Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Man irgi tas pats del to sarasiuko ax.gif

Keista, kad nauju lapuociu cia neuzklysta mastau.gif
Atsakyti
oi per agos intrigas visai pamirsau jacinta pasveikint su tokia dovana bigsmile.gif thumbup.gif tai su tuom ir sveikinu drinks_cheers.gif thumbup.gif

man tai ir ner skirtumo del sarasiuko, bet kokiu atveju vistiek cia uzeidinesiu pasiskaityt ir karts nuo karto parasyt tongue.gif

ai beje, papasakosiu savo paskutini nuotyki, nu aisku cia nejuokinga bet vistiek biggrin.gif

sekmadieni is pat ryto visa uzsimieojus i darba vairavau, sustoju prie sviesoforo nes raudona.....uzsidega zalia, bandau pajudet is vietos-uzgestu blink.gif ,vel kuriu masina vel tik pajudet-uzgestu biggrin.gif (o masina tai dyzeliukas biggrin.gif ), sakau sb, kad kas cia dabar(!?), o tas man "tai kuria pavara ijungei?"nu sakau pirma(ir taip net visa susinervinusi,kad dar tokius kvailus klausimus uzduoda doh.gif ) ar tikrai, sako, nu jo sakau. tas man "nu kokia pirma, isimetusi trecia pavara, bandai is vietos pajudeti, budinkis "......siaubas kokia geda buvo lotuliukas.gif tik gerai kad masinu uz manes nebuvo ir kad mano zalias klevukas gale uzdetas buvo, tai bent viskas atleistina biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2010 03 30, 13:41)
oi per agos intrigas visai pamirsau jacinta pasveikint su tokia dovana  bigsmile.gif  thumbup.gif tai su tuom ir sveikinu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


aciuks.gif



Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 03 30, 17:22)
neryte, geltona hihihi.gif

mastau.gif nesupratau blush2.gif
Atsakyti
Jacinta sveikinimai su tokia dovanele ,kad smagiai riedetu,be jokiu nuotykiu ir negestu yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 03 30, 13:41)

ir prisidedu prie sveikinimu gavus tokia dovana net pavidu pasidare bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristaaa: 30 kovo 2010 - 19:43
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 03 30, 09:23)
Merginos, turiu pasiulyma!
Kuriant nauja tema (nes antroji per netycia sukurta, neveikia...) gal musu sarasiuka truputi sutrumpinti? g.gif Gal palikti tik tas mergytes kurios cia bendrauja? g.gif Kaip manot? g.gif

Nu kad yra daug tokių, kurios jau seniai virš dviejų metų vairuoja ir nė nebeįkiša nosies čia arba tokių, kurios per dešimt temų parašė tik po vieną-dvi žinutes, tai tikrai. Prasišluot būtų tvarkinga, bet man nelabai trukdo smile.gif

QUOTE(wikne @ 2010 03 30, 12:41)
ai beje, papasakosiu savo paskutini nuotyki, nu aisku cia nejuokinga bet vistiek  biggrin.gif

Nu kodėl, visai juokinga biggrin.gif . Aš kartą bišk tokios tarpsąmoninės būsenos beveik sustojus, (kai dar eina vėl išjudėt antra pavara), šitai bandžiau padaryt įsijungus ketvirtą doh.gif Juokingiausia, kad man pavyko lotuliukas.gif Bet supratau tai tik tada, kai prabudau pajutus, jog mašina žmoniškai neįsibėgėja niekaip, tarsi keistai prašosi žemesnės pavaros doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 03 30, 20:22)
Jacinta sveikinimai su tokia dovanele ,kad smagiai riedetu,be jokiu nuotykiu ir negestu yahoo.gif  yahoo.gif



QUOTE(kristaaa @ 2010 03 30, 20:42)
ir prisidedu prie sveikinimu gavus tokia dovana net pavidu pasidare bigsmile.gif


aciuks.gif merginos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti