Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(Almost @ 2010 01 17, 18:28)
aš tai iš tiesų jau kažkaip užsimaniau, kad per kokį reiduką mane irgi patikrintų... nes jau greit metai, kaip su teisėm, o dar net nežinau, ką reiškia teisingai sustot, kai policija stabdo  unsure.gif jau pats laikas sveikam patikrinimui (profilaktikai)  biggrin.gif

na,ne pas mane tokio noro nera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 14:36)
tu is Pnv?

taip smile.gif tu gal irgi bigsmile.gif

QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 15:44)
drinks_cheers.gif  Man dar labai nepatikdavo tas marsrutas, kur pro zemdirbiu turgu eina. Vis nepastebedavau, kur ten vienpusis, o kur dvipusis doh.gif
O siaip tai mane labai erzina, kai nuvaziuoji i mazus miestelius ir jie ten visi vazineja ant 40, na geriausiu atveju ant 50, sankryzoj pajuda jau ipusejus degt zaliai sviesai doh.gif  Kai ypranti prie Vilniaus tempu, tai keista atrodo, kaip zmones taip ramiai neskubedami vazineja.

labai nenorejau gauti prie klevo kur yra du marstutai ir aciu dievui negavau blush2.gif
cia ko gero bus apie mane rasyta blush2.gif nes as tai visai neskubu, aisku ir nestoviu vietoj bet tikrai nelakstau ant 9o centre kaip paklaikus ir nemirsiu ar signalinu mirksiukas.gif o Vilniuj, jo, ten kaip laksto tai plaukai siausias doh.gif todel kai tik vaziuoju tai prasau sesers kad iki pradzios atvaziuotu nes toliau bijau labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 17:22)
taip smile.gif tu gal irgi  bigsmile.gif
labai nenorejau gauti prie klevo kur yra du marstutai ir aciu dievui negavau  blush2.gif
cia ko gero bus apie mane rasyta  blush2.gif  nes as tai visai neskubu, aisku ir nestoviu vietoj bet tikrai nelakstau ant 9o centre kaip paklaikus ir nemirsiu ar signalinu  mirksiukas.gif  o Vilniuj, jo, ten kaip laksto tai plaukai siausias  doh.gif  todel kai tik vaziuoju tai prasau sesers kad iki pradzios atvaziuotu nes toliau bijau labai  unsure.gif

as is Vilniaus,bet labai daznai bunu Pnv,ten teises laikiau ir ten is pradziu daug vazinejau.as gavau marsruta pro kleva kur pries zaksa i maza gatvyte reikia sukti nebepamenu kelintas ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 15:22)
cia ko gero bus apie mane rasyta  blush2.gif  nes as tai visai neskubu, aisku ir nestoviu vietoj bet tikrai nelakstau ant 9o centre kaip paklaikus ir nemirsiu ar signalinu  mirksiukas.gif  o Vilniuj, jo, ten kaip laksto tai plaukai siausias  doh.gif  todel kai tik vaziuoju tai prasau sesers kad iki pradzios atvaziuotu nes toliau bijau labai  unsure.gif


Ne apie tave biggrin.gif Ir net ne apie Panevezi. O apie dar mazesnius miestus. Ir net ne lapuotus vairuotojus. Cia gal daugiau gyvenimo stilius slifuot letai gatves biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 15:34)
as gavau marsruta pro kleva kur pries zaksa i maza gatvyte reikia sukti nebepamenu kelintas ten  blush2.gif


O as kazkaip net nebepamenu, koki marsruta gavau doh.gif Prisimenu tik, kad privaziavau zieda ir sako egzaminatorius vaziuok i centra, na tai as automatiskai ir pasukau i Nemuno gatve, kazkodel susirode, kad per ten reikia i centra vaziuot smile.gif Bet net baudos tasko uz tai negavau, liepe apsisukt kur leidziama ir vaziuot teisingu keliu. Beje pasitaike vyrukas kalbus, tai visa kelia snekejom apie mano darba, kur ir jis kazkada pasirodo dirbo, ir gryzus i aikstele dar gal kokiu 15 minuciu masinoj sedejom ir snekejomes biggrin.gif Gal gerai dantis jam uzkalbejau, kad tik 1 baudos taska sugebejo ipaisyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 17:40)
O as kazkaip net nebepamenu, koki marsruta gavau doh.gif  Prisimenu tik, kad privaziavau zieda ir sako egzaminatorius vaziuok i centra, na tai as automatiskai ir pasukau i Nemuno gatve, kazkodel susirode, kad per ten reikia i centra vaziuot smile.gif Bet net baudos tasko uz tai negavau, liepe apsisukt kur leidziama ir vaziuot teisingu keliu. Beje pasitaike vyrukas kalbus, tai visa kelia snekejom apie mano darba, kur ir jis kazkada pasirodo dirbo, ir gryzus i aikstele dar gal kokiu 15 minuciu masinoj sedejom ir snekejomes biggrin.gif  Gal gerai dantis jam uzkalbejau, kad tik 1 baudos taska sugebejo ipaisyt lotuliukas.gif

