Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane apipypino, paskui dar paauklet bande uzkisdamas masina doh.gif Tai kuris butu kaltas tokiu atveju? Man atrodo, kad jis turejo mane praleisti arba ivaziuoti i antra juosta, kas apsisukinejant yra sunkiai imanoma. Juk jam apsisukant gavosi, kad as jam likau is desines, tai kaip ir desines puses taisykle turetu suveikti g.gif Kaip manote? Siaip pamirsciau as ta ivyki, bet kasdien ten pravaziuoju ir tikrai ne pirmas kartas, kai reikia stumdytis, kuriam kuri praleist.
Papildyta:
QUOTE(kristaaa @ 2010 02 23, 10:19)
o as kaip tik girdejau jei keleivis neprisiseges tai jis bauda ir susimoka o ne vairuotojas  ax.gif


O kaip tai imanoma? Juk tas neprisisees keleivis gali buti ir vaikas, ir siaip pilietis be dokumentu. Manau, kad tik vairuotojas atsakingas uz tai, kas darosi jo masinoje.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 10:31)
1. Juk tas neprisisees keleivis gali buti ir vaikas,
2. ir siaip pilietis be dokumentu.
3. Manau, kad tik vairuotojas atsakingas uz tai, kas darosi jo masinoje.

1. už vaikus iki pilnametystės atsako tėvai. taip kad vaikų saugumu automobilyje betarpiškai rūpinasi suaugusieji smile.gif
2. o ką norit pasakyti be dokumentų? neva, jei aš neturiu VP, tai galiu ir nesisegti diržo, nes man negalioja KET? ar ką turėjot omeny?
3. manyt galim ką norim. bet vienu metu buvo kalbėta ar ir priimta tai, kad kas važiuoja neprisisegęs diržu, tas pats ir susimoka. tik dbr kažkaip nebepamenu ar tai galioja dar, ar yra kokie pakeitimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grafee`: 23 vasario 2010 - 11:09
Sveikos, vairuotojos 4u.gif As irgi prisijungiu i Jusu gretas ax.gif

QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 11:31)
Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane apipypino, paskui dar paauklet bande uzkisdamas masina doh.gif  Tai kuris butu kaltas tokiu atveju? Man atrodo, kad jis turejo mane praleisti arba ivaziuoti i antra juosta, kas apsisukinejant yra sunkiai imanoma. Juk jam apsisukant gavosi, kad as jam likau is desines, tai kaip ir desines puses taisykle turetu suveikti g.gif  Kaip manote? Siaip pamirsciau as ta ivyki, bet kasdien ten pravaziuoju ir tikrai ne pirmas kartas, kai reikia stumdytis, kuriam kuri praleist.


Manyciau, kad Tave turejo praleisti, nes tikrai jam buvo kliutis is desines, o Tau jokiu kliuciu desineje nebuvo drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 12:31)
Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane apipypino, paskui dar paauklet bande uzkisdamas masina doh.gif  Tai kuris butu kaltas tokiu atveju? Man atrodo, kad jis turejo mane praleisti arba ivaziuoti i antra juosta, kas apsisukinejant yra sunkiai imanoma. Juk jam apsisukant gavosi, kad as jam likau is desines, tai kaip ir desines puses taisykle turetu suveikti g.gif  Kaip manote? Siaip pamirsciau as ta ivyki, bet kasdien ten pravaziuoju ir tikrai ne pirmas kartas, kai reikia stumdytis, kuriam kuri praleist.


jam dege zalia rodykle?o jums raudona rodykle?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 23, 11:24)
jam dege zalia rodykle?o jums raudona rodykle?

Jai į dešinę žalia, o jam žalia į kairę. Bet man atrodo, kad jis turėjo praleisti g.gif Jis juk ne į kairę suko o apsisukinėjo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kristaaa @ 2010 02 23, 10:19)
o as kaip tik girdejau jei keleivis neprisiseges tai jis bauda ir susimoka o ne vairuotojas  ax.gif

Dėl diržų, tai aš ir taip ir anaip esu girdėjus, o kur tiesa tai nežinau. schmoll.gif Gal atsiras kas nors susidūręs su tokia situacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2010 02 23, 13:33)
Jai į dešinę žalia, o jam žalia į kairę. Bet man atrodo, kad jis turėjo praleisti g.gif Jis juk ne į kairę suko o apsisukinėjo unsure.gif


jei jiem abiem zalia dege tai jis turejo ja praleisti,jis juk apsisukinejo ir jam kliutis is desines g.gif
Atsakyti
as irgi manyciau, kad bauda gauna vairuotojas uz neuzsegtus dirzus unsure.gif kaip yra istikruju nezinau, butu idomu ir man suzinoti 4u.gif
Atsakyti
klausiu, kadangi buvo bumas didelis, kur buvo šnekama, kad pakeitė taisykles, kuomet padidino baudas už diržus. vaikai gale sėdėt turi kėdutėj, už didesnius, bet iki 18metų, atsako tėvai. bet jei gale sėdi žmogus, kuris pats neprisisega diržo ir nu nenori jo segtis (juk netrenksi su pagaliu per galvą ir neužsegsi jam diržo), tai girdėjau, kad pats ir moka baudą. būtų įdomu Jacintos atsakymo sulaukt, mat ji turėtų žinot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 02 23, 11:07)
2. o ką norit pasakyti be dokumentų? neva, jei aš neturiu VP, tai galiu ir nesisegti diržo, nes man negalioja KET? ar ką turėjot omeny?


Turejau galvoje, kad vaziuoja gale zmogus, kuris neturi su savim dokumentu aba nenori ju rodyt. Tai ka policija ji turi veztis i nuovada, kad israsyt bauda? Aisku tai tik pasvarstymai.

QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 23, 11:24)
jam dege zalia rodykle?o jums raudona rodykle?


Abiems dege zalia.
Ziuriu daugumos nuomones sutampa, tai turbut taip ir yra, kad as teisi buciau tokioj situacijoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 02 23, 11:31)
Vakar tokia nemalonia situacija apturejau, vos vos per plauka isvengiau avarijos, bet jauciuosi teisi toj situacijoj, bet panasu, kad ir tas kitas vairuotojas taip pat jauciasi teisus. O buvo taip. As sukau i desine degant papildomai sekcijai su rodykle i desine. Kita masina apsisukinejo toje pacioje gatveje, jam taip pat dege rodykle i kaire. Gavosi taip, kad suvaziavom abu i pirma juosta ir nepasidalinom, kuriam vaziuot. Jis mane apipypino, paskui dar paauklet bande uzkisdamas masina doh.gif  Tai kuris butu kaltas tokiu atveju? Man atrodo, kad jis turejo mane praleisti arba ivaziuoti i antra juosta, kas apsisukinejant yra sunkiai imanoma. Juk jam apsisukant gavosi, kad as jam likau is desines, tai kaip ir desines puses taisykle turetu suveikti g.gif  Kaip manote? Siaip pamirsciau as ta ivyki, bet kasdien ten pravaziuoju ir tikrai ne pirmas kartas, kai reikia stumdytis, kuriam kuri praleist.
Papildyta:
O kaip tai imanoma? Juk tas neprisisees keleivis gali buti ir vaikas, ir siaip pilietis be dokumentu. Manau, kad tik vairuotojas atsakingas uz tai, kas darosi jo masinoje.

O gal jam dege žalias šviesaforas tiesiai ir žalia rodykle i kaire,tada jis apsisukdamas turi pirmuma,na o jai jam i kaire dege rodykle su raudonu šviesaforu ir tau dege žalia rodykle i dešine su raudonu šviesaforu tai tada tu turi pirmuma o šeip tai kokia tai sankryža,nes matau vilniete.vilniui yra tik kelios tokios sankryžos ,tai antakalnio ir šilo gatviu sankryža ir paneriu švitrigailos ,nes per jas ir aš dažnai važineju,na o kitur nemačiau,bet gal ir daugiau yra ,šeip tai man instruktorius jas parode g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2010 02 23, 12:40)
būtų įdomu Jacintos atsakymo sulaukt, mat ji turėtų žinot  smile.gif


As ne destytoja, kad tureciau zinoti... blush2.gif Man aktualu istatymai, pakeitimai ir t.t. kas liecia mano darba, bet KET taisykles ar baudos, tai ne mano sritis... smile.gif Nors ir daug ka zinau, bet kas man neaktualu, tai kazkaip ir neuzfiksuoju... blush2.gif
Bet pasistengsiu suzinot pas destytoja, jei nepamirsiu... ax.gif
Atsakyti
kaip matau diskutuojat apie saugos diržus, taigi galiu pasakyt kaip yra biggrin.gif buvo taip kad sustabdė policija, prieky sėdintis vairuotojas buvo neprisisegęs diržo, ir gale 2 keleiviai neprisisegę. reziume tame, kad vairuotojas gavo 150lt baudą, keleiviai po 100lt. taigi džiaugiuosi, kad net sėdint gale visada seguosi diržą smile.gif
Atsakyti