Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

O as siandien irgi smagiai pasivazinejau, pajutau ka reiskia Klaipedoj kiemuose apsisukinet ir aplamai i juos ivaziuoti! doh.gif biggrin.gif Paciam mieste kelias geras, bet kiemuose ir mano rajone situacija tragiska! doh.gif
Atsakyti
tesiame sarasiuka

laumir 2009.07.29
@mamyciukas@ 2009.04.15
Ingauk 2009.04.20
Freedom 2009.08.28
Tommika 2009 10 01

as siandien nusiklijavau lapuka nuo priekio.. nors man jis nemaise, bet uzteks ir vieno ax.gif
Atsakyti
laba,

galima į jūsų būrį?

noriu paklausti dėl šio punkto:
7. Dyzelistėm nepamiršti, kad žiemą pilti TIK žieminį dyzelį.

kas čia per žieminis dyzelis?
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2010 01 15, 17:53)
laba,

galima į jūsų būrį?

noriu paklausti dėl šio punkto:
7. Dyzelistėm nepamiršti, kad žiemą pilti TIK žieminį dyzelį.

kas čia per žieminis dyzelis?

siaip ziema degalinese visur prekiauja tik zieminiu dyzeliu.tai dyzelis su kazkokiais priedais kad neuzsaltu.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2010 01 15, 20:22)
siaip ziema degalinese visur prekiauja tik zieminiu dyzeliu.tai dyzelis su kazkokiais priedais kad neuzsaltu.

aaa nežinojau doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monrutė @ 2010 01 15, 16:53)
laba,

galima į jūsų būrį?


sveika mirksiukas.gif

seniai vairuoji?
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2010 01 15, 14:56)


as siandien nusiklijavau lapuka nuo priekio.. nors man jis nemaise, bet uzteks ir vieno  ax.gif

aš vis nenusiklijuoju,ar tai nebus laikoma taisyklių pažeidimų? g.gif man kažkaip jis ten tinka ir patinka biggrin.gif aišku,gale irgi yra,ten,kur ir turi būti
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2010 01 16, 15:48)
aš vis nenusiklijuoju,ar tai nebus laikoma taisyklių pažeidimų?  g.gif man kažkaip jis ten tinka ir patinka biggrin.gif aišku,gale irgi yra,ten,kur ir turi būti

nemanau schmoll.gif g.gif
Atsakyti
as irgi nemanau, kad turetu bausti
Atsakyti
sveikos ar galeciau prisijungti?
Atsakyti
kas del lapuku.. tai zinokit, man buvo geriau su juo.. ax.gif dabar vaziuoju, ir kas atvaziuoja is priekio nemato, kad as esu lapukas.. aisku, nieko blogo nedarau.. bet buvo tokia situacija dar kai vazinejau su lapuku.. ax.gif policijos reidas, stabdo visas iki vienos masinas.. doh.gif policininkas paziurejo i masina.. i lapuka.. i mane.. ir leido toliau vaziuot cool.gif o vat jei buciau buvus be lapuko, jauciu butu tikrai sustabde.. smile.gif
Atsakyti
aš tai iš tiesų jau kažkaip užsimaniau, kad per kokį reiduką mane irgi patikrintų... nes jau greit metai, kaip su teisėm, o dar net nežinau, ką reiškia teisingai sustot, kai policija stabdo unsure.gif jau pats laikas sveikam patikrinimui (profilaktikai) biggrin.gif
Atsakyti