matyt gerai jam buvai dantis uzkalbejusi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 16:34)
as is Vilniaus,bet labai daznai bunu Pnv,ten teises laikiau ir ten is pradziu daug vazinejau.as gavau marsruta pro kleva kur pries zaksa i maza gatvyte reikia sukti nebepamenu kelintas ten  blush2.gif
va, ten ir nenorejau, o nr tai ir as nepamenu blush2.gif
tarptkito, dabar sake jau yra dvygubai daugiau padaryta marsutu doh.gif


QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 16:40)
Ne apie tave biggrin.gif  Ir net ne apie Panevezi. O apie dar mazesnius miestus. Ir net ne lapuotus vairuotojus. Cia gal daugiau gyvenimo stilius slifuot letai gatves biggrin.gif
Papildyta:
O as kazkaip net nebepamenu, koki marsruta gavau doh.gif  Prisimenu tik, kad privaziavau zieda ir sako egzaminatorius vaziuok i centra, na tai as automatiskai ir pasukau i Nemuno gatve, kazkodel susirode, kad per ten reikia i centra vaziuot smile.gif Bet net baudos tasko uz tai negavau, liepe apsisukt kur leidziama ir vaziuot teisingu keliu. Beje pasitaike vyrukas kalbus, tai visa kelia snekejom apie mano darba, kur ir jis kazkada pasirodo dirbo, ir gryzus i aikstele dar gal kokiu 15 minuciu masinoj sedejom ir snekejomes biggrin.gif  Gal gerai dantis jam uzkalbejau, kad tik 1 baudos taska sugebejo ipaisyt lotuliukas.gif
as nesakau kad jau taip velkuosi, bent stengiuosi nesivilkti per sankryzas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 17:44)
va, ten ir nenorejau, o nr tai ir as nepamenu  blush2.gif
tarptkito, dabar sake jau yra dvygubai daugiau padaryta marsutu  doh.gif


blink.gif geras,tai gal tuos senus po truputi brauks is sarasu ir bus tik nauji g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 16:50)
blink.gif geras,tai gal tuos senus po truputi brauks is sarasu ir bus tik nauji g.gif

kiek girdejau nea, prideda prie senu blink.gif dabar bijau pameluot bet kazkur apie 20 marsutu doh.gif
Atsakyti
O gal kuri paneveziete su Valerijum vazinet mokesi? Idomus toks vyrukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 17:36)
O gal kuri paneveziete su Valerijum vazinet mokesi? Idomus toks vyrukas biggrin.gif

jeigu is Vilniaus g tai pora kartu vaziavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 16:41)
jeigu is Vilniaus g tai pora kartu vaziavau  mirksiukas.gif


Nebeprisimenu gatves pavadinimo, ta kur Nendre vejyje. Idomus pas ji stilius, kai kazka darydavau blogai, tai jis taip artistiskai uz galvos susiemes man priekaistaudavo, kad as ji i nevilti varau lotuliukas.gif Ir niekaip netikejo, kad as egza islaikysiu. Baigesi privalomos pamokos, tai jis iskart sako, na tai kada imam papildomas. O as sakau, tai gal is pradziu pabandysiu laikyt egza ir jei nepavyks tada ir imsiu. Na tai jis taip skeptiskai "bandyk, bandyk" smile.gif Na ir ka pabandziau ir is pirmo karto su viena klaida islaikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 17:49)
Nebeprisimenu gatves pavadinimo, ta kur Nendre vejyje. Idomus pas ji stilius, kai kazka darydavau blogai, tai jis taip artistiskai uz galvos susiemes man priekaistaudavo, kad as ji i nevilti varau lotuliukas.gif Ir niekaip netikejo, kad as egza islaikysiu. Baigesi privalomos pamokos, tai jis iskart sako, na tai kada imam papildomas. O as sakau, tai gal is pradziu pabandysiu laikyt egza ir jei nepavyks tada ir imsiu. Na tai jis taip skeptiskai "bandyk, bandyk" smile.gif Na ir ka pabandziau ir is pirmo karto su viena klaida islaikiau smile.gif

toks jaunas ir su melynu masiniuku vazineja ane g.gif nu glai buti kad ir apie ta pati snekam mirksiukas.gif
man tai kai paklausdavau is karto sakydavo o kaip tu galvoji g.gif doh.gif
Atsakyti