Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

sveikos raliuotojos
kaip jums sekasi vazineti kituose miestuose?na tarkim vaziuojate pirma karta i kita miesta,ar nebijote?o gal kas is jusu jau ir uz Lietuvos ribu esate vaziavusios?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 13:18)



važiavau Latvijoj, teises dar gal pusmetį tik turėjau (jei tiek turėjau biggrin.gif ), tai iki pusės Rygos pravažiavau ir susinervinus daviau draugui biggrin.gif paskui ir jis suprato, kodėl taip nervinaus... doh.gif šiaip nežinau, va Kaune buvom su draugu, tai ačiū Die ne aš vairavau, nes būčiau ten susinervinus ir apsiverkus ir dar primušus draugą biggrin.gif o visoj savo pusėj (Klaipėda, Palanga, Šventoji) nematau ko bijot, nes prie Klaipėdos eismo pripratau, o kitur ramu, jokių mandrų eismų nėra smile.gif
Atsakyti
Na as vazinejau keletoj miestu, LT ir uz jos ribu, aisku siek tiek atidziau varuoju nei pas save mieste, bet nieko neimanoma nera, tik reikia stebeti kelio zenklus, kad nenugrybauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 01 17, 19:28)
aš tai iš tiesų jau kažkaip užsimaniau, kad per kokį reiduką mane irgi patikrintų... nes jau greit metai, kaip su teisėm, o dar net nežinau, ką reiškia teisingai sustot, kai policija stabdo  unsure.gif jau pats laikas sveikam patikrinimui (profilaktikai)  biggrin.gif

o as visai to netrokstu cool.gif

kas apie kitus miestus, tai tik buvau pradzioj Kauno ir Vilniaus, o Panevezys savas jau pasidares, nes zinau kas ir kur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 14:23)



nu man jau atsibodo iš tiesų bijot pamatyt policiją biggrin.gif tai kažkaip jaučiu, kad jeigu patikrintų ramiai ir tvarkingai mane vieną kartą, tai paskui būtų nebebaisu smile.gif bet apie tas policijos baimes jau diskutavom su merginom berods praėjusioj temoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 15:23)

kas apie kitus miestus, tai tik buvau pradzioj Kauno ir Vilniaus, o Panevezys savas jau pasidares, nes zinau kas ir kur  mirksiukas.gif

tu is Pnv?
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 01 18, 14:43)
važiavau Latvijoj, teises dar gal pusmetį tik turėjau (jei tiek turėjau  biggrin.gif ), tai iki pusės Rygos pravažiavau ir susinervinus daviau draugui  biggrin.gif paskui ir jis suprato, kodėl taip nervinaus...  doh.gif šiaip nežinau, va Kaune buvom su draugu, tai ačiū Die ne aš vairavau, nes būčiau ten susinervinus ir apsiverkus ir dar primušus draugą  biggrin.gif o visoj savo pusėj (Klaipėda, Palanga, Šventoji) nematau ko bijot, nes prie Klaipėdos eismo pripratau, o kitur ramu, jokių mandrų eismų nėra  smile.gif

o kas Kaune baisaus?
Atsakyti
Manes per du metus kasdieninio vazinejimo nei karto nebuvo sustabde. Nors greiti siek tiek virsyt megstu blush2.gif Ir paskutiniu metu daznai be sviesu vazineju, nes buvau pripratus prie savo masinos, kur sviesos pacios isijungdavo ijungus varikli, o dabar vazineju su vyro masina, tai ten jau reikia paciai nepamirst ijungt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2010 01 18, 13:23)
kas apie kitus miestus, tai tik buvau pradzioj Kauno ir Vilniaus, o Panevezys savas jau pasidares, nes zinau kas ir kur  mirksiukas.gif


As Panevezy teises laikiausi, tai super paprastas eismas thumbup.gif Ir ziedas vienintelis ir paprastas biggrin.gif Va tik Rozyne labai nervindavo, kad visos sankryzos lygiavertes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 14:36)

o kas Kaune baisaus?


