Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 03 19, 18:35)
Klausykit, merginos, kurioms tenka vazinetis Klaipeda-Palanga, koks greitis dabar tam kelyje ir ar daug apribojimu? Per kiek laiko nuleksiu iki oro uosto? g.gif


iš Klaipėdos suremontuotu keliu tam tikrą laiką 90, paskui yra jau ženklas 70 iki pat posūkio į Nemirsetą, kaip ir seniau. ten niekas nepasikeitė mirksiukas.gif ir paskui už jau to posūkio kairėj į Nemirsetą vėl 90. tik ties tuo matuokliu, ties Orlen degaline 70, paskui po kurio atstumo 50 ir vėl paskui kurį laiką 70 (iki Palangos pradžios ženklo). iki Palangos draugas nuvažiuoja per ~20min, bet jis ne visada važiuoja taip, kaip reikia. aš sau dedu ~30min, nes negaliu važiuot 90 biggrin.gif va taip 4u.gif
ai nu ir paskui Palangoj jau už posūkio į HBH yra ženklas 70, tada važiuoji iki Palangos pat galo ir ten jau vėl 90.
tikiuos aiškiai pasakiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 19, 19:48)
iš Klaipėdos suremontuotu keliu tam tikrą laiką 90, paskui yra jau ženklas 70 iki pat posūkio į Nemirsetą, kaip ir seniau. ten niekas nepasikeitė  mirksiukas.gif ir paskui už jau to posūkio kairėj į Nemirsetą vėl 90. tik ties tuo matuokliu, ties Orlen degaline 70, paskui po kurio atstumo 50 ir vėl paskui kurį laiką 70 (iki Palangos pradžios ženklo). iki Palangos draugas nuvažiuoja per ~20min, bet jis ne visada važiuoja taip, kaip reikia. aš sau dedu ~30min, nes negaliu važiuot 90  biggrin.gif va taip  4u.gif
ai nu ir paskui Palangoj jau už posūkio į HBH yra ženklas 70, tada važiuoji iki Palangos pat galo ir ten jau vėl 90.
tikiuos aiškiai pasakiau  mirksiukas.gif


Didelis dekui! 4u.gif Tai man reikia kokia 40 minuciu imti, atsizvelgiant i tai, kad vaziuosiu nuo visai kito miesto galo, beveik nuo pat VLRI g.gif
Dar karta aciu! aciuks.gif
Atsakyti
Kaip cia ramu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 03 29, 13:26)
Kaip cia ramu  unsure.gif

turbut visos dziaugiasi istirpusiu sniegu ir nebeturi kada uzsukti biggrin.gif
Atsakyti
Važiuojam, nebėra laiko plepėjimui. : smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 29, 16:28)
doh.gif kaip sekas rinkti žinutes?  biggrin.gif  biggrin.gif

ir cituoti visa paklode doh.gif

o as vis uzsuku pasiziureti ar nera kokiu naujienu del laikinu teisiu pakeitimo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 29 kovo 2010 - 16:32
Aha tikrai ramu kotais smile.gif
Atsakyti
As jau gavau savo gimtadienio dovana... bigsmile.gif Nauja masiniuka! cool.gif wub.gif
Palinkekit sekmes sedant nuo 1.8 prie 2.8 variklio... ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai, kaip smagu thumbup.gif aš šiandien gavau irgi dovaną, tik ne tokią linksmą, turbūt numanot ką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 03 29, 21:44)



ochtujobštvailiok. pavydu net biggrin.gif biggrin.gif kai nuo 1.x (kažkiek) sėdu prie 2.0, tai jau jaučiu skirtumą. nu, aišku, nuo benzo prie Tdyzelio, bet tai vis tiek. o čia omgbraškėsūsuotos, tooks skirtumas. tai ką per žvėrį gavai? blink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 03 29, 21:51)
Sveikinimai, kaip smagu thumbup.gif aš šiandien gavau irgi dovaną, tik ne tokią linksmą, turbūt numanot ką lotuliukas.gif


Aciu! 4u.gif Kas per dovana? bigsmile.gif Gal kazka praleidau? g.gif

QUOTE(Almost @ 2010 03 29, 21:53)
ochtujobštvailiok. pavydu net  biggrin.gif  biggrin.gif kai nuo 1.x (kažkiek) sėdu prie 2.0, tai jau jaučiu skirtumą. nu, aišku, nuo benzo prie Tdyzelio, bet tai vis tiek. o čia omgbraškėsūsuotos, tooks skirtumas. tai ką per žvėrį gavai?  blink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Toki zveri! cool.gif
user posted image
Atsakyti
Jacinta, geriau neklausk apie mano "dovaną", gerai dar prasisukau lotuliukas.gif
Atsakyti