Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Tai, kad vakar Vilniuj bėda buvo, net policininkus po pamainos vakare namo neleido, dirbo toliau, nes vien avarijos.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 03 16, 21:22)
Tai, kad vakar Vilniuj bėda buvo, net policininkus po pamainos vakare namo neleido, dirbo toliau, nes vien avarijos.


As ir siandien diena per radija girdejau, kad vien avarijos Vilniuj... rolleyes.gif
Atsakyti
kaip tu avariju nebus kai tokie keliai ir niekas nesiteikia pabarstyti doh.gif diena dar kaip diena saulyte nutirpdo leda nuo gatves bet vakare gali su paciuzom varyti paciauzyti biggrin.gif
Atsakyti
gal galite patarti kur gerus valytuvus nusipirkti?ir kaip zinoti ar jie bus geri g.gif ruosiuosi lietingam sezonui,o mano valytuvai visai nebevalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2010 03 16, 18:30)
Aš 18;30 važiavau ,dar niekur nebuvo net pabarstyta ,nei geležinio vilko nei žirmunu ,nei antakalnio,nei link stoties per olandus,visi čiuožinejo ir šliauže vos 20 km.per valanda ,tu matyt gryžai iki 18;00,tai tau pasiseke doh.gif  doh.gif

na taip, grizdinejom apie 18 val pirmadieni namo, bet snigo tai diena - vakare jau ramus oras buvo, tai koks skirtumas?
p.s. marsrutas i kita puse buvo - lazdynai-karoliniskes-grigiskes.

Va siandien po nakties snigimo slidziau, bet gyventi tikrai galima. As kai teises issilaikius ir vairavimo pradzia turejusi ziema, tai kazkaip visiskai del jos nestresuoju, atvirksciai matau igudzius prarandu ( pas tevus i kiema ziema vaziuoti jau sunkoka, o anksciau buvo kasdienybe).
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 17, 09:09)
gal galite patarti kur gerus valytuvus nusipirkti?ir kaip zinoti ar jie bus geri g.gif  ruosiuosi lietingam sezonui,o mano valytuvai visai nebevalo doh.gif

Pirk specializuotose automobilių parduotuvėse ar servise. Nepirk kinietiškų. Šiaip ar taip vieną sezoną turėtų atlaikyti. Priklausomai nuo to keliem modeliam tinka valytuvai, bus atitinkama kaina. Pvz. mano automobiliui valytuvai kainuoja nuo 100 lt, nes tinka tik šiam vienam modeliui.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 03 17, 10:45)
na taip, grizdinejom apie 18 val pirmadieni namo, bet snigo tai diena - vakare jau ramus oras buvo, tai koks skirtumas?
p.s. marsrutas i kita puse buvo - lazdynai-karoliniskes-grigiskes.

Va siandien po nakties snigimo slidziau, bet gyventi tikrai galima.  As kai teises issilaikius ir vairavimo pradzia turejusi ziema, tai kazkaip visiskai del jos nestresuoju, atvirksciai matau igudzius prarandu ( pas tevus i kiema ziema vaziuoti jau sunkoka, o anksciau buvo kasdienybe).


Nepastebėjai pačio "smagumo". 18:15 nuo pašilaičių išvažiavau link centro....Tokio slidumo visą žiemą nemačiau...Nuo šeškinės kalno su paslidinėjimais nusileidau...O apačioj avarija...smėlio barstytuvas kažkur įkalė...Kalvarijų gatvėj praktiškai lygioj vietoj autobusai buksavo ir kamštį sukėlė....
Atgal grįžtant po gero pusvalandžio - jau tik pliurzė ir nelabai slidu......
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 03 17, 13:53)
Pirk specializuotose automobilių parduotuvėse ar servise. Nepirk kinietiškų. Šiaip ar taip vieną sezoną turėtų atlaikyti. Priklausomai nuo to keliem modeliam tinka valytuvai, bus atitinkama kaina. Pvz. mano automobiliui valytuvai kainuoja nuo 100 lt, nes tinka tik šiam vienam modeliui.

nu bandysiu i koki kemi nulekti,gal ten bus ne kinietisku g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 17, 15:33)
nu bandysiu i koki kemi nulekti,gal ten bus ne kinietisku g.gif


Aš tai tuos naujoviškus berėmius naudoju...Kinietiškus,...ir kaip nekeista, du metus matomai atlaikys.
Anksčiau turėjau nekinietiškus, pobrangius tokius. Nepatikėsit - PAVOGĖ. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 03 17, 16:06)
Anksčiau turėjau nekinietiškus, pobrangius tokius. Nepatikėsit - PAVOGĖ.  g.gif

O kogi netiket - gi vagia viska, ka nulupt ir parduot galima. "Pravalas" kai tai yra koks vectros bamperis ar xedosu zibintai doh.gif Man ta gumele ar plastmasiuka, kur ant uzpakalinio valytuvo prie kojeles uzsideda nukosejo...
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2010 03 17, 17:19)
O kogi netiket - gi vagia viska, ka nulupt ir parduot galima.


arba daužia langą tam, kad patikrint, ar tikrai viduje nėra nieko, ką būtų galima pavogt bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
Keičiant po 2008 m. liepos 1 d. pradedantiesiems vairuotojams išduotus pažymėjimus į nuolatos galiojančius, VĮ „Regitra“ egzaminų laikyti nereikės.

Pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą pasibaigus jo galiojimo laikui bus galima pasikeisti bet kuriame vairuotojo pažymėjimus išduodančiame VĮ „Regitra“ padalinyje, nepriklausomai nuo asmens gyvenamosios vietos.

Keisdama pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą į nuolatos galiojantį, VĮ „Regitra“ tikrins informaciją, ar pradedantysis vairuotojas yra baigęs papildomus vairuotojų mokymus.

Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pakeitimo įstatyme sakoma, jog papildomų mokymų tvarką nustato Susisiekimo ministerija. VĮ „Regitra“ papildomo vairuotojų mokymo neorganizuos.

As tik vieno nesuprantu! g.gif Jei regitra to mokymo neorganizuos, tai kas organizuos? g.gif Liepos 1 diena atreja, o vairavimo mokykloms jokiu nurodymu vis nera! schmoll.gif
Atsakyti