man nesuprantama, kaip jei negali normalių ženklų susistatyt, apskritai prie Kauno vairuotojų ritmo reikia priprast. Labai priprast biggrin.gif ženklas nebūtinai atitinka realybę kelio atžvilgiu ir šiaip... keistai jie ten vairuoja. Klaipėdoj vienpusio eismo kelio ženklas (jei jis yra) bus pastatytas ties kiekvienu išvažiavimu iš kiemo arba bent jau bus vienas, bet ne padangėse, o normaliai matomoj zonoj biggrin.gif biggrin.gif žodžiu Kaune vairavimo sąlygom tai tiek aš, tiek draugas esam nustebę biggrin.gif parkomatais kai kuriose vietose irgi doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vairuoju nuo gegužės mėn. Tai žiema ne iš lengviausių vairuoti. Bet aš nepasiduodu, kai reikia ir važiuoju, nesulaikys niekas.
Vairuoti mokiausi ilgai doh.gif . Pradėjau kursus lankyti ir teko nutraukti, pačioje geriausioje vietoje, prieš pat egzminus verysad.gif (vadovai buvo labai nesupratingi ir neišleido). Po pusmečio išėjau į mamyčių atostogas biggrin.gif , tada išlaikiau egzą teorijos, bet aštuntam nėštumo mėnesį neišlaikiau praktikos lotuliukas.gif blink.gif . Tada tik kai dukrytei suėjo 10 mėn. vėl grįžau, pasipraktikavau ir antrą kartą neišlaikiau iš baimės doh.gif , bet trečias kartas po kelių savaičių nemelavo, susikaupiau ir... štai vairuoju, vos ne kasdien, nuo trečios teisių turėjimo dienos(būčiau važiavusi viena ir pirmą, bet dėl viso pikto vyras neleido lotuliukas.gif )

Prieš savaitę pirmą kartą patekau į avarinę situaciją. Prieš pat sankryžą važiavau 30 km/h ir automobilis nestojo, trys paspaudimai stabdžių ir nestoja, ledas, tai pasukau automobilį ir šiaip netaip skersai sustojau, o priešai trim, eilėm automobiliai ir per vidurį autobusas blink.gif , truputi širdelė daužėsi, nes dar du vaikai gale sėdėjo.

Man patinka vairuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 15:38)

As Panevezy teises laikiausi, tai super paprastas eismas thumbup.gif  Ir ziedas vienintelis ir paprastas biggrin.gif Va tik Rozyne labai nervindavo, kad visos sankryzos lygiavertes  doh.gif

kiek pamenu tai tik vienas marsrutas yra per rozyna ir ten pats slyksciausias vaziavimas doh.gif ypac kai prie gelezinkelio reikia pasukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 01 18, 13:57)
kiek pamenu tai tik vienas marsrutas yra per rozyna ir ten pats slyksciausias vaziavimas doh.gif ypac kai prie gelezinkelio reikia pasukti doh.gif


drinks_cheers.gif Man dar labai nepatikdavo tas marsrutas, kur pro zemdirbiu turgu eina. Vis nepastebedavau, kur ten vienpusis, o kur dvipusis doh.gif
O siaip tai mane labai erzina, kai nuvaziuoji i mazus miestelius ir jie ten visi vazineja ant 40, na geriausiu atveju ant 50, sankryzoj pajuda jau ipusejus degt zaliai sviesai doh.gif Kai ypranti prie Vilniaus tempu, tai keista atrodo, kaip zmones taip ramiai neskubedami vazineja.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 18, 16:44)
drinks_cheers.gif  Man dar labai nepatikdavo tas marsrutas, kur pro zemdirbiu turgu eina. Vis nepastebedavau, kur ten vienpusis, o kur dvipusis doh.gif
O siaip tai mane labai erzina, kai nuvaziuoji i mazus miestelius ir jie ten visi vazineja ant 40, na geriausiu atveju ant 50, sankryzoj pajuda jau ipusejus degt zaliai sviesai doh.gif  Kai ypranti prie Vilniaus tempu, tai keista atrodo, kaip zmones taip ramiai neskubedami vazineja.

o kur jiems skubeti? lotuliukas.gif ten per visa miesta per 10minuciu galima pervaziuoti lotuliukas.gif o Vilniuje visi skuba.mane Vilniuje labai nervina tie tipo su ''krutom'' masinomis kuriems ale viskas galima,greitis tarkim 60 o jie kaip pro stovincius kokiu 90 pravaro doh.gif ir dar skundziasi,kad pristate daug fotiku doh.gif
Atsakyti