Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(tapse @ 2010 02 23, 18:46)
Toj sankryžoj tu turi pirmuma jam gaunasi kliutis iš dešines,taipkad tu gali apipipint visus kurie taves nenori praleist,nes seni diedai nežino taisykliu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


As tai dabar prisiminiau kazkada rodyta laida "Ne vienas kelyje", ir ten klausinejo atsitiktiniu vairuotoju, ar jie zino tokia taisykle apie kliuti is desines, tai zinokite dauguma nelabai atsimena tokios arba isvis nezinojo, ypac tie, kurie jau 20 metu ir daugiau vairuoja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukasx: 23 vasario 2010 - 19:03
QUOTE(ritukasx @ 2010 02 23, 21:02)
As tai dabar prisiminiau kazkada rodyta laida "Ne vienas kelyje", ir ten klausinejo atsitiktiniu vairuotoju, ar jie zino tokia taisykle apie kliuti is desines, tai zinokite dauguma nelabai atsimena tokios arba isvis nezinojo, ypac tie, kurie jau 20 metu ir daugiau vairuoja  rolleyes.gif

blink.gif blink.gif ir kaip tokie gali vairuoti?
Atsakyti
Keleiviai baudas mokasi už save patys, jau keli metai šis pakeitimas yra ax.gif

O aš varysiu teises keistis, nes 10 metų sueina, baigias galiojimas, tai teks pėdint medicininę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2010 02 24, 01:33)
Keleiviai baudas mokasi už save patys, jau keli metai šis pakeitimas yra ax.gif

O aš varysiu teises keistis, nes 10 metų sueina, baigias galiojimas, tai teks pėdint medicininę doh.gif

o jei vairuotojas prisiseges,o keleiviai ne,tai vairuotojas gauna bauda ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 24 vasario 2010 - 08:38
ale dabar pažiūrėjau į kalendorių, tai po 4dienų metukai sueis man... taip net šiurpuliukai nuėjo, greit laikas eina biggrin.gif vis dar atrodo, kad teises turiu tik porą mėnesių... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 24, 08:37)
o jei vairuotojas prisiseges,o keleiviai ne,tai vairuotojas gauna bauda ar ne?

Ar Jūs skaitėt ką citavot g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Almost @ 2010 02 24, 08:38)
ale dabar pažiūrėjau į kalendorių, tai po 4dienų metukai sueis man... taip net šiurpuliukai nuėjo, greit laikas eina  biggrin.gif vis dar atrodo, kad teises turiu tik porą mėnesių...  unsure.gif

Na tai jau sveikinu tada iš anksto 4u.gif biggrin.gif
Aš dar dabar, kai pažiūriu į regitros mašinas ir ten drebančius, ir prisimenu, kaip aš vargau doh.gif silpna darosi blush2.gif Nes tiek baimės man buvo.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 24, 12:01)
Ar Jūs skaitėt ką citavot g.gif  biggrin.gif


nu ir? keleiviai moka patys uz save.o vairuotojas ar gauna bauda uz tai,kad keleivius veza neprisisegusius?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 24, 10:05)
nu ir? keleiviai moka patys uz save.o vairuotojas ar gauna bauda uz tai,kad keleivius veza neprisisegusius?

Tai jeigu kiekvienas už save baudą moką už ką siūlot vairuotojui mokėti ( jūsų pavyzdy jis prisisegęs)? Jei pvz policija jau nubaudė jūsų keleivius? Jie mokėsis už save, vairuotojas gi nieko nepažeidė. Ar ne?
Kitas pvz. Veža taksistas keleivius, jie prisisegti nenori. Kas kaltas?
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 24, 12:19)
Tai jeigu kiekvienas už save baudą moką už ką siūlot vairuotojui mokėti ( jūsų pavyzdy jis prisisegęs)? Jei pvz policija jau nubaudė jūsų keleivius? Jie mokėsis už save, vairuotojas gi nieko nepažeidė. Ar ne?
Kitas pvz. Veža taksistas keleivius, jie prisisegti nenori. Kas kaltas?

tai va to ir klausiau.asiu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 24, 10:22)
tai va to ir klausiau.asiu uz atsakyma.

Matyt atsibodo policijai aiškintis kas kaltas, dėl to dabar kiekvienas už save biggrin.gif
Nėra už ką, čia ne aš atsakiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
kai kurie kartais nemoka arba įsiskaityt į jau pateiktus aiškius atsakymus, arba aiškiai pateikti klausimų mirksiukas.gif smile.gif
Kalafijora, kiek paskutiniu metu yra tekę važiuot su taksi, tai sako prisisegt reikia smile.gif o kaip su baudom, tai tikrai nežinau... apskritai nelabai esu mačius, kad stabdytų taksi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 24, 13:48)
kai kurie kartais nemoka arba įsiskaityt į jau pateiktus aiškius atsakymus, arba aiškiai pateikti klausimų  mirksiukas.gif  smile.gif
Kalafijora, kiek paskutiniu metu yra tekę važiuot su taksi, tai sako prisisegt reikia  smile.gif o kaip su baudom, tai tikrai nežinau... apskritai nelabai esu mačius, kad stabdytų taksi  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Nežinau, kaip su tuo stabdymu g.gif , bet iš taksisto esu girdėjus, kad jei baudos nenoriu, reikia prisisegti diržus smile.gif
Atsakyti