Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(denaxa @ 2010 02 25, 15:18)
Yra tiesiogine vairuotojo atsakomybe uz vezamu keleiviu sveikata ir gyvybe,jei,tarkim,tu busi kalta del avarijos,turesi atsakyti ir uz suzalotus ar uzmustus keleivius.Taigi geriau neprisisegusiu nevezti. O policija kartais nutresia baudas ir is pilnameciu keleiviu,ir is vairuotojo.

Jo, su policija nesijuoksi. Įdomiai kartais jie baudžia g.gif
Dėl avarijų irgi tiksliai pasakyta. Kartais pasekmės būna labai skaudžios. Ir aišku, kad niekas jų nesitiki. Bet nereiškia, kad to negali nutikti.
Ir išvis, mano nuomone, jei yra taisyklės, tai jų laikytis reikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 25, 16:35)
Ir išvis, mano nuomone, jei yra taisyklės, tai jų laikytis reikia. smile.gif


Pritariu visu 100 procentų drinks_cheers.gif
Atsakyti
o jeigu aš vežu girtą draugą namo? jis sėdi ant galinės sėdynės ir miega biggrin.gif nu ir neprisisega, nors tu ką. nu negaliu gaišt laiko, bet negaliu ir išsodint. tai man bauda už ką? jis pats pasirinko tokį kelionės būdą, tai negi aš dabar tikrai turiu vežiotis beisbolkę gale ir duot jam per kuprą, užsegt diržą ir palikt miegot? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tokie vėjai, kai pagalvoji...
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 25, 16:44)
o jeigu aš vežu girtą draugą namo? jis sėdi ant galinės sėdynės ir miega  biggrin.gif nu ir neprisisega, nors tu ką. nu negaliu gaišt laiko, bet negaliu ir išsodint. tai man bauda už ką? jis pats pasirinko tokį kelionės būdą, tai negi aš dabar tikrai turiu vežiotis beisbolkę gale ir duot jam per kuprą, užsegt diržą ir palikt miegot?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tokie vėjai, kai pagalvoji...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu čia parašei lotuliukas.gif
Vežiokis kirvį topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 25, 16:44)
o jeigu aš vežu girtą draugą namo? jis sėdi ant galinės sėdynės ir miega  biggrin.gif nu ir neprisisega, nors tu ką. nu negaliu gaišt laiko, bet negaliu ir išsodint. tai man bauda už ką? jis pats pasirinko tokį kelionės būdą, tai negi aš dabar tikrai turiu vežiotis beisbolkę gale ir duot jam per kuprą, užsegt diržą ir palikt miegot?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tokie vėjai, kai pagalvoji...


Siaip logiska, as ne karta esu taip miegojusi masinos gale, nes daznai vaziuoju vyra parsivezti is Rygos oro uosto, tai kai vaziuojam atgal, visada miegu gale issitiesusi, nes tai dazniausiai buna nakti, o sekancia diena keltis i darba... ax.gif
Nu bet gauciau bauda, tai gauciau, ka padarysi... rolleyes.gif
Atsakyti
Vienoj tokioj ilgoj kelionej mano dukra miegojo ant galines sedynes susisupusi i miegmaisi ir ant virsaus prisisegusi dirzais (mano mergina labai pareiginga,be to,lekem labai dideliu greiciu doh.gif )O kai uzkale variklis ir to rezultate uzsidege laidai po kapotu...Besokinedami aplink masina prisiminem vaika,ji buvo pazadinta mazdaug "kelkis ir nesdinkis lauk,degam" doh.gif Paskui vaikas pasakojo: "meginu keltis-neiseina,kojos supanciotos,suvokiu,kad miegmaisyje esu,meginu atsisegti-neiseina,suprantu,kad dar ir saugos dirzas prisegtas..." doh.gif lotuliukas.gif Na,bet issikrapste kazkaip kai prasibudo,ir gana mikliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 25, 17:44)
o jeigu aš vežu girtą draugą namo? jis sėdi ant galinės sėdynės ir miega  biggrin.gif nu ir neprisisega, nors tu ką. nu negaliu gaišt laiko, bet negaliu ir išsodint. tai man bauda už ką? jis pats pasirinko tokį kelionės būdą, tai negi aš dabar tikrai turiu vežiotis beisbolkę gale ir duot jam per kuprą, užsegt diržą ir palikt miegot?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif tokie vėjai, kai pagalvoji...

nevezk arba prisek pati.

O man dabar toksai klausimas iskilo beskaitant - o tai jeigu ant galines sedynes sedinti chebra alkoholi vartoja.. kas uz tai baudziamas?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 26, 10:59)


niekas. automobilis - ne vieša erdvė. gerti alkoholį automobilyje galima. tik vairuotojas privalo būti blaivas smile.gif
p.s. kaip tik buvo čia juk ne per seniausiai skandalas didelis, kad buvo nubaustas berods automobilio keleivis ar kaip ten būtent dėl alkoholio vartojimo automobilyje uždarytais langais, durimis ir panašiai. kiek pamenu, po to viskas nusikėlė iki teismo ir jis bylą laimėjo, mat alkoholį vartojo ne viešoje vietoje, o nuosavame automobilyje smile.gif

čia aprašytas minėtasis įvykis 4u.gif
beje, kiek paskutiniu metu girdėjau, tai jokių pataisų (ar bent jau garsiai skelbiamų) šiuo atveju nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Almost: 26 vasario 2010 - 10:44
Priminei gerą atvejį...
Du draugeliai kaimynai grįžta iš medžioklės, sustoja su savo džipuku po langais daugiabučio...ir "daro " buteliuką - aptarimas tipo...namie piktos bobos, mašina kieme, vysks narmaliai...
Privažiuoja mentovozas...Priena policinykas: Vyrai, gal galėtumėt biskutį patraukt mašiną, tada ir mūsiškė tilptų, nesinori užkimšt kiemo....
Na visada prašom...
Tik atsisėdo, tik užsivedė ...ir tas pats policinykas kardinaliai keičiasi: atiduoda pagarbą, mandagiai prisistato: inspektorius ....auskas...Prašom vairuotojas pateikti dokumentus ir pasiruošti blaivumo patikrinimui.
...Kyšio nepaėmė, surašė protokolą....Visu įstatymų griežtumu.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2010 02 26, 10:55)

...Kyšio nepaėmė, surašė protokolą....Visu įstatymų griežtumu.

blink.gif Vat ir prašau... oh Išdūrė konkrečiai unsure.gif
Atsakyti
Tai, kad merginos, automobilyje negali būti net atsukto jokio butelio važiuojant, kad ir pas keleivius.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 26, 19:15)
Tai, kad merginos, automobilyje negali būti net atsukto jokio butelio važiuojant, kad ir pas keleivius.

Ir jau metus laiko berods g.gif
Bet gal pasikeitė jau? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 26 vasario 2010 - 19:33