Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

ooo, smagu biggrin.gif
ai, čia Lietuva, čia viskas keičiasi ne dienom, o valandom irnesakyk.gif

o žiūrėkit, man kitas klausimas kilo. gal kas ką žino/girdėjo kaip ten yra su tarnybiniais lengvaisiais automobiliais daugiabučių kiemuose? konkrečiai domina taksi laikymas. ar nėra baudžiama ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 17 kovo 2010 - 22:35
QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 22:34)
ooo, smagu  biggrin.gif
ai, čia Lietuva, čia viskas keičiasi ne dienom, o valandom irnesakyk.gif

o žiūrėkit, man kitas klausimas kilo. gal kas ką žino/girdėjo kaip ten yra su tarnybiniais lengvaisiais automobiliais daugiabučių kiemuose? konkrečiai domina taksi laikymas. ar nėra baudžiama ir pan?

O, visai įdomu, mane domina net ir ne taksi, o, pvz., sunkvežimiai (kad ir iki trijų tonų, ale bais ilgi) ax.gif
Atsakyti
Nu įdomu ir man, laiko du trantus mikrus, su kuriais vežioja daržoves, užima 5 vietas beveik abu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 17, 23:34)
o žiūrėkit, man kitas klausimas kilo. gal kas ką žino/girdėjo kaip ten yra su tarnybiniais lengvaisiais automobiliais daugiabučių kiemuose? konkrečiai domina taksi laikymas. ar nėra baudžiama ir pan?

o kodel turetu buti baudziama? Cia koki straipsni pazeidzia ( tuo labiau is kur toks isitikinimas, kad ta taksi ne asmenine)?
Tik va del apmokestinimo tiksliai nezinau - nuo kada priims, ar priims is viso ir kokia kaina apmokestins tarnybinio automobilio naudojima asmeninem reikmem.



Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 03 18, 09:52)



O Jūs matėte kur nors mano teiginį, kad turi būti baudžiama? Ar neskaitėte, kad domiuosi, klausiu, ar yra koks nors straipsnis, ar tai turėtų būti baudžiama? Domiuosi, nes aktualu.
Atsakyti
Na ka, as siandien dar karta gavau naujas teises! biggrin.gif
(Pavarde pasikeite, tai tik dabar prisiruosiau pasikeisti... blush2.gif ) Bet regitroj kaip buvo visi "vredni", tokie ir liko, ir is kur tokius ten surenka dirbti! doh.gif g.gif
Atsakyti
mergaitės, gal žinot kiek papildomi tie kursai kainuos? nes taip džiaugiausi, kad visgi palyginti pigiai prasisukau su teisėm-nei vienos papildomos pamokos, ir viskas išlaikyta iš pirmo karto... taip širdį spaudžia, kad neaišku kiek dar šimtų kainuos tie kursai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 03 18, 10:42)
Bet regitroj kaip buvo visi "vredni", tokie ir liko, ir is kur tokius ten surenka dirbti! doh.gif  g.gif

Galetu tuos vriednus atleist ir pvz. "Senuku" darbuotoju perimt - anie tai isdresiruoti, mandagus ir uz nedideli atlyginima dirbtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2010 03 18, 12:50)
Galetu tuos vriednus atleist  ir pvz. "Senuku" darbuotoju perimt - anie tai isdresiruoti, mandagus ir uz nedideli atlyginima dirbtu  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 03 18, 08:52)
o kodel turetu buti baudziama? Cia koki straipsni pazeidzia ( tuo labiau is kur toks isitikinimas, kad ta taksi ne asmenine)?
Tik va del apmokestinimo tiksliai nezinau - nuo kada priims, ar priims is viso ir kokia kaina apmokestins tarnybinio automobilio naudojima asmeninem reikmem.


Apmokestinimas jau priimtas nuo 2010 sausio 1 dienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 03 18, 10:30)
O Jūs matėte kur nors mano teiginį, kad turi būti baudžiama? Ar neskaitėte, kad domiuosi, klausiu, ar yra koks nors straipsnis, ar tai turėtų būti baudžiama? Domiuosi, nes aktualu.

ta ir klausiau, kodel tai turetu buti drauziama?

QUOTE(Tučka @ 2010 03 18, 15:52)
Apmokestinimas jau priimtas nuo 2010 sausio 1 dienos  biggrin.gif

tai kad atsaukta buvo - ar as klystu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 18 kovo 2010 - 15:37
QUOTE(Bekasė @ 2010 03 18, 16:36)



galbūt todėl, kad tai - tarnybinis automobilis, kurio pagalba žmogus uždirba pinigus, o po to laiko jį gyvenamojo namo kieme? todėl ir klausiu, kad dėl tarnybinių automobilių žinau, jog lyg ir buvo baudžiama, o dėl taksi - nežinau.
Atsakyti