Įkraunama...
Įkraunama...

Pradedančios vairuotojos

QUOTE(~Jacinta~ @ 2010 02 14, 13:33)
Nu pajuryje jau antra diena nesninga! thumbup.gif

Vilniui tai nuo 6 ryto vis dar sninga g.gif g.gif gerai kad niekur nereikia doh.gif doh.gif
Atsakyti
Jai taip ir toliau snigs tai Vilnius rytoj bus neišvažiuojamas,greičiau ateitu pavasaris g.gif g.gif
Atsakyti
Na šiandien rytas pasaka, šviečia saulute,tik sniego daugybe teks su kastuvu padirbet ,visa mašiniukas sniege teks kaip nors išlyst nes su draugem susitarem pavažinet su rogutem nuo kalno varysim i sapeigines ten aukšti kalniukai turetu but smagu ,sekmes visom kas šiandien vairuos mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau taip nusibodo ta žiema... Tie neišvažiuojami kiemai, tas sniegas...
Atsakyti
man irgi atsibodo, o labiausiai tie apsnigti kiemai ir kad labai sumazejo parkavimo vietu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 02 15, 12:34)
Jau taip nusibodo ta žiema... Tie neišvažiuojami kiemai, tas sniegas...

tai nusivalyk ir bus isvaziuojamas.
Dziaugiuosi ziema, kokios jau seniai bebuvo ir visai nelauki to teslyno, kuris prasides kai sniegas prades tirpti.

p.s. sestadieni atrakcija apturejome - vaziavome sodybos apziureti ir vadovavomes gps, o jisai nevalytu keliu bande mus nuvesti smile.gif. teko grizti atgal ir kito kelio ieskoti, bet kas keisciausia buvo, tai sodyba yra kaimelyje tarp misku ir neskaitant to nesklandumo su gps, tai vaziuoti buvo vos ne lengviau nei miestu ( bent jau kiemais tai tikrai) - keliukas per miska kuo puikiausiai nuvalytas. Is pradziu kai seimininkas sake, kad kelias iki sodybos nuvalytas, dar netikejom.
O vaizdas buvo nerealus - vaziuoji misku, medziai apsnigti, aplink pusnys, o misko keliukas nuvalytas.

Ir nzn gal cia tik man taip teko, bet jau antra karta vaziuojame siemet i tokia atokesnia vietove, o tenais keliai isvalyti. Toksai vaizdas, kad vilniaus kelininkai visiskai nedirba lyginant su rajoniniais.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2010 02 15, 16:31)
tai nusivalyk ir bus isvaziuojamas.
Dziaugiuosi ziema, kokios jau seniai bebuvo ir visai nelauki to teslyno, kuris prasides kai sniegas prades tirpti.

p.s. sestadieni atrakcija apturejome - vaziavome sodybos apziureti ir vadovavomes gps, o jisai nevalytu keliu bande mus nuvesti smile.gif. teko grizti atgal ir kito kelio ieskoti, bet kas keisciausia buvo, tai sodyba yra kaimelyje tarp misku ir neskaitant to nesklandumo su gps, tai vaziuoti buvo vos ne lengviau nei miestu ( bent jau kiemais tai tikrai) - keliukas per miska kuo puikiausiai nuvalytas. Is pradziu kai seimininkas sake, kad kelias iki sodybos nuvalytas, dar netikejom.
O vaizdas buvo nerealus - vaziuoji misku, medziai apsnigti, aplink pusnys, o  misko keliukas nuvalytas.

Ir nzn gal cia tik man taip teko, bet jau antra karta vaziuojame siemet i tokia atokesnia vietove, o tenais keliai isvalyti. Toksai vaizdas, kad vilniaus kelininkai visiskai nedirba lyginant su rajoniniais.

Kas iš to, kad aš viena gyvendama daugiabuty sau nusivalau vietą, o grįžusi iš darbo jau randu užstatytą. Kitą dieną vėl tas pats. Organizavom talką, išlindom trise sniegą kasti.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2010 02 15, 18:46)
Kas iš to, kad aš viena gyvendama daugiabuty sau nusivalau vietą, o grįžusi iš darbo jau randu užstatytą. Kitą dieną vėl tas pats. Organizavom talką, išlindom trise sniegą kasti.

ir tas, kad kitiems toksai kiemas tinka. Jeigu tau netinka, tu ir imkis priemoniu, kad jisai toksai nebutu.
pvz kadangi kieme pastatyta masina daznai uzstato ( arba abu kartus masina buvo apvogta butent tada, kai palikome kieme), tai i kiema varau tada, kai nerandu patogios vietos pasistatyti gatveje ( tai buna i menesi koki karta). Ir jeigu butu organizuojama talka valyti kiema, tikrai neiciau.
Atsakyti
stasele, organizavom kiemo 3namai talką. iš mūsų namo išlindom gal 10. grupioko kieme organizavo 2namai kast. iš 1namo išlindo 5. kas iš to sakot? kasti reikia. gerai, Jūs nusikasat, Jūsų vietą užstato. o man širdžiai lengviau, kai paburnoju ant kaimyno, kuris pasislėpęs stebėjo pro langą, o dabar stato mašiną į mano nukastą vietą. bet žinau, kad ir jam teks padirbėt, nes kai kitą kartą reiks kast, aš neisiu, o nueisiu pas jį ir paklausiu, gal tamstai pats laikas prisidėt būtų.

o šiaip tai nelaukiu ir aš būtent to momento, kai prasidės pliurzos visur... doh.gif

o vakar mudu su draugu miške užklimpom biggrin.gif biggrin.gif vežė kompą atiduot ir ten nu tokie konkretūs miškiukai su provėžom keliom, nevalyti keliai, nes nedaug žmonių gyvena, buvęs poligonas, tai žodžiu draugas jau važiavo atgal ir užnešė jį į pusnį. tai stumtelėjo kelis kartus, mašina niekur nejud. pradėjau smaukyt ją ten pirmyn atgal po biškį ramiai, išjudinom, pastūmė dar kartą ir išvažiavau. tai eikit sau - teko man važiuot tolyn iš to miško link pagrindinio kelio tom vėžiom, aš tokiais keliais nevažiavus, kai posūkiai posūkėliai vėžiom, draugas šauk, kad tik nesustočiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif siaubas buvo... susinervinau belekiek biggrin.gif
Atsakyti
Ryt noresis i darba isvaziuot,tai teks isimesti pionieriska toki kastuvuka ledui pakapot ir smelio lotuliukas.gif Pastaciau masina (galima sakyt,numeciau... blush2.gif ) prie gatves taip,kad nei ten nei ten,isukau nestabdzius ir smigau lotuliukas.gif nu gal atbuliniu isvaziuosiu jei nieks daugiau nepastatys doh.gif
Atsakyti
o aš šiandien pyliau kuro. teises turiu jau tuoj tuoj metai, o šiandien buvo pirmas kartas biggrin.gif biggrin.gif tai ai, nieko ypatingo irnesakyk.gif tik kad ranka paskui truputį smirdėjo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Grįžom iš kaimo, tai palyginus su ten vienkiemiu miškuose, Kaune gatvės tragiškesnės, nu jomajo doh.gif Klaipėdoj sakė nesulyginsi su Kaunu, toks jausmas, kad Kaune snigo ir nieks nėkart nevalė per išeigines doh.gif Kieme dukart strigau, vienąkart išstūmė, kitą aš kasiau greitąją išlipus doh.gif
Atsakyti