11:53)
Tas taisykles kuriam veidrodely kuri basliuka pamatyt ir kiek vaira sukt pamirsau pirma diena po egzo islaikymo. Sioj vietoj teorija nuo praktikos itin skiriasi. Tai ir patart nieko negaliu.

drinks_cheers.gif man tas pats.
realiai parkuojantis teorinių taisyklių nelabai išeina taikyti, na bent jau man. kaip ir iš naujo teko mokytis to ax.gif
o šiaip man rodos T formoj susukdavau visą vairą (žiūrint dar kaip atsistoji prieš tą sukimą), poto reikia judėti po truputį ir žiūrėti ar nelipi ant linijų, jei matai, kad lipsi, pasukt šiek tiek vairą, tiesiog reikia stebėti veidrodėliuose vaizdą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 19, 14:48)
drinks_cheers.gif man tas pats.
realiai parkuojantis teorinių taisyklių nelabai išeina taikyti, na bent jau man. kaip ir iš naujo teko mokytis to  ax.gif
o šiaip man rodos T formoj susukdavau visą vairą (žiūrint dar kaip atsistoji prieš tą sukimą), poto reikia judėti po truputį ir žiūrėti ar nelipi ant linijų, jei matai, kad lipsi, pasukt šiek tiek vairą, tiesiog reikia stebėti veidrodėliuose vaizdą  ax.gif



zinau bet bijau kad susimausiu tiksliai visko nezinodama ka ir kaip daryti doh.gif
Atsakyti
beje, buvo tema apie parkavimąsi, pamenu, kai man to reikėjo, skaitinėjau čia
Papildyta:
QUOTE((Honey) @ 2010 01 19, 12:50)
zinau bet bijau kad susimausiu tiksliai visko nezinodama ka ir kaip daryti doh.gif

kaip tai nežinai? juk su instruktorium mokeis mirksiukas.gif ar pamiršai? šiaip tikrai būtų gerai pasitreniruoti praktiškai, nes kas iš to, kad tik žinosi kaip, o pabandžius nebūsi
Atsakyti
QUOTE((Honey) @ 2010 01 19, 14:50)
zinau bet bijau kad susimausiu tiksliai visko nezinodama ka ir kaip daryti doh.gif

jei pamatysi,kad blogai vaziuoji tai gali pasitaisyti
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 19, 12:48)
drinks_cheers.gif man tas pats.
realiai parkuojantis teorinių taisyklių nelabai išeina taikyti, na bent jau man. kaip ir iš naujo teko mokytis to  ax.gif



As tai nesuprantu, kodel vairavimo mokyklos negaletu mokyt realaus parkavimo, juk argi sunku pastatyt kelias griuvenas ar muliazus kokius vietoj tu kuoliuku g.gif

QUOTE((Honey) @ 2010 01 19, 12:50)
zinau bet bijau kad susimausiu tiksliai visko nezinodama ka ir kaip daryti doh.gif


Bet juk tokius dalykus turejo susakyt vairavimo instruktorius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 19, 14:57)
As tai nesuprantu, kodel vairavimo mokyklos negaletu mokyt realaus parkavimo, juk argi sunku pastatyt kelias griuvenas ar muliazus kokius vietoj tu kuoliuku g.gif
Bet juk tokius dalykus turejo susakyt vairavimo instruktorius g.gif



na ir moke visas kitas figuras puikiai ismokau o sitas tam tikroje vietoje uzmirsau kaip elgtis blush2.gif
Papildyta:
[quote=Gardee,2010 01 19, 14:56]
beje, buvo tema apie parkavimąsi, pamenu, kai man to reikėjo, skaitinėjau čia


Kur man ta tema rasti gal prisimeni kaip vadinosi? wub.gif
Atsakyti
QUOTE((Honey) @ 2010 01 19, 14:01)



apie ruošimąsi egzaminams, apie egzaminus ir apie instruktorius juk yra temos atskiros... regitra, mokomės vairuoti, instruktoriai ir panašiai. nepatingėkit panaršyti Keturių ratų skyriaus 4u.gif
nes man kažkodėl atrodo, kad paskutiniai keli psl. yra ne apie pradedančias vairuotojas, o apie ruošimąsi egzaminui arba mokymąsi prieš pat jį... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 19, 12:57)
As tai nesuprantu, kodel vairavimo mokyklos negaletu mokyt realaus parkavimo, juk argi sunku pastatyt kelias griuvenas ar muliazus kokius vietoj tu kuoliuku g.gif

na jos, matyt, suinteresuotos, kad tik Regitrai paruošt ir tiek unsure.gif

QUOTE((Honey) @ 2010 01 19, 13:01)
Kur man ta tema rasti gal prisimeni kaip vadinosi? wub.gif

ech senokai buvo, nebepamenu smile.gif
bet įdedu kitą nuorodą į temą, kurią pavyko rasti ta tema
žiūrėti 351 žinutę
tą temą dar paskaitinėk, manau, rasi daugiau paaiškinimų mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 01 19, 13:04)
nes man kažkodėl atrodo, kad paskutiniai keli psl. yra ne apie pradedančias vairuotojas, o apie ruošimąsi egzaminui arba mokymąsi prieš pat jį...  blush2.gif

na vistiek į temą, juk pradedančios vairuotojos smile.gif
Atsakyti
taip aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardee @ 2010 01 19, 14:08)

na vistiek į temą, juk pradedančios vairuotojos  smile.gif


aš, aišku, labai atsiprašau, jei kažką tai įžeis (čia juk forumas, matomos tik raidės, o ne balso tonas), bet ar man tik atrodo, ar į šią temą visad ateidavo jau išlaikiusios egzaminus ir lapuotos? aišku atleiskit, jei klystu ir jei šiandien mano prisiminimai šlubuoja... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 19, 15:21)
aš, aišku, labai atsiprašau, jei kažką tai įžeis (čia juk forumas, matomos tik raidės, o ne balso tonas), bet ar man tik atrodo, ar į šią temą visad ateidavo jau išlaikiusios egzaminus ir lapuotos? aišku atleiskit, jei klystu ir jei šiandien mano prisiminimai šlubuoja...  unsure.gif



nieko tokio mirksiukas.gif man tik reikia jusu patarimu nepykstu uz nieka 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 01 19, 11:33)
As irgi su akiniai vairuoju kai saule sviecia thumbup.gif

o as pamirstu visad juos pasiimti doh.gif

QUOTE(Liniuka @ 2010 01 19, 13:57)
*As tai nesuprantu, kodel vairavimo mokyklos negaletu mokyt realaus parkavimo, juk argi sunku pastatyt kelias griuvenas ar muliazus kokius vietoj tu kuoliuku g.gif
**Bet juk tokius dalykus turejo susakyt vairavimo instruktorius g.gif

* drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
** arba gal taip susake kad nieko nesuprato, juk buna ir tokiu mirksiukas.gif
Atsakyti