Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(tapse @ 2010 02 23, 13:11)
O gal jam dege žalias šviesaforas tiesiai ir žalia rodykle i kaire,tada jis apsisukdamas turi pirmuma,na o jai jam i kaire dege rodykle su raudonu šviesaforu ir tau dege žalia rodykle i dešine su raudonu šviesaforu tai tada tu turi pirmuma o šeip tai kokia tai sankryža,nes matau vilniete.vilniui yra tik kelios tokios sankryžos ,tai antakalnio ir šilo gatviu sankryža ir paneriu švitrigailos ,nes per jas ir aš dažnai važineju,na o kitur nemačiau,bet gal ir daugiau yra ,šeip tai man instruktorius jas parode g.gif  g.gif


Jam dege paildoma sekcija i kaire, o man i desine. O ta sankryza prie senuku. As issukinejau is tos gatveles, kuri jungia Fabijoniskiu gatve su Ukmerges, o jis apsisukinejo Ukmerges gatvej.
Atsakyti
rembiene, tai kaip suprantu kiekvinas mokasi uz save
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 23, 13:57)
rembiene, tai kaip suprantu kiekvinas mokasi uz save

na taip iseina jei neprisisegei tai pats ir mokek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2010 02 23, 13:57)
rembiene, tai kaip suprantu kiekvinas mokasi uz save

būtent taip smile.gif kiekvieną atskirai į policijos mašiną kvietė surašyti protokolo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 11:31)
Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane apipypino, paskui dar paauklet bande uzkisdamas masina doh.gif  Tai kuris butu kaltas tokiu atveju? Man atrodo, kad jis turejo mane praleisti arba ivaziuoti i antra juosta, kas apsisukinejant yra sunkiai imanoma. Juk jam apsisukant gavosi, kad as jam likau is desines, tai kaip ir desines puses taisykle turetu suveikti g.gif  Kaip manote? Siaip pamirsciau as ta ivyki, bet kasdien ten pravaziuoju ir tikrai ne pirmas kartas, kai reikia stumdytis, kuriam kuri praleist.

o abiems rodykles dege, ar tau buvo zalia rodykle/lentele sukti i desine?
Nes jeigu tik lentele, tai deganti rodykle turi pirmenybe. Jeigu abiems buvo zalios rodykles, tai tada pirmumas tau.
Arba dar itakos turi tai, prie kokio sviesaforo signalo dege rodykles


QUOTE(Almost @ 2010 02 23, 13:40)
. bet jei gale sėdi žmogus, kuris pats neprisisega diržo ir nu nenori jo segtis (juk netrenksi su pagaliu per galvą ir neužsegsi jam diržo), tai girdėjau, kad pats ir moka baudą.

nu tai nevezi kol neuzsisega dirzo ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 23 vasario 2010 - 14:12
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 10:31)
Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane

Nu aš tai perskaitau, kad abiem žaliai degė atskira sekcija su atitinkama rodykle biggrin.gif

Tada jau mano pamąstymu, jis turėjo žvalgytis ar nėra jam kliūties, nes jis ne suko į kairę o apsisukinėjo.
Atsakyti
Na tai dabar vieningai visoms nusprendus pypinsiu kita karta tokiems naglai lendantiems. Svarbu pataikyt, nes pas mane taip kvailai norint papypint reikia konkrecia vairo vietele paspaust. Tai kartais kai reikia ir nespeju jos rast lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 17:44)
Na tai dabar vieningai visoms nusprendus pypinsiu kita karta tokiems naglai lendantiems. Svarbu pataikyt, nes pas mane taip kvailai norint papypint reikia konkrecia vairo vietele paspaust. Tai kartais kai reikia ir nespeju jos rast lotuliukas.gif

as ir niekada nespeju rasti pypsiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 23, 15:10)



na jeigu Jūs turite laiko atsisėdus į mašiną terliotis su tokiais, tai pasisekė mirksiukas.gif 4u.gif

o šiaip va to ir klausiau, išvedžiojimų jokių daugiau nenoriu, nes klausimas buvo konkretus. atėjau ne pasvarstyt, kas būtų, jei būtų arba nebūtų ir nugriūtų, bet apie konkrečią situaciją. rembiene , labai ačiū už konkretų atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 23, 16:14)
o šiaip va to ir klausiau, išvedžiojimų jokių daugiau nenoriu, nes klausimas buvo konkretus. atėjau ne pasvarstyt, kas būtų, jei būtų arba nebūtų ir nugriūtų, bet apie konkrečią situaciją. rembiene , labai ačiū už konkretų atsakymą  4u.gif

ATPK 134-1 - naudojimosi saugos diržais, taip pat motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas, vairuotojams ir(ar) keleiviams. Bauda 100-200 lt.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 02 23, 17:20)



ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 14:54)
Jam dege paildoma sekcija i kaire, o man i desine. O ta sankryza prie senuku. As issukinejau is tos gatveles, kuri jungia Fabijoniskiu gatve su Ukmerges, o jis apsisukinejo Ukmerges gatvej.

Toj sankryžoj tu turi pirmuma jam gaunasi kliutis iš dešines,taipkad tu gali apipipint visus kurie taves nenori praleist,nes seni diedai nežino taisykliu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti